Skoči na vsebino

Moped ali Scooter - katerega kupiti


lena100

Priporočene objave

Če bi jaz kupoval, bi spljunil tistih par k SIT in kupil ATX-a, sem ga sam imel, pa je super za naučit:

- visok, da dobi občutek za motor, in da ne pade dol, ko pri 16 kupi endurco in je kar naenkrat višja kot njegov tricikel,

- pocen vzdrževanje,

- pridobi znanje iz mehanike (tam se je moja malenkost naučila barve batov razlikovat, pa toploto svečk, pa kako te kdo na servisu nategne, če ne paziš nanj)

- zgleda super (še zmeraj po 12 letih, ko sem ga prodal)

- no pa tud tko se pelje.

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je da je vseeno boljše če začne z zadevo ki ima menjalnik kot vsak od njehovih večjih bratov na dveh kolesih,naš mulc se je lani ko je bil tolk star kot letos tvoj sam odločil da bo začel na Tomosu(cenim to da gre po očijevih stopinjah)samo pravilno mu moraš prikazat zadevo sicer je pa ovisno od vsakega posameznika in ni nujno da ne bo nekoč dober motorist če bo začel z skuterjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuter itak malo brezveze, ker treba itak potem auspuh, pa kit,.... pa je spet samo šraufanje!

atx tudi šraufanje, ampak rajši atxa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk moj ta mal je str 14 pa bi rad mel motor pa me zanima ...

S kolkimi leti si pa začel seksat, da ma tvoj tamal že 14 let :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolkimi leti si pa začel seksat, da ma tvoj tamal že 14 let :hmm: ?

Najverjetneje gre za mlajsega brata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, kaj mu kupiš, samo, da bo po pameti vozil in da ti bo preživel v enem kosu do 16 leta, ko je pač naslednja stopnja, 125 ccm.

Glede uporabnosti, voznja v šolo in obšolske dejavnosti, predlagam skuter, ker ima vgrajene odlagalne prostornine (luknja za čelado in drugo kramo pod sedežem), vetrna zaščita nog.

Menjanje in menjalnik sta popolnoma obstranski stvari. Na menjalnik se bo privadil v 20 minutah, zato naj to ne bo odločilno.

Usedita se z mulcem za mizo in se pogovorita za kaj bo vozilce največkrat uporabljal in potem se odločita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prosim za nasvet katerega kupiti

CAGIVA CANYON 500 i.e.

ALI

KAWASAKI KLE 500

Najvec me muci vodno hlajenje ker pravijo da to ni najbolj vredu

lp Alex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvec me muci vodno hlajenje ker pravijo da to ni najbolj vredu

kdo to pravi.... :unsure:

če motor vzdržuješ.....potem ni ovir...

drgač sem jaz za Kle-ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not again... :rolleyes:

Izberi si tistega, ki ti je bolj všeč. Tistega s katerim misliš, da boš bolj zadovoljen. Ker tudi če boš imel pol z njim same pizdarije, ti bo vredno. In se ne boš ves čas spraševal, kaj pa če se nisem zajebal in bi vseeno raje unga...

Sam se moraš odločiti in le tako se boš odločil prav.

Klonk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je veliko odvisno tudi od tega, kje bi se on najraje vozil - po terenu ali po cesti. ce bi se rad po terenu vozil in denar ni problem, je najbojde da kupi endurco (DT50, aprilia RX50, gilera RCR50, rieju MRX, itd), na vojo je tudi dosti SM mopedov. ce bi rad pri 16 delal izpit za 125 in bi se rad naucil menat in sravbat se mu najbolj spalca nabavt tomosa in bo tako privarceval za izpit in opremo, lahko se bo pa tudi vozil po terenu brez problemov. ce bi se pa rad vozil samo po cesti, udobno in zame dolgocasno in mu je vseeno, da moped nima dobrega glasu, vedar bi bil rad in, naj nabavi skuterja. glede cestakov se mi pa brezveze zdi nabavt, ker gre za cestaka premalo, razen ce nafrizira kar ga bo stalo se kar nekaj denarja, pa tud nevarno je

sam mnenje

lp

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!