Skoči na vsebino

WDW2004 - World DUCATI week


Ižanc

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Za konec maja iščem kandidate ki bi šli na ducatijev teden. Več o tem si poglejte na sledeči strani WDW2004

Bi zanalo bit zanimivo.

Ižanc

PISTA_WP_ENG_1024x768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno je, da greš. Bil sem že dvakrat - 2000 in 02. Za letos sem pa že prijavljen :OK:

A gres za cel teden al samo za vikend?

A greš sam al maš že kakšno družbo?

Je možno, da se ti pridružim še jaz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat bolj na grobo, je plan takle: šel bi v torek ali sredo, da bo do petka čas za odkrivanje lokalnih znamenitosti ( Futa pass, pa v fabriko), ker je potem od petka naprej kar natrpan program in rabiš čas, da vse obzijaš.

Aja, grem z bratom, glede načina prevoza pa so še dileme. Mal mi je muka voziti po tisti ravni cesti ob italijanski obali do Riminija, ker bi raje preizkušal zavite hribovske ceste okoli Bologne. Nekaj razmišljava o kombiju oz. prikolici za dva motorja.

Ne vem, je še vse odprto, kaj bolj konkretnega ti ne morem še povedati.

Popravljeno . Popravil janduc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno, da se ti pridružim še jaz?

ze dolgo me matra, da bi sla, le nekaj vzpodbude rabim za dokoncno odlocitev ... zgleda ... in danes je tak dan, da bi odlocitev lahko padla B) ... fantje, ce se lahko pridruzim, obljubim, da bom cist pridna (pa vsaj ljudje boste) :)

Izanc, ideja s prikolico sploh ni tako slaba. moja octavia ima kljuko ... ce zrihtas prikolico ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izanc, ideja s prikolico sploh ni tako slaba. moja octavia ima kljuko ... ce zrihtas prikolico ...  :OK:

Ma za prikolco sploh ni problema sam jest bi šel raje z motorjem edino kar je bi mogli najti kakšno zanimivo pot kar pa se mi zdi, da bo kar problem saj je v tem delu Italija precej ravninska in so vse ceste skoraj ravne kot naša Ižanka. Bi se počutil kot doma :lol1:

Popravljeno . Popravil Ižanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejte čez dolomite ... tko eno 2000km furco do WDW ... :) B) ... jaz bi šel tako, če bi šel ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejte čez dolomite ... tko eno 2000km furco do WDW ... :)  B) ... jaz bi šel tako, če bi šel ... :)

na-a, maja pa ne grem v Dolomite, hvala lepa Hotschko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je v tem delu Italija precej ravninska in so vse ceste skoraj ravne kot naša Ižanka. Bi se počutil kot doma :lol1:

:D res je, na zalost - do Bologne nikakor ni mogoce najti (vsaj zame) zanimive poti ... zato je moj predlog - avtocesta nekje do Bologne (nima smisla zgubljati casa po ravnini) ... potem pa poezija tamkajsnjih prelazov in ovinkov proti jugu I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi šel tako, če bi šel ... :)

Ja, lohk bi šel. Bi se Multistrada lepo ulaufala, pa še rojstni kraj bi še enkrat videla.

Še en info glede nastavitve, če koga zanima. Nastanil sem se v campu v kraju Riccione, mal naprej od Riminija. To je čisto pri morju in par minut od Misana. Sicer se pa vse drži skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober in poceni kamp je tudi (vsaj bil je leta 2000) v riminiju. pesek. ga povsod cutis se par dni. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem, da naj bi bil na poti posodobljen 999. Mogoče bo res, ker novica sovpada s prihajajočim WDW 04. Dve leti nazaj se je pred WDW- jem ravno tako govorilo in ugibalo o nasledniku 998.

Z bratom sva imela srečo, da sva takrat, še testni model, videla. Po ogledu tovarne in muzeja, sva sedela v tovarniški menzi in srebala kavo. In se je nekaj pripeljalo mimo, sploh barva je bila čudna. Takoj aparat ven in za njim. Vse je bilo tako hitro, da sta uspele samo dve sliki.

post-20-1080280706.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bravo, je le uspelo.. :OK:

Da boš še bolj nestrpno čakala in pa še za ostale ducatiste - za lažjo odločitev, nekaj slik iz WDW 02:

Pod odrom čez dan:

post-20-1081915901.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj zapriseženi Ducatisti gledajo na tiste, ki se jim na njihovi fešti pridružijo z japanezerjem? Ducatija nimam, me pa podobna fešta vsekakor zanima,da vsaj enkrat na lastne oči vidim to rdečo vnemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!