Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Fantje zdravo!

Vsem vam sporočam da vožnja po mobikrogu res ni tako hitra kot grobnik, je pa užitek. Pisto poznam zelo dobro in povem vam lahko da le pogumno na pisto.

Sicer pa tako : TO JE EDINO KAR V SLOVENIJI IMAMO DAJMO TO PODPIRAT. TUD GROBNIK NI ZRASEL ČEZ NOČ.

Lep enduraški pozdrav!

cerkje_ravnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem pač začetnik!

Glede idealne linije te pa kar za besedo držim!

OK ker si glih začetnik bom tebe vprašal, sem sam žal 17. pridno delal. S kakim motorjem si pa vozil in vsaj približen orientacijski cajt mi povej. So me včeraj na Grobniku pubeci kibicali naj grem na pisto (jaz z XJR v goretexu oni z GSXR1000, vsi polimani s selotejpom, leder raztrgan...) pa sem si premislo ker sem se že v plankah vido. Upam da bom 8. fraj.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja twingo je peljal okoli 1.18, (se ravno spomnim rumenega mopeda) pogosto so doli tudi avtomobilisti M3, Z3, Civici, Puntoti, itd. Njihovi casi so bili, ko smo cekirali okoli 1.15, drugace se pa fantje z 600-taki peljejo od 1,6 do 1,10. Imam obcutek, da prestavna razmerja najbolj lezijo 600-takom, 1000-aki bi morali zamenjat prvi veriznik iz recimo 17 zob na 16, ali celo 15 zob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZXR 600, tale krog je bil 1,7

Upam da 1.07,00 ker če se ti tak pelaš 1,7 min pol boljše da ne grem gor! Za avte cajte poznam, zanimalo me je kolko pelje Začetnik z navadno kljuso - 1.18,00 ni slabo. Upam da bom imel priliko sprobat svoje začetništvo na pisti.

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da 1.07,00 ker če se ti tak pelaš 1,7 min pol boljše da ne grem gor! Za avte cajte poznam, zanimalo me je kolko pelje Začetnik z navadno kljuso - 1.18,00 ni slabo. Upam da bom imel priliko sprobat svoje začetništvo na pisti.

LP bajsi

zacetniki se pelejo tam nekje 1.26, pa na izzy proti dol

prid in se pelj za svojo duso , nobeden ne rece eh ti si ?motan ker ne vozis bolj hiter

102_0263mmmmm.JPG

aha pa se neki, nekdo je vprasal po najboljsi liniji na pisti , tako vam bo najlazje tuki imate sliko tega struckota da se ga bo lazje prepoznal in on vam bo pokazal najboljso linijo

mmmmm102_0217.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ker si glih začetnik bom tebe vprašal, sem sam žal 17. pridno delal. S kakim motorjem si pa vozil in vsaj približen orientacijski cajt mi povej.

Jou!

Motor mam cbr 600, o času ne vem, ker me ni nobeden meru, sem pa ocenu, da sem nekje od 10 do 15 s za časom, ki si jih vozil taboljši tisti dan :hmm: . No Shargo je pol reku, da sem vozu okol 1.18, torej sem kar dobr ocenu! :yea2:

Drgač pa Bajsi jst sem začetnik motorist (letos začel vozit) in tudi prvič bil na kakršni koli pisti in moram rečt, da mi je vožnja tam pomagala, kar se tiče polaganja ovinkov, zaviranja itd.... Kljub temu še zdaleč ne znam dovolj oziroma si nisem s to vožnjo pridobil dovolj izkušenj tako za na cesto kot za na pisto. Bistvo pa je, da gre tukaj hitreje in bolj varno kot na cesti! O:-)

Zključek: Priporočam da probate in pol sami ocente, cena je pa tud kr ugodna! (če ne razbijete seveda :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se bo to soboto (8.5.) dogajanje na mobikrogu nadaljevalo :yea2: in če se v primeru slabega vremena :unsure: dirka prestavi na naslednji dan :yea2: (nedelja).

Vnaprej hvala za informacije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se bo dogajalo, dirka bo v vsakem vremenu in je ne bo možno prestavit na nedeljo, ker je nedeljski termin zaseden. Upajmo, da bo vreme zdržalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se bo dogajalo, dirka bo v vsakem vremenu in je ne bo možno prestavit na nedeljo, ker je nedeljski termin zaseden. Upajmo, da bo vreme zdržalo!

dirka bila, super je bilo, zanimivo tud, padali kot hruske, dirka pa bila najboljsa kar ih je bilo do zdaj na mobikrogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo je padal dez, v kvalifikacijam smo pa mi

IMG_201722.jpg

IMG_202222.jpg

IMG_202422.jpg

bum

bum

bum..... in tako 7x vsi v enem ovinku

no vseh pa res ni dobil fotograf ki so pal ih je pa bilo kr neki, enim ki so imeli bolj sreco je ratal tud po dvakrat padet

kaj pa dirka , dirka fenomenalna

srecko sustersic (crni jezdec) 636 napral ih do konca

IMG_209322.jpg

balin v akciji

IMG_211522.jpg

albhert

IMG_211822.jpg

zmagovalci

IMG_2168333jpg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joe, a lahko prosimo samo, da prlimaš drugič malo manjše slikice? recimo 800 x 600 bi blo super optimalno ... :) eni pač na malo bolj počasnih linijah internet uporabljajo/mo ... :)

za tavelke pa lahko vedno daš linke, pa bo vsak kliknil, če bo hotel! :D

sicer pa - samo da ni nikomur nič hudega od padcev ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde moderator, administrator, ninja revizor al kaj si že zrihtaj tote slike, da mi ne bo pol ure odpiralo strani pol pa zbriši post.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vozniki v drugih klasah? Tu sami SS vozijo, kolko je bilo gledalcev, motoristov izven piste???

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vozniki v drugih klasah? Tu sami SS vozijo, kolko je bilo gledalcev, motoristov izven piste???

Na dirki zaenkrat vozijo samo SS, izven dirke pa tudi ostali.

Še ena slikica štarta dirke.

post-20-1084783716.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa lahko sami prepričate to soboto...

to soboto pomeni 21. maj? Kaj pa pole bo še kej dogajanja, tko d pridem mal pogledat? (se ne mislim vozit :grrr , lih tko malo d vidim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!