Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

ŽALOSTNO SPOROČILO!!!

Zaradi delne preplastitve dirkališča, to soboto dirka in dogajanje na Mobi krogu ODPADE.

Namesto tega termina, bomo dobili en termin v jeseni. Upam, da bodo kaj koristnega naredili na pisti, da bo naslednjič bolj prijetno vozit.

Vsem se opravičujem in upam, da ne boste preveč razočarani.

Naslednji termin je 17.7.04!!!

Lep pozdrav, Zviz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se sekirat bo vsaj lepše, bolj varno vozit! Upam da tisti del ko je luknja v ovinku.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, mene pa zanima kje kupujete te poliesterske oklepe in koliko prbližno stane en komplet za recimo r6 -tak ki nima drugega zica, šipe in liknje za luc :hmm:

hvala za info in lp :)

:o Štravs vLjubljani dela poliester varijnte...cene so ugodne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pravkar našel tole temo in morm reči da mi je kar lušte naredila. Gelde na to da sem začetnik na motorju in da sedaj dobim nov motor bi rad zadevo malo preizkusil, da dobim občutek za ovinke in motor. Če dobro razumem je naslednji termin 17.7. Zelo verjetno se vidimo. Cya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Štravs vLjubljani dela poliester varijnte...cene so ugodne

Kolk jaz Štrausa poznam ... naročiš letos in dobiš drugo leto :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jaz Štrausa poznam ... naročiš letos in dobiš drugo leto  :hmm: .

Tle te pa podprem, pa vprasanje je, ce sploh dobis. :cry: Vem pa da v Slovenski Bistrici, ali okolici nekdo izdeluje razlicne plastike Poklicete Mirkeca 041 508 557 in se zmenite. PS. Samo, ko Mirko rece, da plastika bo, takrat plastika je :notworthy:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem pa da v Slovenski Bistrici, ali okolici nekdo izdeluje razlicne plastike

Pervyjov sosed! :rolleyes: :D :) :P .)

LP Bajsi

P.S.: Sorry Pervy zdaj bo pa telefon zvonil! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervyjov sosed! :rolleyes: :D :) :P .)

LP Bajsi

P.S.: Sorry Pervy zdaj bo pa telefon zvonil! O:-)

danes obiskal mobikrog in poln sct-ovih tovarnjakov in drugih strojev asfaltirajo in popravljajo ovinke se pristimavajo za veliko mednarodno dirko ki bo,,, oziroma naj bi bila 23 julija. krajani zahtevajo 2.000.000 sit letno rento za hrup pred izdajo dovoljenja na ue brezice za veliko mednarodno dirko

nocejo nobenih dirk ob nedeljah razen ce se im ne zasoli mal

mislimj pa da bojo zaceli malo vec delat s tem dirkaliscem ali pa ga bojo cist zaprli

navijam za to da vec delajo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervyjov sosed! :rolleyes: :D :) :P .)

LP Bajsi

P.S.: Sorry Pervy zdaj bo pa telefon zvonil! O:-)

ne ne, moj sosed jih sicer res dela, samo tale telefonska pa ni njegova. sicer pa pri nas itak vsak drugi nekaj šraufa in rihta motorje in dele za njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bo nobeden pokomentiral ''prenovljenega'' mobikroga?

Sem bil tam v soboto. Barva se vedno je. .) Na zalost.

Ovinki pa so malo popravljeni. Niso vec tako pravokotni.

No ja, vsaj da se nekaj dogaja!

Se vidmo enkrat julija ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bo nobeden pokomentiral ''prenovljenega'' mobikroga?...

Ja koliko vem ima Tomlje bojda namen speljat neko mednarodno pokalno dirko, zato so tudi malo ovinke preplastili. Videl nove proge se nisem, samo po govorjenju ljudske mnozice, je kar dobro izpadlo. Moje mnenje, tko na suho je, da se bo tehnicno dalo veliko bolje peljat, sploh, ker so sedaj linije drugacne!

Sicer bo pa Joe kaj vec napisal, ko se pojavi tukaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so ovinki precej hitrejši, kar me navdaja z mešanimi občutki. Sergi je takoj po popravilu naredil nekaj krogov, vendar ni izboljšal svojega najboljšega časa (jasno, ker še ni popolnoma idealne linije ujel), je imel pa precej dela na vstopu v ciljno ravnino - stresanje pa to...

Bomo vidl 17.7. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(jasno, ker še ni popolnoma idealne linije ujel),

hmmm,, nevem ce bo glih to drzal ,

dela se se ovijajo na pisti, in mislim da je zaradi same umazamije bilo nemogoce popravit cas

v nedeljo sem se mal vozil (5 krogov) in mislim da bi bilo nesmisleno tiscat ker je prevec umazanije se gor , moje mnenje da se bo dalo za 2 sekunde dol it

ZA VSE KI SE NEVEJO V NEDELJO BO DIRKA ZAVAROVALNICE MARIBOR NA MOBIKROGU;

SUPER MOTO IN OLDTIMERI

ZA POGLEDAT BO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOE1, ti boš mogoče bolj vedu-a se bo dalo v sob.in ned. tud za sebe odpeljat kakšen krog oz. a boste vi tud s svojimi mašincami kej vozil po pisti?

Če bojo sam tile oltajmerji in super moto dirkal ne bom hodu v cerklje,ker mi jue brezveze.

1. A bo treba v ned. plačat vstopnino in koliko?

2. Kdaj bote pol vi vozil po pisti (Joe1, Jeršin, Albreht...)?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem koliko bomo imeli sreco v nedeljo in ce nam bojo dali se kaj vozit, nimam pojma bom pa vsekakor z motorjem dol in z bojno opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v soboto dogaja na Mobikrogu, vreme je lepo, fantje imajo trening za dirko v nedeljo in lahko vozite vsi, ki boste prisli! Tudi v nedeljo se bo lahko vozilo, do dirke in po dirki. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki so kj novi časi pr cestakih?

U nedelo sm mal Šterna štopu pa je meu čas tam okol 1,06,5 pa to z šikano na ravnin.Lipnik z skuterjem pa 1,12,2 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!