Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Ja , dirka bo, torej lahko ze v soboto, od ene 9h dalje, pridete malo pofirbcat, mogoce tud kaksen krog probat naredit. Pista je sedaj malo hitrejsa, vendar tudi temu primerno nevarnejsa, zato ne pretiravat. Ovinki sedaj dovolij hitrejsi vstop in ob progi so se vedno zavarovani z kovinsko zascitno ograjo. Naceloma lahko vozijo vsi nakljucni obiskovalci, proti placilu kakega jurja organizatorju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas bo jutri kaj prišlo v Cerklje pogledat oziroma vozit? Vreme naj bi bilo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo iz štajerskega koca ... MB ali bližnja okolica .. bi lahko šli skupaj ?

ti se v Bistrici ustavi v Hofu recimo pa poberi fante, velika verjetnost, da bo kateri sel. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se v Bistrici ustavi v Hofu recimo pa poberi fante, velika verjetnost, da bo kateri sel. .)

Kdaj se pa ponavadi zbirate - zbirajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je vroče tko in drgač. :OK: .Dirka bla dobra predvsem pa brez padcev;lepa vožnja Faleskinija :notworthy: ,pa precej gledalcev,skratka lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tudi jaz danes prisoten v Cerkljah od 14,00 ure naprej, pa žal nisem uspel nobenega motosvetovca spoznat.

Po dirki naredil par krogov kar tako, da spoznam progo, saj je treba najprej prvi srvis na 1.000 km nardit, da bom bolj brez skrbi gas odpiral.

Prvi vtisi dobri, pista ravno dovolj hitra, edino tista debela rumena črta me moti, drugače pa prav prijetno.

Zagotovo se še pojavim v teh krajih in na pisti tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v soboto tam odpeljal prvič nekaj krogov vse hudo,pista kr uredu!v drugem poizkusu pa ni bilo vse najlepše ker je v mene priletel nekdo ki je misliv da bo mem padu k rossi pa se ni izslo,jaz pa ostal z razbitim motorjem! :fight2: ali je to dirkaški bonton!mal bi blo pa treba na mal počasnejše pazit! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je bilo, in dirka tud

veliko obiskovalcev

veliko novih motoristov iz lj in mb ki sem ih jst prvic videl na pisti in velik novih talentov,

ducatiboy zal mi je za tvojo smolo, vedno je nekdo ki ga doleti kaj podobnega, vazno da teb ni nic, , to pa je sestavni del dirkalisca, so fantje ki ne poznajo bontona , in jst sem tud vcas med njimi pa ne za nalasc ne jst ne drugi ampak tako prileti, ponavadi so vsi udelezenci fer do pocasnejsih in jih ne prehitevajo na kriznih tockah ampak pride sej ves , nenadoma , zato ne obupaj

IKE drugic se nam pridruzi, mas super motor za to pisto , sam gas, pa se neki , ne sparaj za gume ce gres na pisto, gume so najcenejs v primerjavi kaj se ti lahk zgodi ce nimas gume za napisto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je bilo, in dirka tud...

Žal smo bli na srečanju v Škofji Loki, kjer je blo tud fajn, tko, da je za nas ta teden mobi odpadu. Kakšni so bli kej novi časi na progi in kdo jih je kej izboljšal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so bli kej novi časi na progi in kdo jih je kej izboljšal?

noro , leti kot sikira :OK: :OK:

case so vsi izboljsal sej je kr lepa razlika

do podna je sel faleskini 1.03"50.

albreht 1.04"00

men je ratal pridet 1.05"90

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE drugic se nam pridruzi, mas super motor za to pisto , sam gas, pa se neki , ne sparaj za gume ce gres na pisto, gume so najcenejs v primerjavi kaj se ti lahk zgodi ce nimas gume za napisto.

Zdravo !

Sem poznal samo enega motosvetovca in nobengaveč. Sem malo po motorjih gledal, če ima kdo kakšen nik na motorju ... pa ni bilo nič.

Naslednjič se vam rade volje pridružim, samo nekdo me naj za rokav pocuka, pa bo, ker vas ne poznam.

Ne razumem najbolje, kaj si mislil naj ne šparam za gume ... verjetno si mislil, naj ne šparam gume na pisti med vožno ?

Kar se pa gasa tiče, bi ga bil rade volje bolj ožemal, žal pa je imel moj motor ob prihodu na Mobikrog vsega skupaj prevoženih samo dobrih 800 km in sem ga vrtel le do 8.000 o / min, kar je bilo za spoznavanje piste dovolj.

Ta teden bom naredil servis, potem bo pa boljše. Saj vem da bi ga lahko tudi na pisti malo bolj pognal, a z mineralnim oljem nekako nimam srca za take stvari. Po več kot 10 letih sem si kupil nov motor, pa ga malo razvajam, čeprav vem da mu na Grobniku ali Mobikrogu naslednjič ne bo več prizanešeno.

Lep pozdrav do naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm ...

Zdaj pogledal tvoje podatke ... ZX10 iz Krškega.

Torej si ti tisti, ki nam je štajercem dal nekaj napotkov, nato pa jih par krogov vodil po pisti ?

Takrat jaz nisem šel zraven zaradi sočustvovanja do motorja, da me ne boš napak razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, sej sm si mislil,

ma ni blem , pridite se kaj , vec ko ih je gor na pisti bolj je zanimivo

sej je pista zadaj cist ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi je uspelo ! najti dirkališče Mobikrog ! Pri prvem smerokazu ni bilo problema a ko teh ni več, išči prvega na ali ob cesti in povprašaj kje se zavije ?

drugače na dirkališču dobra družba in urejene zadeve okrog prihoda na pisto in same vožnje oz. dirke, samo te kosce z raznimi ročnimi in traktorskim kosilnicami pa bi morali odstraniti iz dirkališča vsaj v času "dogajanja" ! saj je vse OK dokler ga ne bo kdo "pobral " ali "nasadil" !

Na Grobniku v premeru poškodb voznikov pride rešilec iz Rijeke a je tukaj tudi podobno urejeno !

Drugače pa: končno eno dirkališče v Sloveniji in ljudje ki se jim da okrog teh zadev kaj postoriti ! A dovolj ni nikoli !

še se vidimo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatiboy, a tisti ubogi rumen lepotec je bil tvoj?! :(

Kdo in s kakšnim motorjem je prletu v tebe?Če je bil sam on kriv bi blo ful lepo od njega d bi prispeval kakšnega cankarja za popravilo...sam kaj ko si v dreku pa vsi krivci zbežijo...mater jim j**** :devil:

Ma sej boš svojga lepotca spravu v red in bo spet kot nov...optimistično novim zmagam naproti!

Drgač pa je v sob. na mobiju blo fuuuuuuul noro-še nikol nism vidu tok dobrih motorjev na enem mestu-sami tisočaki,pa še čist novi...pa kje folk dobi tok dnarja??!!

Se vidmo naslednjič...kdaj bo že to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in s kakšnim motorjem je prletu v tebe?Če je bil sam on kriv bi blo ful lepo od njega d bi prispeval kakšnega cankarja za popravilo...sam kaj ko si v dreku pa vsi krivci zbežijo...mater jim j**** :devil:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in s kakšnim motorjem je prletu v tebe?Če je bil sam on kriv bi blo ful lepo od njega d bi prispeval kakšnega cankarja za popravilo...sam kaj ko si v dreku pa vsi krivci zbežijo...mater jim j**** :devil:

heeeej

v tej temi nehi klet, ker to je dirkalisce in vsak se vozi na lastno odgovornost, pa lahk se ti se nevem ti kaj zgodi nimas komu kaj

velik je tud takih ki sploh nimajo motorje registrirane in za na pisto ih ne rabijo met

MOBIKROG JE DIRKALISCE IN NE GLEDALISCE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!