Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

A obstaja kak web page, na katerem bi se dalo kaj več videt, prebrat (tudi kakšne bolj sprotne informacije o že prijavljenih)?

Sajta ni, prijavljajo se stari in mladi, ki vozijo od MZ-ja do... Pobaras prijatelje, obrnete krmilo proti Mobikrogu namesto v Volcji potok in vse vidite in dozivite:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najmanj 5 interesentov se bojda lahko odpre tudi nova kategorija... :) Glede na to, da sta kategoriji do 600 in do 750 namenjeni mopedom supersport zasnove, bi lahko odprli še kakšno 'turistično' kategorijo, v kateri bi se lahko pomerili vozniki touring, naked, ..., motorjev, ki bi verjetno vozili bolj na easy.

Jaz se s svojimi 45KM in naked mopedom raje ne bi mešal med 600ccm rakete s po 100 in več...

Še kdo razen mene?

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, recimo jest s svojim gpz-jem tud nimam tam kej iskat (so še drugi razlogi, ampak jih pustimo ob strani, hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi lahko odprli še kakšno 'turistično' kategorijo, v kateri bi se lahko pomerili vozniki touring, naked, ..., motorjev, ki bi verjetno vozili bolj na easy.

Štejte me zraven! 1XBajsi z XJR1300SP, prvič na pisti.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js se ne bi z monstrom 600 med SS-e spuščal... :)

bi lahko odprli še kakšno 'turistično' kategorijo, v kateri bi se lahko pomerili vozniki touring, naked
tu sm pa zraven :yea2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ne gre se za to da bi se dirkalo 100 na uro , dirka kdo hoce in dirka traja recimo 15 minut, drugo pa cel dan je prost trening, kdo hoce se vozit po pisti se vozi in ko je dirka se pac umakne s proge ko je konec dirke pa gremo jovo na novo. gre se za dokaj varno voznjo in lasten uzitek, menda ne mislite da se sam hodi na pisto dirkat, , nekdo je napisal da z gpz nima kaj iskat , un z tem ta z unim , ni to dirka gp in nobeden vam nebo podaril bmw z4 ce boste imeli najhitrejsi cas na pisti ampak vec kot manj je to lasten uzitek. tudi s coperji se vozijo dedci gor pa im ni treba dirkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ne gre se za to da bi se dirkalo  100 na uro , dirka kdo hoce in dirka traja recimo 15 minut, drugo pa cel dan je prost trening, kdo hoce se vozit po pisti se vozi in ko je dirka se pac umakne s proge ko je konec dirke pa gremo jovo na novo. gre se za  dokaj varno voznjo in lasten uzitek, menda ne mislite da se sam hodi na pisto dirkat, , nekdo je napisal da z gpz nima kaj iskat , un z tem ta z unim , ni to dirka  gp in nobeden vam nebo podaril bmw z4 ce boste imeli najhitrejsi cas na pisti ampak vec kot manj je to lasten uzitek. tudi s coperji se vozijo dedci gor pa im ni treba dirkat

To je vsem jasno, da ni treba... je pa bolj zanimivo. :yea2:

d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juter 17.94 naj bi bila dirka na mobikrogu ne glede na vreme naj bi se vozilo

je kaksen od organizatorjev dirke tuki da bi to seenkrat potrdil?

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juter 17.94 naj bi bila dirka na mobikrogu ne glede na vreme naj bi se vozilo

je kaksen od organizatorjev dirke tuki da bi to seenkrat potrdil?

nisem organizator... sem se pa včeraj z organizatorjem pogovarjal in izvedel, da bo dirka v soboto (jutri) 100% ... pista pa je zakupljena tudi za nedeljo ... kar nekaj nas bo tam prespalo ... za hrano in pijačo pa je tudi poskrbljeno ... vabljeni tudi ostali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juter 17.94 naj bi bila dirka na mobikrogu ne glede na vreme

juter - OK ampak številčni podatek 17.94 mi lahko razložiš ??!! :(

al je to kad stigneš, tam si, glavno da je jutri ! :P

se nimam v soboto kam dat pa da vidim malo te hitre kroge !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juter - OK ampak številčni podatek 17.94 mi lahko razložiš ??!! :(

al je to kad stigneš, tam si, glavno da je jutri ! :P

se nimam v soboto kam dat pa da vidim malo te hitre kroge !!

:lol1: hotel sem napisat 17.04

hm menda bo dez mal nagajal bog si ga vedi kaj bo in kako bojo hitri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kere do kere ure pa bo to odprto ?

Sej to so tiste Cerklje ob Krki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kere do kere ure pa bo to odprto ?

Sej to so tiste Cerklje ob Krki ?

ja to je to

mislim da zjutri ob 09h se pricne pa do 18h popoldan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka prestavljena na nedeljo

vceraj je bilo mal bol bogo vse skup

dez in slabo vreme so prikratili uzitke na pisti , ne pa seveda ob njej

ceprav je bilo zoperno vreme se pac eni niso dali zmotit, tisti ki so imeli gume za dez so se seveda smehljali in veselo montirali gor, pol pa gasa

najbolj zagret za akcijo in dirko na sliki MILJENKO Murska sobota :OK:

100_0051.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto in nedeljo na Mobikrogu! :rolleyes:

V nedeljo sem se celo vozil po pisti! Bil pa sem edini "civilist" motorist, vsi ostali so bli tisti norci ki so pol tud dirkal! :huh: (neregistrirani motorji, podrsani, . . .) Glede na to, da sm začetnik motorist in hkrati bil tud prvič na pisti sm mau gužvo delal :blink: !

Kot začetniku mi je bla proga precej slaba:hmm:, ker je bil čist vsak ovink po idealni liniji neki poflikan, polno nekih različnih kvalitet asfaltov, en ovink cel poštrihan z barvo.

No, po nekaj krogih sem ugotovil, da se tud čez vse to da kr dobro pelat in položit, kokr sm pač znal!

In kar je najpomembnejše! Če greš na pisto zato, da bi si pridobil nekaj izkušenj, kot motorist začetnik (ali pa nezačetnik), izkušnje pa bi ti prav prišle tudi na cesti, je ta proga zelo primerna :? , saj ima lastnosti povprečne slovenske ceste (flike, barvne črte)! :blink: Cena pa je v primerjavi z Grobnikom precej ugodnejša, pa še meni je zelo blizu!

Tako da priporočam, da ne bom sam jz gužvo delal tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto in nedeljo na Mobikrogu! :rolleyes:

V nedeljo sem se celo vozil po pisti! Bil pa sem edini "civilist" motorist, vsi ostali so bli tisti norci ki so pol tud dirkal! :huh: (neregistrirani motorji, podrsani, . . .)

Jaz sem bil tam v soboto. Prvič sem tja prišel ob cca. 11h. Tam je že bilo nekaj mopedov, a so vsi izgledali precej ne-amatersko - vsi na prikolicah ali s kombijem, nekateri so imeli slick gume, nekateri so zraven imeli dežne gume ipd. (čeprav naj ne bi bile dovoljene!!!).

V tem času sem bil edini, ki se je tja pripeljal z mopedom (če ne štejem dveh avtošolskih, ki sta pred vrati delala vaje). Ker se do 13h ni nič dogajalo, sem se odpravil proti domu (gledat MotoGP trening). :)

Ob 18h sem še enkrat prišel na MobiKrog, pa se žal tudi takrat ni nič dogajalo - nihče se ni vozil, razen dveh hard endurašev tudi ni nihče prišel z mopedom...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz vidu, da so mel eni slick gume, v soboto pa eni tud dežne, čeprav v prvem postu te teme govorijo pravila drugače!

Upam, da bo drugič kej več "amaterjev" pršlo vozt! :yea2:

Ja pa tud eni z avtomobili BMW-ji, ter dva punto-ta so skor dve uri uničeval stare zaloge izrabljenih gum po pisti, tako da mi pol ni ratalo izkoristit tolk vožnje, kot je blo plačano, pa še ploha se je pol ulila! :(

Pridem pa še! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je vreme zagodlo nekaj žalostnih pesmic, kljub temu je bila v nedeljo dirka. Dirkali so v treh kategorijah: Open: 1. Roman Albreht, 2. Balin, 3. Emir; 750: 1. Janez Jeršin, 2. Rajko Grgovič, 3. Toni Jordan; 600: 1. Primož Kadunc, 2. Srečko, 3. Gregor Skinder; Odpeljali samo 3 cele kroge, ker se je potem ulilo.

Glede gum, amaterjev... Kdor ima slick ali dežne gume lahko vozi samo v Open. Nekateri nimamo registriranjih motorjev, ker se pač ne vozimo po cesti, namesto pravih plastik pa imamo poliester, ker je pač morebitni padec veliko cenejši. Zaradi navedenega tut motorje prpelemo na prikolicah. Pa še po dirki lahko kakšno pivo (več) spiješ, katerega sicer ne bi.

Kadarkoli bo kateregakoli od nas kdo pobaral, naj mu malo pokažemo linije in podobno, bo eden vozil pred njim, predvsem pa to dirkališče ni nikakršen bav-bav. Tud norci nismo, res pa mamo že kar nekaj vožnje po dirkališčih za sabo.

Miljan pa že dolgo časa vozi brez zadnje zavore :-)

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri nimamo registriranjih motorjev, ker se pač ne vozimo po cesti, namesto pravih plastik pa imamo poliester, ker je pač morebitni padec veliko cenejši

Ja, sej to vem zakaj.

Glede norcev, pa ni blo mišljeno v slabem smislu, ampak, da se pač veliko hitreje pelate kot sm si mislu, ker sem pač začetnik!

Glede idealne linije te pa kar za besedo držim! Sm ne vem še kdo si od teh "norcev" :rolleyes: ! Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne zamerim in nisem za slabo vzel. Ta vikend nisem vozil, ker mi je gum zmanjkalo in čakam sklopko. Sem pa kvalifikacije štopal, pa dirko dirigiral - skup z Lovrotom. Mene boš najdu v belo-modrem kombinezonu, na zeleni ninji s številko 8, potem pa bom nekaj krogov lahko pred tebo vozil s takšno hitrostjo, da bo vse varno.

Se vidimo 8. maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miljan pa že dolgo časa vozi brez zadnje zavore :-)

Ker preveč vaga. :D :D

Miljan je namreč zelo alergičen na prekomerno težo - svoje Yamahe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker preveč vaga. :D :D

Miljan je namreč zelo alergičen na prekomerno težo - svoje Yamahe!

ce ima motor sam za na pisto , in ce ne bremza z zadnjo zavoro, pol jo lahk tud odsraufa

jst tud na pisti nikol ne pritisnem na zadnjo, pa tud redko kdaj na cesti , edino ce se vozim od kakega semaforja da semaforja, pri veci hitrosti pa ziher ne, tak da se mi niti mal ne zdi nevemti kaka spanska vas ta bremza

vse kaj ne rabis na motorju dol, pa ta boljsi bencin not, 104 oktana,

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!