Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Ja nisem pač preveč plašne sorte, pa grem in vprašam če je kdo MSovec.

...

sej jest sm jih tud ene par vprašu, res pa je da se nism drl preveč naokol... še posebej pol ne, k sm se zrušu :xx:

sicer pa, lahko teb, k maš tak podpis - te vsak pozna :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk ste pa za mašo ... za lepo vreme ... dali ?

Vidim, da je bla pista suha. Če bo vse po sreči se naslednjič vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Koliko stane 1 ura? Komu oz. kje plačam?

2. Je dovolj samo usnjena jakna?

3. Kdaj je naslednji termin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sem enkrat že ful bedno izpadel, ko sem enga tipa na neki žurki vprašal, če je on thundercat...

:lol: :lol: :lol: :lol: ...ta je pa dobra... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Usnjena jakna ni nikakor dovolj! Moraš bit še kaj drugega oblečen :-) Pa čelada pa rokavice so obvezne! Za dirko pa izključno leder kombinezon!

3. Naslednji termin je rezerviran 26.6., če pride do spremembe (se sicer letos še ni zgodilo) boš zvedel tukaj!

Lep pozdrav.

Bajsi, ti je Zvizova linija kej koristla? ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JE! Sploh v prvem levem in naslednji štirje (če šteješ še tisto pod mostom) so mi na začetku povzročali težave, sem se kar izgubil na progi, in ravno pod mostom sem moral vozit jaz na levi strani motorja, motor pa nagnjen v desno, ker nisem zadosti hiter pri prekladanju, sem lažje odpeljal naslednjega levega, pa do zunanjega roba v desno, pa levo do notranjega robnika, preložiš, v desno in hkrati močno pospešuješ (neprijetna luknja v ovinku) in ravno ta ravninica mi je ponudila veliko presenečenje ko sem videl, da sem v pospeševanju lahko kos SS motorjem. Zgleda da jih dobi ravno v nepravih obratih (če so za mano seveda), rabijo več časa da se zvrtijo zadosti visoko, meni pa moja kravica vleče že pri hudo nizkih obratih.

LP Bajsi

Jebentiš še peš sem zaštrikal (sem skoraj nazaj v ciljno ravnino odpeljal) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Koliko stane 1 ura? Komu oz. kje plačam?

2. Je dovolj samo usnjena jakna?

3. Kdaj je naslednji termin?

1 ura je tri jurčke. Samo usnjena jakna ni dovolj zaradi tebe, ne zaradi drugih (pa glih jaz to pišem ko sem v goretexu plužo po progi), naslednji termin 26.06.2004

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JE! Sploh v prvem levem in naslednji štirje (če šteješ še tisto pod mostom) so mi na začetku povzročali težave, ...

Lepo Bajsi, da si se oglasil in, da ti je bilo vsec :) ...saj ves, vaja dela mojstra, mojster pa vajo! .) Naslednjic bos ze bolj sprosceno in bolje peljal, ko se proge mal navadis .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan pa 4 jurcke :kva2: :kva2: :kva2:

ali pa 6 z dirko vred :lol1: :lol1:

Kolegu je reko 5 za celi dan, drugače pa za prvič tak ne rabim več kot 1 uro, je preveč novega - je treba malo zaustavit pa misli zbrat, vprašat kakega mojstra kaj.... Pa tudi na uro ni nihče gledal.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je reko 5 za celi dan, drugače pa za prvič tak ne rabim več kot 1 uro, je preveč novega - je treba malo zaustavit pa misli zbrat, vprašat kakega mojstra kaj.... Pa tudi na uro ni nihče gledal.

LP Bajsi

dej Bajsi drugič prpel dol še tole joškarco :OK: boš vidu kok nas pride dol :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej Bajsi drugič prpel dol še tole joškarco :OK: boš vidu kok nas pride dol :grim  :grim  :grim

he he he he ce jo pripele vam nitreba nic hodit dol :grim :grim

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he ce jo pripele vam nitreba nic hodit dol :grim :grim

Joe, kar naj pridejo, bojo vsi mal fojtrali, vecerjala bo pa itak pri nas! :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En video iz MobiKroga, žal bolj slabe kvalitete in cca 2x 10MB si lahko poberete na naslednjih linkih (iz 2. delov):

1.del

2.del

Lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil zviz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Misty ...... vidu komaj zdaj ...... ma kaj si delal????? Škoda!

Ti kako si?

Kok je motor sesut? Kaj boš naredu a boš popravljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En video iz MobiKroga, žal bolj slabe kvalitete in cca 2x 10MB si lahko poberete na naslednjih linkih (iz 2. delov):

1.del

2.del

Lep pozdrav!

...ta drug fajl mi ne potegne dol :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Misty ...... vidu komaj zdaj ...... ma kaj si delal????? Škoda!

Ti kako si?

Kok je motor sesut? Kaj boš naredu a boš popravljal?

hehe, jest sm pa že mislu da boš upošteval mojo željo in ne boš komentiru, hehe

evo, pa si najdu razlog zakaj me ni blo na grobnik na :beer2: :P

jah, ni znesl, ane. Drugič se bo treba bol počas privajat na te špase. Upam da kmal, ker vožnja po pisti je res nekaj neverjetnega :yea2:

Sam treba bo mal tele fante pocukat za rokav (joe1, Shargo,...) da pokažejo, kok se sploh vozi, men še ne gre :xx:

Motor je $$$ totalka, že prodan, čakam da mi novi lastnik pošlje pogodbo da grem overit k notarju (najbrž bo zrihtu, pa bom pol uradno prepis delu kar na kupca).

Mene še zmer palec na desni roki mal boli, sam ni panike, bo že (morm nehat košarko špilat, ker se mi vsakič na novo razboli ;))

bo že

iščem R6, po možnosti plavo :OK:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@misty ..... hmmmmm .... pridi mal na intrukcije ja !! Sam razložmi nekaj ... res je da je R6 za pelat 100% lažje sam sesu si 500 z 60 hp .... kaj boš delal šele z 600 in 115hp ????

Če ni skrivnost kok si dobu na GPZ-ja??

Kok je sesut ... vilce, feltna, mašina, geštel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, mene pa zanima kje kupujete te poliesterske oklepe in koliko prbližno stane en komplet za recimo r6 -tak ki nima drugega zica, šipe in liknje za luc :hmm:

hvala za info in lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!