Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Danes bil tam, se mi zdi, da je spet zmagal suzuki, dobr pa je vozila tud ena punca, prav tako na suzukiju samo škoda, ker ni tekmovala :(

Sicer pa fantje kar obvladajo, mogoče bom prilimal še kako sliko sem gor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super....naredili par krogov, pogledali zanimivo dirko in zopet naredili par krogov...

In bilo je "fino"... So v soboto res zmagali Celjani? Je slišati, da je bil atraktiven dan...glede padcev. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili, bilo zanimiv, spili ene dva, doma pa še neki. Na pisto pa nismo šli - nas je blo strah :kva2: .

p.s. tista punca na Suzukiji je Urška iz Trbovelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobi krog je res liga,bil prvič,najprej par krogu med kvalifikacijami in dirko pol pa še mal po dirki.res škoda da že prej kdaj nisem probu,super občutki,upam da zadeva ni zaključena za letos.Kar se pa Urške tiče pa mislm da so ji glih en trije lhka mal pariral,nenormalno hitra je.Jebi ga Knapovska punca:)Vsem,ki so pa mel smolo s padci pa želim čimprejšnje popravilo motorjev,sej kukr sem vidu kakih telesnih poškodb menda ni blo.Če pa se kakšne slike valajo kje od teh prostih voženj,jih pa napopite gor.mogoče se pa kje najdem:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Satan a si bil ti z enim črnim motorjem v vojaških hlačah?

Ja jest sm bil s suzukijem pol j pa še kumarat uletu s zxr streetfigt.ne vem kjrga mislš k sma bla uba na črnih motorjih s vojaškim hlačam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm bil s suzukijem pol j pa še kumarat uletu s zxr streetfigt.ne vem kjrga mislš k sma bla uba na črnih motorjih s vojaškim hlačam.

Če si meo takšne bul bel-črne hlače pol sem te enkrat šibnu na ravnin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si meo takšne bul bel-črne hlače pol sem te enkrat šibnu na ravnin.

Najbrž res sej nisi bil edin k me je prehtel,me je suzi en parkrat presenetla pa sem kr bl turističn vozu,pa še prvič je blo,pa se tut prov velik ne obremenjujem kdo pa kolkrat me je prehtel.bo treba še parkrat it probat,pa še izpilt mal linije pa kdaj premzat pa tko.se mi glih ne mudi prevec,ker k sem une gledu k so se pubiral jim nc glih ne zavidam...

step by step...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tut prov velik ne obremenjujem kdo pa kolkrat me je prehtel.bo treba še parkrat it probat,pa še izpilt mal linije pa kdaj premzat pa tko.se mi glih ne mudi prevec,...

step by step...

Sej ni vazn bit taprvi, vazno se je varno in z uzitkom peljat brez, da se ulezes. Ma nekaj fantov dol poznam, najprej, lani so vozili se previdno, letos ko so pa ze izkuseni pa cedalje hitrej, sam pol, pa tko zalostno okol motorjev hodjo, tuki podrajsam, tam pocen, tle zbit, mah jebes kljucnico, ta se bo ze zarastla... sploh pa ni dobro, ker se speglajo po fantih ki se ze 10 let vozijo po grobniku in imajo zadosti izkusenj, pa bi vseeno radi imeli enake case kot oni

Drugace pa na mobiju se zdivjas, postekas svoj moped in se veliko varneje potem vozis po cestah. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem bil v soboto, pa tut v nedeljo raje s pirom v roki kot pa na pisti, vas pa je blo v soboto na pisti ko rusov- odlično, sva čast vam! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok ti si pa tut mende iz naših koncu doma,ase puznama?

Sm iz "naših koncev". Furam črno VFR 750, tku de se za drugič poznamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo blo kr neki tipu iz "naših" krajev k se drgač na Podmej vozjo, zdej so pa še mal na pisti probal.

Žal mi je, da se nisem mel šanse primerjat z Urško, sam je en tip reku, da ga ni mogla šibnt, jest pa nega sem, tko, da bi blo verjetn kr zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je, da se nisem mel šanse primerjat z Urško, sam je en tip reku, da ga ni mogla šibnt, jest pa nega sem, tko, da bi blo verjetn kr zanimiv.

Punca se pelje in uziva, da jo je lepo pogledat, ne vem pa ce se trud koga sibnt, je pa tud ze marsikoga, ce se je kej obiral pred njo! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kar nekaj slik,pa jih ne morem objavit,ker so prevelike resolucije.Glede Urške pa vsaka čast ,prav želel bi si imeti eno tako ob sebi.Upam,da še večkrat pride.Shargo kar veliko tu piše,pa baje še ni bil na stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kar nekaj slik,pa jih ne morem objavit,ker so prevelike resolucije

a zdej boš pa rekel, da ne znaš sprement resolucije slik? :? :? :? :? :? :?

Pripopaj use

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Thanx,

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!