Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

LAHKO PROSIM KDO POVE ZA SOBOTO OD KDAJ DO KDAJ SE DOGAJA, IN OB KOLKIH SO DIRKE...HVALA VAM

V soboto se prične ponavadi okoli 9 do 10 ure....kvalifikacije bodo ob 13, dirka pa bo odvisna od vremena. Ponavadi je med 15 in 16, če bo kazalo na slabše vreme, pa bo bila že prej. To soboto bo tudi proglasitev rezultatov za celotni pokal. Kot zanimivost naj povem, da se bo dalo ta vikend prespati na Mobi krogu, ker se bo dogajalo tudi v nedeljo (pa še topleje naj bi bilo)... Pa tudi apriljaši imajo zaključek srečanja na Mobi krogu .... mislim, da bo precej zanimivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi apriljaši imajo zaključek srečanja na Mobi krogu

A bojo tud kakšne testne vožnje s strani A.3-glav al se bodo samo zbirali ljubitelji aprilije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se vikend ... Vreme bo lepo, ne prevroče ...

Glede apriljašev ne vem, če bodo imeli kaj s sabo za testirat. Na njihovi spletni strani tudi ne piše ničesar. Najboljše bi bilo, da pokličeš kontaktno osebo za to srečanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Aprilijinem srečanju bodo tudi testni motorji Avto Triglava: Kaponord, Mile, Tuono in Pegaso. Organizirane testne vožnje niso previdene, po dogovoru pa bo možno tudi kakšnega od njih peljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo ... hallo ...

A lahko kdo kaj več pove kako in kaj ... kdaj se bo dalo kaj prosto po pisti peljat ... bo to danes ali jutri ... ali oba dni ... ?

Pa če ima mogoče kdo kak telefon, kje se da vse to zvedet ?

Se nas nekaj iz MB odloča za udeležbo na Mobikrogu.

Hvala za info.

Popravljeno . Popravil IKE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal tudi jaz tocno ne vem, baje da pred in po dirki ki bo okol tretje ure...to so mi povedali mimogrede....

Drugace sa pa vidimo dol, tudi mi smo namenjeni tja!

decaf

Popravljeno . Popravil decaf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm šel mal dans pogledat na mobikrog blo kr zanimiv ;) žal nisem gledat tekme...pač lep dan..pa šel dalje na furo :D :D

ehmm......kdo je pa tista k vozi GSX750 modro belo.....pobje,pobje vas scat pele kak dekle vozi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ehmm......kdo je pa tista k vozi GSX750 modro belo.....pobje,pobje vas scat pele kak dekle vozi :lol:

prejšnjič mi jo je še ratalo prehitet, danes pa ne...je ona mene dvakrat

al je ona hitrejša, al sem pa jest počasnejši... :xx:

sicer pa nima veze, važno da smo užival....in da je motor cel :OK:

kakšno slikco še nalepim...ko bo čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je res fajn danes-meni še posebej,ker sm mel čast peljati novo testno mille, in to cele pol ure! Hvala A.3-glavu, da mi je tako polepšal vikend!

Jutr okrog 3-4 se dogaja vztrajnostna dirka (1-urna). Vreme bo, tako da bomo mi tudi! :D Jutr se vidmo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super....naredili par krogov, pogledali zanimivo dirko in zopet naredili par krogov...sigurno se se kdaj pridem vozit... :OK:

Upam, da boste tudi danes imeli tako krasno vreme :yea2:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!