Skoči na vsebino

AMATERSKI POKAL MOBIKROG 2004


Shargo

Priporočene objave

Bil včeraj prvič na MOBI-ju. Fajn zadeva za zdivjat se na dokaj varen način. Motila me je luknja pred ovinkom, poštrihan ovinek in pa kake gume bi lahka dal pred ciljno ravnino, če slučajno kerega odnese na izhodu iz ovinka.

Prvi vtisi torej :OK: za našo malo SLO ( bolje išta nego ništa).

Prehitel sem: nobenega

Prehiteli so me: vsi

Za sve tiste, ki pa še vedno oklevate a bi šli, al ne, pa naj vas vspodbudim, da kr pejte brez skrbi. Tudi jaz sem imel tremo, ko sem gledal "divjake" kako na polno tiščijo svoje SS replike po pisti in si mislil da jih bom oviral ... U glavnem ni panike vozite zase in ignorirajte ostale!

Škoda samo, da nas je ujela nevihta in nisem mogel do konca izkoristiti svoje ure vožnje. Pa spoznal sem MS-ovca Andrej-a in ...

Super je bilo PRIPOROČAM VSEM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav SIM me veseli da si cel prišel domov, ker mene je na poti iz mobi kroga napralo do kože pa še eno bližnje srečanje sem mel z eno staro mamo v zarjaveli petki :devil: .

Kar se pa tiče tvoje vožnje pa sploh ni bla tako počasna za prvič. :OK:

Men je blo super sam škoda zarad dežja :xx:

Upam da bo naslednji termin lepši pa da bomo amaterji zastopani v večjem številu.

Se vidmo na Mobi krogu, Lep pozdrav vsem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Si lahko predstavljate, da se pred parlament prpelje par sto motorjev...! :yea2:

Se strinjam to bi bil zbor leta.

Od teh kvazi kmetij tako in tako nima noben koristi, niti sami kmetje, niti država niti mi. .) Samo gužvo delajo s traktorji po cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo gužvo delajo s traktorji po cestah.

Sama gužva še ni tak problem-največji problem je nevarnost, ki jo povzročajo (se prpeleš v ovinek, pa pred sabo zagledaš voz poln gnoja-to je žurka?! :xx:

Se vidmo v sob.-čim več nas bo, čimbolš bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi mi kmete tožl za odškodnino zaradi trpljenja smradu, ki ga proizvajajo ko z drekom škropijo polja. Oko za oko, zob za zob!

Po obcinskem odloku ministerstva za okolje in prostor, se lahko gnojnica in ostale fekalije skropijo samo neposredno pred dezjem in samo v sezoni (ne kar kdaj bi teb pasal)! Ce to ni tako, je zeloooooooo huda kazen, ce te nekdo prijavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda hudičeva! Sram naj jih bo. To je sam nevoščljivost, pa čist nč druzga!

Fantje moji, če ne bo drugače, bomo pa organiziral štrajk, demonstracijo tako, ko je svet še ni videl. Se zberemo na mobiju pa vsi v lj pred parlament! Druge ni.

Si lahko predstavljate, da se pred parlament prpelje par sto motorjev...! :yea2:

To bi pa bil dogodek leta.

MOTORISTI VSEH DEŽEL ZDRUŽIMO SE!!!

No debata o tem je že načeta pod MOTO DOGODKI - Motoristi pred parlament....v izdelavi pa je že stran, ki je že aktivna www.motoristipredparlament.com

Glavne smernice:

- najprej VARNOSTNE OGRAJE UBIJAJO

- nato zavarovanja

- pa tudi slovensko moto dirkališče lahko

Vsekakor vabljeni aktivisti! Zaenkrat zbiramo ideje, nato pa pozovemo ožjo in širšo javnost, motoriste, klube, zveze, zavarovalnice, medije in v AKCIJO!!! Obveščajte druge naj sledijo dogodke!

Sorry ker sem mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Torej, a se danes 3.9.2004 kaj dogaja na MobiKrogu? Sicer je par postol nazaj nekdo omenjal 'soboto', a brez datuma...

:doze: Če se - a je tam kak mojster, ki bo lahko zamenjal gumo?

:) In če ni, a je kak tak mojster v relativni bližini MobiKroga?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Torej, a se danes 3.9.2004 kaj dogaja na MobiKrogu? Sicer je par postol nazaj nekdo omenjal 'soboto', a brez datuma...

:doze: Če se - a je tam kak mojster, ki bo lahko zamenjal gumo?

:) In če ni, a je kak tak mojster v relativni bližini MobiKroga?

D.

In zakaj ne menjaš gume raje kar domači okolici pred odhodom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ne menjaš gume raje kar domači okolici pred odhodom ?

Sicer sva se medtem že videla :), ampak vseeno odgovor:

Ker stara guma še ni čisto totalno hin, sem mislil, da bi jo na MobiKrogu še malo znucal in če bi res bilo treba, bi jo potem tam zamenjal...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjša skupina štajercev ... mariborčanov se bo odpravila na Mobikrog ob 14'00 uri ... kaj hočeš ... delovna sobota ?

Kje se dobite?Jaz tud grem pa bi se lahko skup peljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :OK:

Bil danes na Mobikrogu in je bilo super... Na začetku sem bil opazovalec in ob videnem (večinoma 'žestoke mašine' in nekaj hudo hitrih fantov in deklet) sem postal rahlo skeptičen do tega, da bi se jaz vozil na progi istočasno s temi... Po slabi uri opazovanja (in po zagotovilu udeležencev, da hitrejši pazijo na počasnejše) pa sem se le opogumil, dal prispevek v blagajno in se odpravil na progo. In potem eno uro užival - še posebej ob spoznanju, da sploh nisem bil najpočasnejši... :)

Ena urca je hitro minila in šele ko sem se ustavil, sem ugotovil, da je ta šport precej napoen - še najbolj pa so trpela kolena (pa ne zaradi vožnje 'po kolenu' :) )...

lp, D.

PS: Aja, še to - priporočam vsem. Tudi jaz se bom tega še kdaj udeležil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo od vsega je bilo, ko je ena res luštna pupa po dirki s svojo suziko 750 "odrla" kožo skoraj vsem "dirkačem". :OK: :OK: :OK:

Vsaka čast deklici :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bilo po dirki? Kaj sem zamudil? hehe

Vem da je bila precej hitra...za deklco ;)

PS: če je tukaj tisti ki je ob progi slikal pred dirko, ali ga kdo pozna, bi se priporočal za kake slikce ... sebe ;)

post-20-1094393518.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te derke na mobikrogu so vsako soboto?

Naslednji termin bo vikend paket čez 14 dni, v soboto 18.9. in v nedeljo 19.9.2004. V soboto bodo treningi in dirka, v nedeljo pa bo dodana tudi vztrajnostna dirka. To bo verjetno (?) zadnji termin v letošnji sezoni. Več vam bodo povedali organizatorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo od vsega je bilo, ko je ena res luštna pupa po dirki s svojo suziko 750 "odrla" kožo skoraj vsem "dirkačem". :

Ja deklca je pac bezala pred vso to hordo mladcev, kaj ces! <_< Tud kure bezijo okrog kozolca, ce se petelini za njimi zapodijo :D

Deklica tebi pa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj jih mam še jaz, sam niso ne vem kaj

PS (PONOVNO): če je tukaj tisti ki je ob progi slikal pred dirko, ali ga kdo pozna, bi se priporočal za kake slikce ... sebe

post-20-1094574101.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!