Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

:OK: Lepe fotke ni kej. Kljub mrazu in vetru pa čakam, da bo spet kaka dirka na našem edinem dirkališču .

Samo da ne bodo prej dirkališča zaprli na kmete in domačine mislim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ene par še, sam na vseh sm sam gor...tko da

tole je slikal od znanca znanec :D tako da sem še te šele zdaj dobil, pa še to samo "svoje"

žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo letos tudi na mobikrogu tako ''dogajalo'' kot lani? Vse pohvale organizatorjem in udeležencem lanskih dirk :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajsi (nekaj mesecev nazaj): Na cesti, po totalni neumnosti, ampak sem že okej, motorček pa se že prpravla na sezono.

Glede letošnjega Cvičkovga gaaasa, potekajo pogovori, ni še nič 100%.

Pozdrav vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kdo kej zvedu, nujno informacije tukile napisat in to suprduprmegafakingnujno!!!

Pa blo bi fajn, če bi se kater od organizatorjev zmenil za kakšne testne vožnje s strani raznih uvoznikov (Avto3-glav Aprilija, BMW,...).

Ker se Jeršin dobro pozna s šefom Avto3-glava, bi lahko kakšen termin za testne vožnje zrihtal... Plis Janez...?! :cry:

Lani ni blo nobenih testnih voženj na mobiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res testne vožnje :OK:

Jaz mam ful!!!! veliko željo probat kakšnga od Aprilijinih dvovaljnikov, pa na žalost ne poznam nobenga lastnika RSV al pa Falcota, al pa Tuonota da bi vsaj mal lahko probal :(

Testnih voženj pa tud ni nč <_<

Tko da dejte se zment tisti ki mate veze :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kdo kej zvedu, nujno informacije tukile napisat in to suprduprmegafakingnujno!!!

Pa blo bi fajn, če bi se kater od organizatorjev zmenil za kakšne testne vožnje s strani raznih uvoznikov (Avto3-glav Aprilija, BMW,...).

Ker se Jeršin dobro pozna s šefom Avto3-glava, bi lahko kakšen termin za testne vožnje zrihtal... Plis Janez...?!  :cry:

Lani ni blo nobenih testnih voženj na mobiju...

Testne voznje ima aprillia in to kar pogosto, se 1 let nazaj so mel na nasem motozboru testne voznje, sem vozil Tuonota, res dobr navor, ker je dvovaljnik...

mal poglej po zborih, sigurno bojo kje, oz. preg Triglav avto ce se ne motim imajo...ce pa kaj zvem ti pa takoj sporocim..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testne voznje ima aprillia in to kar pogosto, se 1 let nazaj so mel na nasem motozboru testne voznje, ..

LP;Rock

In na katerem motozboru je blo to, pa kdaj točno..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!