Skoči na vsebino

Grobnik-časi


Markofumi

Priporočene objave

No, je pa vseeno naključje, da imata z ZZRom enak čas na Grobniku in pišeta poste na istem računalniku.

Morda pa sta res brata. Ali pa samo razcepljena osebnost?

Kdo ve...... :?

Kdo bi si mislil, da na tem forumu žalijo tudi moderatorji? In potem ti ti isti ljudje brišejo poste, ker bi naj nekoga užalil. Pravi smradi ste - vi ki delite resnico in pravico. Ti Alla pa še posebej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba tle koga prefukat :angry:

Aja, na gobniku še nisem pelu. Bom šel letos verjetno prvič. Ciljam na 1:35.xx B) Kar bo slabše, bom izredno razočaran :(

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina, preberi še enkrat. Trdila sem samo, da osebi Gattolina in ZZR 1400 pišeta poste iz istega računalnika oz. IP številke.

Ostalo pa niso trditve, temveč vprašanja. Ki čakajo na odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv čas. V bistvu isti kot od forumaša ZZR 1400.

Kolk oseb pa piše pod istim nickom, oz. koliko nickov ima ista oseba? Enkrat se predstavlja kot She, drugič pa kot He. Damn! B) B)

Mi2 z Brumčijem mava pa podoben cayt, se mi zdi, he...

A res? Po Grobniku kot polža po cesti pa z R6 280 km/h? Tukaj pa nekaj ne bo štimalo, kravica! Poglej, kaj si napisal v temi Najvišje hitrosti. In potem se ti ukvarjaš s časi nekoga tretjega. No, mislim, da pa tukaj res nekaj ne "štima".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Po Grobniku kot polža po cesti pa z R6 280 km/h? Tukaj pa nekaj ne bo štimalo, kravica! Poglej, kaj si napisal v temi Najvišje hitrosti. In potem se ti ukvarjaš s časi nekoga tretjega. No, mislim, da pa tukaj res nekaj ne "štima".

Glede na to, da v neki točki svojega življenja nobeden od nas ni znal voziti motorja, a to pomeni, da ga še zdaj nobeden ne zna? Mislim na obdobje v zibelki...

Aja, saj res - nekateri trdijo, da so že od rojstva motoristi in da bodo to tudi vedno ostali.

Tudi tukaj nekaj ne "štima".

Resnica je vmes.

Dejstvo je, da se ljudje celu življenje učimo. Morda celo kaj naučimo.

Piss on Japan, brother :P

PS: drugo leto mogoče tudi jaz na grobnik. Z malo resnejšimi nameni. Napovedujem čas 2:15. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv čas. V bistvu isti kot od forumaša ZZR 1400.

Kolk oseb pa piše pod istim nickom, oz. koliko nickov ima ista oseba? Enkrat se predstavlja kot She, drugič pa kot He. Damn! B) B)

Mi2 z Brumčijem mava pa podoben cayt, se mi zdi, he...

:topic: ampak vseeno prosim te, da uporabljaš male začetnice za zaimke, ker če ne lahko pride do nepotrebnih zamenjav in naknadno moje slabe volje kar se lahko rezultira v manjši želji častiti pivo ob prvi priliki!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovna elita, ki je leta 1990 mislim, da zadnjič peljala na Grobniku, so rezultati in rekordi naslednji:

500ccm: Wayne Rainey 1.29.220

250ccm: Reinhold Roth 1.31.952

125ccm: Doriano Romboni 1.38.076

Super bi bilo videti spet GP sceno na Grobniku. Verjetno bi "nasekali" takšne čase, da na bi bilo nikomur nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da v neki točki svojega življenja nobeden od nas ni znal voziti motorja, a to pomeni, da ga še zdaj nobeden ne zna? Mislim na obdobje v zibelki...

Aja, saj res - nekateri trdijo, da so že od rojstva motoristi in da bodo to tudi vedno ostali.

Tudi tukaj nekaj ne "štima".

Resnica je vmes.

Dejstvo je, da se ljudje celu življenje učimo. Morda celo kaj naučimo.

Piss on Japan, brother :P

PS: drugo leto mogoče tudi jaz na grobnik. Z malo resnejšimi nameni. Napovedujem čas 2:15. :-)

A se nisi prav ti najbolj zgražal nad Cannonball bike run 2006? Zdaj pa zagovarjaš kravico, ki je javno povedala, da se je peljala 280 km/h in to po cesti, kjer je najvišja dovoljena hitrost 130 km/h? A so to dvojna merila, ali se vsajaš "reda radi"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nisi prav ti najbolj zgražal nad Cannonball bike run 2006? Zdaj pa zagovarjaš kravico, ki je javno povedala, da se je peljala 280 km/h in to po cesti, kjer je najvišja dovoljena hitrost 130 km/h? A so to dvojna merila, ali se vsajaš "reda radi"?

Furat se 300 po prazni cesti ali pa dirkat kdo bo prej na cilju je pa velika razlika :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa zagovarjaš kravico, ki je javno povedala, da se je peljala 280 km/h in to po cesti, kjer je najvišja dovoljena hitrost 130 km/h?

Prosm, da me nehaš naslavljati s "kravico", imam nick. Če si pa zelo rad žaljiv, pa naj ti bo. Naj ti še pride ob tem, da ne boš stalno samo vlažen...

Kot drugo, nikoli ne moraliziram in na dajem obsodb, kar se tiče vožnje ostalih motoristov, ker sem imel tudi sam dosti masla na glavi. Jasno je, da ne vozim vedno po omejitvah. Me je tudi padec izučil, kjer ni bil kriv "pesek na cesti".

In ja, ko sem kupil R6, sem poskusil njeno najvišjo hitrost, na obvoznici mimo Rudnika. Popolnoma prazna avtocesta, nimam jajc prehitevati v prostoru med ograjo in avtomobilom.

Sedaj nimam več šestice, kakor sem ti že omenil, imam bolj gosposki motor. B) Bolj za stare desce, b'se rekl...

:topic: ampak vseeno prosim te, da uporabljaš male začetnice za zaimke, ker če ne lahko pride do nepotrebnih zamenjav in naknadno moje slabe volje kar se lahko rezultira v manjši želji častiti pivo ob prvi priliki!

:whistle:

Vela! :grim Sem hotel samo poudariti spol, zato sem napisaw z veliko začetnico.

Z birco (ki, seveda, pade) pa še a little bit počakam, ker me malce peče čebula. Za to je pa kriv cenjeni gospod Brihta, ker je včeraj pretiraval. In jaz z njim, heh... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nisi prav ti najbolj zgražal nad Cannonball bike run 2006? Zdaj pa zagovarjaš kravico, ki je javno povedala, da se je peljala 280 km/h in to po cesti, kjer je najvišja dovoljena hitrost 130 km/h? A so to dvojna merila, ali se vsajaš "reda radi"?

A zdej se boš v vsaki temi naslanjal in spotikal na teh 280km/h? Dej pejdi se mal ohladit na zrak... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furat se 300 po prazni cesti ali pa dirkat kdo bo prej na cilju je pa velika razlika :doze:

Absolutno. Seveda je cesta v tem primeru (prazna) samo tvoja in lahko počneš, kar hočeš. Nisem vedel. Hvala za informacijo.

Prosm, da me nehaš naslavljati s "kravico", imam nick. Če si pa zelo rad žaljiv, pa naj ti bo. Naj ti še pride ob tem, da ne boš stalno samo vlažen...

Kot drugo, nikoli ne moraliziram in na dajem obsodb, kar se tiče vožnje ostalih motoristov, ker sem imel tudi sam dosti masla na glavi. Jasno je, da ne vozim vedno po omejitvah. Me je tudi padec izučil, kjer ni bil kriv "pesek na cesti".

In ja, ko sem kupil R6, sem poskusil njeno najvišjo hitrost, na obvoznici mimo Rudnika. Popolnoma prazna avtocesta, nimam jajc prehitevati v prostoru med ograjo in avtomobilom.

Sedaj nimam več šestice, kakor sem ti že omenil, imam bolj gosposki motor. B) Bolj za stare desce, b'se rekl...

Vela! :grim Sem hotel samo poudariti spol, zato sem napisaw z veliko začetnico.

Če mene vprašaš, se naj vsak vozi tako kot misli, da je najbolj prav. Jaz ne obsojam nikogar, zaradi načina vožne in tipa motorja. Nenazadnje smo vsi samo hoby motoristi, ki za sedenje na motorju ne dobivamo plače. Pogreje pa me, da na tem forumu pametujejo in pametujejo in delijo nasvete o varnosti in o morali in o CPP. Potem pa ga ti isti tako poganjajo, da je veselje. Samo v tem je problem. In to se mi zdi neokusno. Kot bi pijanec pijancu pridigal o zdravju in bodoči cirozi jeter. Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST PA U RIKVERC PELJEM 1.38.404HEHE

¸

hudo!

s čim..?

goldwing?

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tut šel na Grobnik. Pa nimam jajc. :blush: Pa vedno prekmalu bremzam. :hmm:

eh, sej se navadiš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tut šel na Grobnik. Pa nimam jajc. :blush: Pa vedno prekmalu bremzam. :hmm:

k boš pa prepozno bremzal......... :cry: ...........

zato imaš table 200,100....zapomni si mejo,kjer začneš zavirat,potem pa počasi iz kroga v krog krajšaj.....

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato imaš table 200,100....zapomni si mejo,kjer začneš zavirat,potem pa počasi iz kroga v krog krajšaj.....

Pa ne začet pr 100 :cry: .)

P.S.: Se mi zdi, da se simonsi mal zaj...a. Ma motor za poznavalce in ne verjamem, da še ni pelu po pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne začet pr 100 :cry: .)

P.S.: Se mi zdi, da se simonsi mal zaj...a. Ma motor za poznavalce in ne verjamem, da še ni pelu po pisti.

Da pa se kupit tudi priročnik BRZO POSTIZANJE UGODNIH REZULTATA-GROBNIK 1.36.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne začet pr 100 :cry: .)

P.S.: Se mi zdi, da se simonsi mal zaj...a. Ma motor za poznavalce in ne verjamem, da še ni pelu po pisti.

Simon se še ni peljal po pisti. :grrr

Heh, dobro se sliši motor za poznavalce. Je pa predelan v "sport tourer". :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Leta 1988 sta vozila Finec Keke Rosberg u McLaren Hondi in legendarni 15-kratni svetovni prvak Giacomo Agostini na Yamahi . Hitrejši je bil Rosberg-kljub okvari na sklopki.

Službeno najhitrejši čas med avtomobili drži Avstrijec Josef Neuhauser. Na mednarodni dirki Prvenstva srednjeeuropske cone (CEZ) leta 2000 je z "Minardi Ford Hard Cosworthom" odpeljal krog v 1:16,388 minuta,s povprečno hitrostjo 196,429 km/h :worship:

post-18324-126288649804_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!