Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Prijatelj mi je dal vabilo, bom malo pretipkal na brzaka!: Vabilo Dogajanje na mobikrogu v letu 2004, rezerviranih je 10 sobotnih terminov za amtersko pokalno prvenstvo pod imenom CVIČKOV GAAS! za dodatne info pokličite ali pošljite email, pristopnina za vse dirke 20 jurjev , ali posamezno 6 jurjev pred dirko na pisti je možnost samo dobrega treninga za tiste, ki jim dirka sama ne pomeni posebnega izziva, zato obvestite čimveč motoristov , izvedba tekmovanja vzame cca 2uri ostali čas je namenjen prosti vožnji po dirkališču, KATEGORIJE. ENDURO -SUPERMOTO, DO 600CCM, DO 750CCM, OPEN, IN LADY POKAL slick gume ali dežne niso dovoljene ostalih omejitev ni. Dogodek je odprtega tipa , zatorej vabljeni v čimvečjem številu: Termini SOBOTA 27.MAREC poskusna dirka , ki ne še ne šteje: 17. APRIL, 8 MAJ, 22. MAJ, 12. JUNIJ, 26. JUNIJ, 17.JULIJ, 7. AVGUST, 4 SEPTEMBER 18. SEPTEMBER, toliko sem prepisal na hitro, za več info: simon@divjipetelini.com ali 031 333 666, 041 631 291 lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko me košta če se hočem npr. 5 krogov po pisti peljat? Seveda v omenjenih terminih.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko me košta če se hočem npr. 5 krogov po pisti peljat? Seveda v omenjenih terminih.

LP Bajsi

mislim da je se kar 3 000 sit za cel dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje proga ni najboljša, ker je na nekaterih odsekih beton namesto asfalta in ni najboljš za pelat - dva kolega sta že razbila motorje tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje proga ni najboljša, ker je na nekaterih odsekih beton namesto asfalta in ni najboljš za pelat - dva kolega sta že razbila motorje tam...

sam dva? velik ih je razbilo motorje pa nista razbila motorje zato ker je ponekod beton!

sam sem dvakrat ruknil pa ne zato ker je steza slaba ampak moje napake, pac , clovek se uci dokler je ziv

koliko ih je ko so na grobniku razbili motorje? xxxx

steza pa res ni nevem ti kaj v primerjavi z grobnikom je pa se vedno edino kaj imamo in je p mojem mnenju vredu ,

jst sem istega mnenja bil ko sem sel odzacetka vozit, je pa se vedno boljsa od vsake ceste in bolj varna kot vsaka cesta,,

vsak ima svoje mnenje , eni majo motor za sminko in im ni dobra nobena ne cesta ne steza in im vedno nekaj manjka, en pa za to da si dajo duska in da zares uzivajo namotorju

najboljs je da pridete in de se prepricate da to sploh ni tak slaba steza kot se eni menijo pa ko bode vidli kako se fantje vozijo, mislim da nebodo take govorili

CASI pa niso bili tako vrhunski ker je bila ponekod steza se mokra

na dirki je bil najboljsi cas od mikeca 1.09.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dva?

S tem sm mislu dva dobra kolega, drgač itak da jih je že xxx razbil motorje. Sam se še nisem vozu tam ampak sm o tem da je slaba proga slišal od drugih.

Glede šminke pa tega-vsi tut nimamo tulk keša da bi si lahka privoščil razbit motor in mogoče zarad tega mal bolj pazimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi tut nimamo tulk keša da bi si lahka privoščil razbit motor in mogoče zarad tega mal bolj pazimo .)

Tudi po pisti lahko pelješ po pameti in ne samo na nož. Te ne bo avto zbil, prednosti vzel, otrok na cesto pritekel......blablablabla. Saj veš sam zakaj greš na pisto.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ni šlo za to da se ne da po pameti pelat, sam ->

sam sem dvakrat ruknil pa ne zato ker je steza slaba ampak moje napake, pac , clovek se uci dokler je ziv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dva? velik ih je razbilo motorje pa nista razbila motorje zato ker je ponekod beton!

sam sem dvakrat ruknil pa ne zato ker je steza slaba ampak moje napake, pac , clovek se uci dokler je ziv

koliko ih je ko so na grobniku razbili motorje? xxxx

steza pa res ni nevem ti kaj v primerjavi z grobnikom je pa se vedno edino kaj imamo in je p mojem mnenju vredu ,

jst sem istega mnenja bil ko sem sel odzacetka vozit, je pa se vedno boljsa od vsake ceste in bolj varna kot vsaka cesta,,

vsak ima svoje mnenje ,

Mislim , da je Joe vse povedal! Jaz sem letos prvikrat vozil po pisti , malo tipal in videl, da se da kr pelat. fantje, ki so tam ze veckrat vozili, se kr ornk peljejo. Preprican se, da je ta pista veliko varnejsa od vsake ceste, vozis lahko na noz

ali pa malo manj (da ne razbijes) Ce razbijes bos prej kriv sam, kot pa kdo drug. Sicer pa pogoji so za vse enaki, tudi za tiste , ki se ornk peljejo. Pred dvema dnevoma mi je dejal znanec motorist. " Dober motorist ni tist , ki se hitro vozi ampak tist, ki ima v jeseni cel moped pa celo glavo" Je tudi kar nekaj resnice v tem. Pa se en primer, Sosed novopecen motorist, je kupil lani fazer 600. Parkrat je bil dol, in na hitro je dobil mnogo tehnicnih izkusenj, za katere bi po cesti potreboval leta. letos Ima ze fazer 1000 in kokr ga vidim se vozi v rangu fantov, ki imajo motorje ze vrsto let. Jaz pravim vozit, vozit, vozit, zato je pa mobikrog primernejsi od vsake ceste. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat je bil dol, in na hitro je dobil mnogo tehnicnih izkusenj, za katere bi po cesti potreboval leta. letos Ima ze fazer 1000 in kokr ga vidim se vozi v rangu fantov, ki imajo motorje ze vrsto let

Lahk da je naravni talent .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE MISLIM DA JE NAJBOLJE DA VSI PRIDETE DOL IN SI VSE TO SKUPAJ OGLEDATE. MISLIM DA JE ZANIMIVO.

:grim FEEL THE RITHM , FEEL THE POWER IT S TIME FOR KAWASAKI !!!

LEP POZDRAV LAHI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATEGORIJE. ENDURO -SUPERMOTO, DO 600CCM, DO 750CCM, OPEN, IN LADY POKAL

Zanimivo, ampak verjetno bi s svojim naked-om s 33kW izgledal malce smešno med SS raketami. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, ampak verjetno bi s svojim naked-om s 33kW izgledal malce smešno med SS raketami. :lol1:

D.

Bos pa v igri! :yea2: Tudi to nekaj steje, ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, treba je prit pa videt..

No, mene osebno pa zanima, če je kaj interesa pokazanega za babji pokal.. Tu gori se ni še nobena odzvala, pa me tko, res btw zanima.. :D

GREENTEAM: če ne drugega bova pa šla sam na čevapčiče.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, treba je prit pa videt..

No, mene osebno pa zanima, če je kaj interesa pokazanega za babji pokal.. Tu gori se ni še nobena odzvala, pa me tko, res btw zanima.. :D

GREENTEAM: če ne drugega bova pa šla sam na čevapčiče.. :P

Ja pa so se deklce neki vozle zadnjic, sam sem imel celo cast krog ali dva skupaj odpelat z eno :OK: , mislim da je imela R1, ziher pa nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se z skuterjem še da vozt oz. da bi pelov zravn kkšne klase??? (drgac sm tut dobu tisto vabilo al obvestilo ...) Na mobikrogu sm ze vozu enkrat pa je blo kr zanimivo :yea2: Za slovenske razmere je čist uredu steza in se da lepo zapelat po njej!

Čas sm pa naredu 1.12.3

Pa ena slika iz revije Motorist (oktober 2003)

post-20-1081331233.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Mene pa zanima če se z skuterjem še da vozt oz. da bi pelov zravn kkšne klase???Čas sm pa naredu 1.12.3

Ves da se da! Po mojem gres v open klaso :hmm: Ces res tak cas naredu! :notworthy: Mislim, da bi marskakga s tezjim motorjem zad dal!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos pa v igri! :yea2: Tudi to nekaj steje, ali ne?

Če ne bom imel obveznosti (žal so mi jih napovedali), bom tam! Me zelo zanima, kako je peljat po stezi... :)

A obstaja kak web page, na katerem bi se dalo kaj več videt, prebrat (tudi kakšne bolj sprotne informacije o že prijavljenih)?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!