Skoči na vsebino

Grobnik-časi


Markofumi

Priporočene objave

Če bi prebral letnico Bertovega rojstva, bi ti pomoje blo hitro jasno zakaj ne podpiše pogodbe. Pa tudi z profesionalno pogodbo bi mogu prnest keš v ekipo. Samo Nedoga poglej ki je dal cca 200.000€ (neuradno).

Pač je Berto že v tistih letih, ko je težko bit fizično maximalno pripravljen. Vendar kaže voljo do dirkanja, čeprov samo za svoje veselje.

Glej, Berto Camlek je na Grobniku bog. Od vseh nas je toliko hitrejši, da tudi če bi v spodnjih "gatah" in sandalih sedel na motorju, ne bi imeli nobenih možnosti. Namen mojega pisanja je bil, da je forumsko razpravljanje o najhitrejših časih posameznih amaterskih voznikov na Grobniku, čista neumnost. Še posebej, če vemo, da tudi daleč najhitrejši med vsemi (Berto Camlek) ne more v pravi konkurenci storiti ničesar. In če ne pomaga njemu, ki za to živi, kaj pomaga tistemu, ki se je v življenju peljal po pista trikrat letno? Nenazadnje je bil veliki dirkač že Bertov oče. Kaj potem pomaga nekemu Lojzeku, Štefeku, Franceku..., da razpravljajo, kdo se je zdaj peljal toliko in toliko? Nič. Čisto nakladanje, ki ga ne moreš ovrednotiti v dirki, ker nimaš tehnike in še manj kondicije.

Camlek pa je v vsakem primeru as. In Igor Jerman tudi. O tem ni in ne sme biti pomote.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, Berto Camlek je na Grobniku bog. Od vseh nas je toliko hitrejši, da tudi če bi v spodnjih "gatah" in sandalih sedel na motorju, ne bi imeli nobenih možnosti. Namen mojega pisanja je bil, da je forumsko razpravljanje o najhitrejših časih posameznih amaterskih voznikov na Grobniku, čista neumnost. Še posebej, če vemo, da tudi daleč najhitrejši med vsemi (Berto Camlek) ne more v pravi konkurenci storiti ničesar. In če ne pomaga njemu, ki za to živi, kaj pomaga tistemu, ki se je v življenju peljal po pista trikrat letno? Nenazadnje je bil veliki dirkač že Bertov oče. Kaj potem pomaga nekemu Lojzeku, Štefeku, Franceku..., da razpravljajo, kdo se je zdaj peljal toliko in toliko? Nič. Čisto nakladanje, ki ga ne moreš ovrednotiti v dirki, ker nimaš tehnike in še manj kondicije.

Camlek pa je v vsakem primeru as. In Igor Jerman tudi. O tem ni in ne sme biti pomote.

Gattolina,če ni skrivnost,kolikokrat si bil na pisti? Grobnik bilo kje.

In,če si bil nam še zaupaj čas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina,če ni skrivnost,kolikokrat si bil na pisti? Grobnik bilo kje.

In,če si bil nam še zaupaj čas?

Letno se zapeljem dva do trikrat na Grobnik in nekajkrat na Pannonio, čeprav mi dirkališče na serijskem motorju ne povzroča nekih evforičnih občutkov. Prijetno, vendar je pista že motorsport v malem in tega se je treba zavedati. Če te zanima čas, je bil moj najboljši na Grobniku, čeprav se mi zdi, kot sem na tem forumu že večkrat zapisal, to povsem brez pomena, 1:36,8. Na Pannoniji pa se nisem nikoli udeležil nobenega uradnega trening ali amaterske dirke, da bi ti lahko povedal. Pa ti? Si veliko na Grobniku?

2 min pri 6 stopinjah Februarja na Hornet 900.

Bom izboljšal ob priliki :blush:

Pa saj to sploh ni pomembno. Važno je le, da si se imel prijetno in da sta se z motorjem vrnila "v enem kosu" domov. 2 minuti, 1 in pol ali pa deset? Pa kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej, če vemo, da tudi daleč najhitrejši med vsemi (Berto Camlek) ne more v pravi konkurenci storiti ničesar. In če ne pomaga njemu, ki za to živi, kaj pomaga tistemu, ki se je v življenju peljal po pista trikrat letno? Nenazadnje je bil veliki dirkač že Bertov oče. Kaj potem pomaga nekemu Lojzeku, Štefeku, Franceku..., da razpravljajo, kdo se je zdaj peljal toliko in toliko? Nič. Čisto nakladanje, ki ga ne moreš ovrednotiti v dirki, ker nimaš tehnike in še manj kondicije.

Camlek pa je v vsakem primeru as. In Igor Jerman tudi. O tem ni in ne sme biti pomote.

gattolina, a Alpe Adria je pa vaška dirka?

Pa sja je tudi tebi verjetno jasno, da obstajajo različni nivoji dirkanja in da Berto Camlek pač ni take vrste profi, ki bi imel ves čas v življenju na razpolago samo za treninge. Še vedno je amaterski profi dirkač, ki primarno fura svojo firmo in skrbi za druge zadeve - dirkališče pa vidi v glavnem za konec tedna in ob novem letu.

Kar pa pišeš glede časov na grobniku in amaterskega nabijanja - tudi tvoj amaterski cannonball sodi v povsem isto kategorijo. Ampak tega ti verjetno ne vidiš, ne? Si preveč poln sam sebe.

PS: moj najboljši čas na Grobniku je še vedno tam okoli 3 minute. Pred 5 leti, ko sem ravno naredil izpit, na turistični vožnji :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letno se zapeljem dva do trikrat na Grobnik in nekajkrat na Pannonio, čeprav mi dirkališče na serijskem motorju ne povzroča nekih evforičnih občutkov. Prijetno, vendar je pista že motorsport v malem in tega se je treba zavedati. Če te zanima čas, je bil moj najboljši na Grobniku, čeprav se mi zdi, kot sem na tem forumu že večkrat zapisal, to povsem brez pomena, 1:36,8. Na Pannoniji pa se nisem nikoli udeležil nobenega uradnega trening ali amaterske dirke, da bi ti lahko povedal. Pa ti? Si veliko na Grobniku?

Pa saj to sploh ni pomembno. Važno je le, da si se imel prijetno in da sta se z motorjem vrnila "v enem kosu" domov. 2 minuti, 1 in pol ali pa deset? Pa kaj?

1.36.8 / 2-3x na Grobniku,pa ti si ZAKON !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.36.8 / 2-3x na Grobniku,pa ti si ZAKON !

Z 1:36,8 pa res nisem zakon. Zakon bi bil,če bi se tako, kot to počnejo ta pravi dirkači, vozil 1:36-1:37 konstantno 30 krogov. Takle čas enkrat v življenju pa res ni nič posebnega. Pa saj to ti ves čas razlagam. Keke Rosberg se je pred davnimi leti s Formulo 1 peljal po Grobniku menda 1:12. In kaj zdaj? Nič.

Še vedno mi nisi odgovoril, kolikokrat letno ti hodiš na Grobnik in kakšen je tvoj Top lap time?

gattolina, a Alpe Adria je pa vaška dirka?

Pa sja je tudi tebi verjetno jasno, da obstajajo različni nivoji dirkanja in da Berto Camlek pač ni take vrste profi, ki bi imel ves čas v življenju na razpolago samo za treninge. Še vedno je amaterski profi dirkač, ki primarno fura svojo firmo in skrbi za druge zadeve - dirkališče pa vidi v glavnem za konec tedna in ob novem letu.

Kar pa pišeš glede časov na grobniku in amaterskega nabijanja - tudi tvoj amaterski cannonball sodi v povsem isto kategorijo. Ampak tega ti verjetno ne vidiš, ne? Si preveč poln sam sebe.

PS: moj najboljši čas na Grobniku je še vedno tam okoli 3 minute. Pred 5 leti, ko sem ravno naredil izpit, na turistični vožnji :blush:

Glej, Brumči, trdim le, da amatersko "nabijanje" o časih na Grobniku nima smisla, ker je to pač čas enega samega kroga. In nič več. Če bi to uspel sestaviti X 30, potem bi to imelo nek namen. Dirke dolge od 6 do 9 krogov pa niso dirke, ampak sprinti. In če se celo daleč najhitrejši med vsem na Grobniku (B.C.) ne more kosati s ta pravimi, kaj potem pomaga nekemu mulčku, da se pelje enkrat v življenju en hiter krog po Grobniku in potem celo življenje utruja okolico s tem podatkom? Meni se zdi to brez veze.

Alpe - Adria pa niso vaške dirke. Daleč od tega. Vendar v nadaljevanju ne pomenijo nobene odskočne deske za nikamor. Fantje, ne samo Camlek, tudi marsikdo, ki ne dirka več, je zmagoval v Alpe Adria. Pa mu to ni prineslo ne novih sponzorjev, ne profi pogodbe, ne novih opremljevalcev gum...To pomeni, da je konkurenca huda, dirke na tej ravni pa same sebi namen. Škoda.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak - če ljudje pač radi povejo svoj čas, ga pač povejo. Če jim je to v veselje in izziv - so be it. Ne vem, zakaj bi jim moral jemati veselje. A ti imaš veselje v tem, da jim podiraš potičke v peskovniku?

Drugo pa je "neuradna dirka na javnih cestah". Tam ti pa potičko podrem jaz. :-)

ok, grem vn iz te teme, ker sem že predaleč od Grobnika. Letos tja zagotovo ne grem. Morda drugo leto. Še raje pa v Krško s supermotardom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.36.8 / 2-3x na Grobniku,pa ti si ZAKON !

Res je. Takšnih, ki bi ga na cesti prehiteli, poznam zelo, zalo malo - če bi ga v praksi na dolgo progo sploh kdo iz kroga mojih znancev... ...na dirkališču je malenkost druga zgodba, a številka ostaja vseeno mala. Gattolina tako v šali pravi, da moraš za dobro vožnjo na dirkališču znati predvsem dobro zavirat, kar pa se njemu vedno ne da ravno. .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 1:36,8 pa res nisem zakon. Zakon bi bil,če bi se tako, kot to počnejo ta pravi dirkači, vozil 1:36-1:37 konstantno 30 krogov. Takle čas enkrat v življenju pa res ni nič posebnega. Pa saj to ti ves čas razlagam. Keke Rosberg se je pred davnimi leti s Formulo 1 peljal po Grobniku menda 1:12. In kaj zdaj? Nič.

Še vedno mi nisi odgovoril, kolikokrat letno ti hodiš na Grobnik in kakšen je tvoj Top lap time

16X 1.35.200 ter 6x 1.34.800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpe - Adria pa niso vaške dirke. Daleč od tega. Vendar v nadaljevanju ne pomenijo nobene odskočne deske za nikamor. Fantje, ne samo Camlek, tudi marsikdo, ki ne dirka več, je zmagoval v Alpe Adria. Pa mu to ni prineslo ne novih sponzorjev, ne profi pogodbe, ne novih opremljevalcev gum...To pomeni, da je konkurenca huda, dirke na tej ravni pa same sebi namen. Škoda.

Qwa pa Nedog recimo? al pa un avstrijc christian zaiser, ki ga je 2 leti nazaj camlek na grobniku nabil za celih 30sec na dirki, zdej pa uspešno nastopa na dirkah svetovnega prvenstva SS600 in se z dučejem redno uvršča med prvih 10?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razglabljanje, če si se ti ali jaz ali Pepek enkrat v življenju peljali pod 1:40, pa je nepomembno, ker ne pomeni ničesar. To je tako, kot bi nekomu povedal, da si prvih 100 metrov maratona pretekel v 12 sekundah. Krasno. Kaj pa nadaljevanje?

Lega, men je pa to super

Napredno urejanje

Hitro urejanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lega, men je pa to super

Napredno urejanje

Hitro urejanje

Ja, samo potem si ZGREŠIL naslov teme GROBNIK - ČASI! To, kar si zdaj napisal, bi moral napisati pod temo KAKO SE POČUTIMI NA GROBNIKU? ali pa ZAKAJ HODIMO NA GROBNIK?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze se kregat...eni se pač vozijo za svoje veselje...drugi pa da se malo pokažejo kar je super...da bi usaj usi usi po grobniku divjali namesto po cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te zanima čas, je bil moj najboljši na Grobniku, čeprav se mi zdi, kot sem na tem forumu že večkrat zapisal, to povsem brez pomena, 1:36,8.

Zanimiv čas. V bistvu isti kot od forumaša ZZR 1400.

Kolk oseb pa piše pod istim nickom, oz. koliko nickov ima ista oseba? Enkrat se predstavlja kot She, drugič pa kot He. Damn! B) B)

Mi2 z Brumčijem mava pa podoben cayt, se mi zdi, he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv čas. V bistvu isti kot od forumaša ZZR 1400.

Kolk oseb pa piše pod istim nickom, oz. koliko nickov ima ista oseba? Enkrat se predstavlja kot She, drugič pa kot He. Damn! B) B)

Mi2 z Brumčijem mava pa podoben cayt, se mi zdi, he...

A ti misliš, da na Grobniku merijo čase samo v sekundah? Se pravi, brez decimalk? Joj, kravica, tebi včasih res preveč piha po travniku. Sicer pa, bi ti morda raje, da zapišem, da sem se enkrat v življenju, ko se mi je "Marija prikazala" peljal 1:36,795? Bi te to bolj osrečilo? Če pa se je še kdo peljel podoben čas; zelo verjetno. In še hitreje. Morda pa smo vsi, ki smo se kdaj na Grobniku peljali med 1:36 in 1:37 bratje in sestre. Veš, da ideja ni slaba. In morda vsak od nas enkrat na dan pod nickom Gattolina napiše en post. Joj, kravica, ti si genijalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, je pa vseeno naključje, da imata z ZZRom enak čas na Grobniku in pišeta poste na istem računalniku.

Morda pa sta res brata. Ali pa samo razcepljena osebnost?

Kdo ve...... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!