Skoči na vsebino

Najboljši design?


Noise

Priporočene objave

V-Rod je bil razglašen za najbolje oblikovan motocikel letos... Se strinjate z izbiro?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav nisem čoperist, je tale Harley kar fletno narejen. Čeprav: ga pa vseeno ne bi imel - razen, če ga lahko takoj naprej prodam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se ne da ugovarjati destvu, da so američani uspeli nekoliko pomladiti oz. up-dateat klasično choppersko zasnovo.

Izgleda hudo good, .. no ja kaj bi drugega pričakovali od chopperista!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, hudo dobro izgleda, tako na fotkah kot v živo... Glede drugega mesta - F650 CS (ki so ga ravno začeli prodajat po štacunah), se ne strinjam, ker je nagravžen v tri krasne.

Multistrada pa: tako-tako... Sigurno bi lahko našli kakšnega lepše oblikovanega letos (npr. VFR)...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo ponovil avtomobilizem?

Modo diktira zahod, vzhodnjaki pa vanjo tlačijo tehniko.

Ker, če nisi prodal v USA in v EU, sploh nisi prodal, enako kot z dogodki, če ni v časopisu, se ni zgodilo.

Sicer pa odgovor: strinjam.

Brrrm

Uredil - brrrm on 26/11/2001 12:44:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi v-rod kar vsec in sigurno najlepsa novost LETOS. BMW F 650 CS mi je tudi ful vsec ker je nekaj posebnega pa se dosti prakticnih resitev ma. edino multistrada je pa grda ko smrt. kot da bi na MH 900 (ki je lep) dal kake white power, ga dvignil in mu dal od kakega poceni korejskega skuterja masko gor. FFFUUUJJJ!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-Rod ni slab za HD!No no v bistvu mi je kar všeč!Glede na performanse pa je samo še vprašanje če je to še sploh pravi čoper,saj bo počasna voznja s to zverino postala napor!

BMW je sicer poglavje zase vendar pa mislim da so kljub uporabi nekaterih znimivih rešitev popolnoma brcnili v temo glede oblikovanja-očitno lahko prodaš vsako skrpucalo ko imaš enkrat ime!(zal)

Multistrada je zakon!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kam se je uvrstil g-Racer?

G-racerja so predstavili šele v Birminghamu, zato ga Parižani niso imeli časti videti...

Sicer pa, nekateri sarkastični komentarji v tukajšnjih moto-publikacijah pravijo, da "straight to the bin", ali po domače, v smeti.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Design V-Roda je kar OK, BMWjev CS in Ducatijeva Multistrada pa mi nikakor nista vsec, zato bi na njunih mestih raje videl npr tanovo VFR, B-Kinga, celo Blue Marlin je lepsi od obeh (ceprav ne vem, koliko bo sploh "vozen" s tistim dolgim tankom, kavno zlicko namesto sedeza in majhno, nizko balanco). Sicer bodo pa prodajne stevilke vse povedale.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa gremo lepo po vrsti:

1. H-D se mi zdi lepsi od prejsnjih H. pa tehnicno naj bi bil tud ful(Valjda ce jim je pa porsche pomagal), meu ga pa nebi!

2. Cs je zakon samo malo mi tam okrog luci ne pase!Treba ga je se pelat pa bomo vidli

3. Kak je pa govora o Ducati-ju sem pa tak al tak za; postanem mehek- sibek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-Rod je z eno besedo fenomenalen, to je tisto kar si predstavljam pod pojmom "motor" ko zaprem oci. Pa ce je se vse res, kar pravjo o njem (da je super za po uvinkih, tehnicno dober), pol je to to. Vizualno nebi mogel biti boljsi oz. lepsi, razen ce bi nanj posadili kaksno naso forumasico .

Ko ga gledam bi kar najtaje tudi v prihodnje ostal na coperjih (oz. kamor koli ze to pase). A kdo ve, kje bi se dal dobit enga tazga za recmo ...hmm.... 700 jurckov, bi drug let rad motor menjal

LP Twix

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gledas v-rod samega ok,ko pa se gor spravi nekdo,ki je visok 170 cm ali vec je pa obup.vse proporcije grejo adijo,ciao,aufwiedersehen and goodby....BMW no comment,multistrada = R2D2 na dveh kolesih.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini HD, ki mi je zelo všeč. Tudi jaz sem prebral, da kljub svoji teži (270 kg brez tekočin) ima zelo dobre vozne lastnosti. Kar mi je tudi všeč je, da je vodno hlajen in zaradi tega nekateri problemi kot je pregrevanje motorja odpadejo. Prebral sem tudi, da so opravili s testnim modelom več kot 70.000 milj brez nobenih tehničnih problemov.

Zaključek: Če bi imel denar se mu sigurno ne bi mogel upreti.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nisem zagledan v HD. Ampak roko na srce, kdo si pa nebi želel takega lepotca v garaži. Priznati pa moram tudi to, da mi je oblikovno zelo všeč in pa seveda tudi to, da je imel prste vmes Porsche. Več kot dejstvo ostaja, da kjer imajo roke zraven švabi stvar nebo nikoli slaba. Ja kaj reči drugega kot: Legenda ostaja večna!

Lep pozdrav izpod Pohorja, Rocky.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Več kot dejstvo ostaja, da kjer imajo roke zraven švabi stvar nebo nikoli slaba.

Hmmm... Ne bi rekel. Poglej ta novega Hyundai Accent-a: kakšno skpucalo! (brez zamere, lastniki tega avta) Kot da bi en pijanc risal avto... Sramota!

Za design je potrebno vedno italijane povprašat... še najbolje Pininfarino... še štedilnike naredijo seksi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je Pininfarina risal tudi Lado, tisto prejšnjo, oziroma je tedaj Rusom prodal oglati avto, ko so bili že zdavnaj v modi bolj okrogli.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Za design je potrebno vedno italijane povprašat...

yep....novega lamborghinija je pa belgijec narisal...

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, da je Pininfarina risal tudi Lado, tisto prejšnjo, oziroma je tedaj Rusom prodal oglati avto, ko so bili že zdavnaj v modi bolj okrogli.

Brrrm

Brrrm problem pri Rusih je, da od takrat,ko sprejmejo koncept za novo vozilo pa do redne proizvodnje mine skoraj 10 let, zato pa tud je to tko. Kar spomni se Lade 10, ki so jo požegnali pred več kot 10 leti, slike so bile takrat taprave, dans pa vidiš, kakšen avto je to. Čist mem po designu, današnji ergonomiji in ostalo.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Mislim, da je Pininfarina risal tudi Lado, tisto prejšnjo, oziroma je tedaj Rusom prodal oglati avto, ko so bili že zdavnaj v modi bolj okrogli.

Brrrm

Brrrm problem pri Rusih je, da od takrat,ko sprejmejo koncept za novo vozilo pa do redne proizvodnje mine skoraj 10 let, zato pa tud je to tko. Kar spomni se Lade 10, ki so jo požegnali pred več kot 10 leti, slike so bile takrat taprave, dans pa vidiš, kakšen avto je to. Čist mem po designu, današnji ergonomiji in ostalo.

Lojzi ma vas rad

LOJZI

Zato pa se ji reče LADA 10

Zetor....vam v pomoč in veselje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse res, kar pravite, vendar je tudi Volvo do pred zelo kratkim bil močno oglat. Mali Farina je takrat Rusom prodal načrt 3. kategorije, tisto kar pade iz risalne deske in čistilka pozabi dati v koš. Si je mislil, za njih bo že dobro, samo da plačajo.

Ampak dobro, to je problem njegovega imagea in Rusov kot takih. Sicer pa je zmodeliral kar nekaj lepih avtomobilov.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!