Skoči na vsebino

Idealna linija


Markofumi

Priporočene objave

Idealna linija je tam k js peljem......kako jablano imam seveda najraje.......al pa še bolje zid....bolj prime.... :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja grobnik...

prvi ovink je itak sam zato da mal prej začneš bremzat za nasledn ovink, pol sta tista dva desna ovinka, k sta u bistvu še tanajbl zabauna, pa tut fajn sta postaulena, pol pa pride tist dooolg izhod v levo, k navem zakwa je dobr da se tolk uleče, mogoč zato, da se laži streseš če ga do konca tišiš... pol pa tisto slalomiranje po lukni notr, ko maš občutek da vozš po poligonu, razn če ti fajn pru kolo uzame, pol mogoč clo dujameš da lni vse v stožcih... in pol vhod v zagrebški ovink, v kolkr se mu tak reče, ker jih vedno pomešam (še ena slaba lastnost, prevelika podobnost ovinkov, da bi si jih člouk zapomnu... :P) torej... vhod izredno prijetn in edini kraj kjer se naužiješ bremzanja, sam kaj ko je ovink tak zaprt da še 5 minut nemorš gasa nažgt... no in pol ko boi ga končno lahk natišu kolkr da še tista zadnja dva ovinka, ki ti čist veselje pokwarta... no in potem spet isto in isto...

edina pozitivna stvar proge je da se pele v obratni smeri uringa kazalca in te mal odvrti, po miljon kilometrih na progah v smeri uringa kazalca ;)

zdej pa nawem al se zato ker se mi odvrti počutm tk dobr ko grem z grobnika, al zato, ker sm veseu da grem preč od te piste in sploh hrvatou, ponavad domou na postlo al pa vsaj na kavč...

eh linija... v drug ovinek vstopš tk k si pršu iz prejšnega, pol pa dokler gre gre...

Ej sam pameten pa si... Naslednjč ko ti razlagajo ovinke na Grobniku pa le malo bolj poslušaj ker si jih približno polovico pozabil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam pameten pa si... Naslednjč ko ti razlagajo ovinke na Grobniku pa le malo bolj poslušaj ker si jih približno polovico pozabil...

ne naštel sm vse... marija ja bom pa že vedu... je pa res da sm kaka dva ovinka združu v enga, nism naštel vseh po imenih itd... kar bi pa lahk tut dojeu, če si že tak pametn...

nevem ka se razburjate pač sm povedu svoje mnenje o grobniku... ne more bit usm ena pista dobr oz najbolša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
oh ja grobnik...

prvi ovink je itak sam zato da mal prej začneš bremzat za nasledn ovink, pol sta tista dva desna ovinka, k sta u bistvu še tanajbl zabauna, pa tut fajn sta postaulena, pol pa pride tist dooolg izhod v levo, k navem zakwa je dobr da se tolk uleče, mogoč zato, da se laži streseš če ga do konca tišiš... pol pa tisto slalomiranje po lukni notr, ko maš občutek da vozš po poligonu, razn če ti fajn pru kolo uzame, pol mogoč clo dujameš da lni vse v stožcih... in pol vhod v zagrebški ovink, v kolkr se mu tak reče, ker jih vedno pomešam (še ena slaba lastnost, prevelika podobnost ovinkov, da bi si jih člouk zapomnu... :P) torej... vhod izredno prijetn in edini kraj kjer se naužiješ bremzanja, sam kaj ko je ovink tak zaprt da še 5 minut nemorš gasa nažgt... no in pol ko boi ga končno lahk natišu kolkr da še tista zadnja dva ovinka, ki ti čist veselje pokwarta... no in potem spet isto in isto...

edina pozitivna stvar proge je da se pele v obratni smeri uringa kazalca in te mal odvrti, po miljon kilometrih na progah v smeri uringa kazalca ;)

zdej pa nawem al se zato ker se mi odvrti počutm tk dobr ko grem z grobnika, al zato, ker sm veseu da grem preč od te piste in sploh hrvatou, ponavad domou na postlo al pa vsaj na kavč...

eh linija... v drug ovinek vstopš tk k si pršu iz prejšnega, pol pa dokler gre gre...

po temle napisanem se morš pa ti hudičevo dobr peljat......... :whistle: , zgleda da ti je že kr ornk dolgčas med vožnjo.. :D .......kakšen cajt pa dosežeš..........če ni skrivnost??? To more bit huda cifra.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po temle napisanem se morš pa ti hudičevo dobr peljat......... :whistle: , zgleda da ti je že kr ornk dolgčas med vožnjo.. :D .......kakšen cajt pa dosežeš..........če ni skrivnost??? To more bit huda cifra.. :naughty:

A nisi prebral, da samo zagrebškega vozi ene 5 minut? :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi prebral, da samo zagrebškega vozi ene 5 minut? :whistle:

D.

ok res da leti name ampak umiram :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

drugač pa čas je skrivnost, ni pa niti najmanj dober in nism niti najman zadovoljen z njim... najslabše je to da ne vidm možnosti za izboljšanje... pač ta pista mi ni...

tist kar sm pa lani 1x napisu :P je blo pa itak sama zejbancija... tak da ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok res da leti name ampak umiram :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

drugač pa čas je skrivnost, ni pa niti najmanj dober in nism niti najman zadovoljen z njim... najslabše je to da ne vidm možnosti za izboljšanje... pač ta pista mi ni...

tist kar sm pa lani 1x napisu :P je blo pa itak sama zejbancija... tak da ja...

Veš kaj jaz pravim? BULLSHIT!!

Niti ne verjamem, da je bila tisto lani zajebancija, ampak samo še eno nakladanje več :)

Če lahko toliko poveš o sami pisti, resnično ne vem, zakaj bi potem moral bit čas skrivnost.. Moj je tudi poden od podna, pa ga zato ne bom skrival, ampak ga bom raje nasledič zboljšal, dokler se pa ne bom znal oreng peljat, bom pa raje zadržal pametovanje o pisti zase :)

Sicer pa nekako dvomim, da si bil par let reden gost Grobnika in da imaš za sabo že kakšno konkretno št dnevov na Grobniku, da bi lahko rekel, da možnosti za izboljšanje ni. Vsak prevožen krog več, ti da več možnosti, da boš bolj hiter. Na vsaki pisti. Ajde, če ti pista ne ustreza ok, se voziš drugje, zakaj bi dajal toliko denarja kakor stane dirkanje na Grobniku če ne uživaš..

Samo potem pa zagotovo ne moraš dat take sodbe o pisti, ker iz napisanega je bilo sklepati, kot da se pelješ najmanj 1.29 in je pista itak preveč zaprta in prepočasna, da bi lahko as tvojega ranga sploh doživel nekaj vznemirjenja gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ne vrjameš... tvoj problem...

pač sej ne da bi bil tok slab da ga nebi upal povedat, sam kaj vas briga...

nisem tolk vozil na grobniku, pač povedal sem bol moje prve vtise same proge... ampak tist opis je bila bol ironija no... ni mi pa všeč...

proga ni tak počasna je zelo hitra, samo nevem razen dveh delov mi proga ni niti najmanj všeč...

je pa sigurno precej vznemirljiva glede same vožnje, ker je dost hitra, ampak nekako ni po mojem okusu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ne vrjameš... tvoj problem...

pač sej ne da bi bil tok slab da ga nebi upal povedat, sam kaj vas briga...

nisem tolk vozil na grobniku, pač povedal sem bol moje prve vtise same proge... ampak tist opis je bila bol ironija no... ni mi pa všeč...

proga ni tak počasna je zelo hitra, samo nevem razen dveh delov mi proga ni niti najmanj všeč...

je pa sigurno precej vznemirljiva glede same vožnje, ker je dost hitra, ampak nekako ni po mojem okusu...

Katera pista pa ti odgovarja? pa mal povej se gremo enkrat skupaj ma zapeljat jez mam tudi vse rajš kot te blesave Hrvate :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja idealna linija in popravljanje le te:

LINIJA:iz Črnega kala prikluček na AC, super panika pri manjšem nagibu ko se je ovinek malo zalomu,se zravnau,seveda povna po bremzi in direk ob ograjo. :slap:

POPRAVLJANJE LINIJE:popravu raztrgano hlačnico, popravu ogledalo, rikverc,prva in gas -ovinek speljan! :kva1:

Šala mala-ampak resnična :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera pista pa ti odgovarja? pa mal povej se gremo enkrat skupaj ma zapeljat jez mam tudi vse rajš kot te blesave Hrvate :rolleyes::rolleyes:

laguna... gremo če vse financiraš zrihtaš progo.... itd ;) ta bi mi zagotovo najbol odgovarjala... samo pol bol prot koncu poletja, če bom maturo naredu v 1. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja idealna linija in popravljanje le te:

LINIJA:iz Črnega kala prikluček na AC, super panika pri manjšem nagibu ko se je ovinek malo zalomu,se zravnau,seveda povna po bremzi in direk ob ograjo. :slap:

POPRAVLJANJE LINIJE:popravu raztrgano hlačnico, popravu ogledalo, rikverc,prva in gas -ovinek speljan! :kva1:

Šala mala-ampak resnična :blush:

:D:OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera pista pa ti odgovarja? pa mal povej se gremo enkrat skupaj ma zapeljat jez mam tudi vse rajš kot te blesave Hrvate :rolleyes::rolleyes:

kaj boš ti zdej čez Hrvate tolku :nono: pa ravn čoln si jim not porinu, merkaj, da to ne berejo tam dol boš hitr ugotovu do kere globine gre tvoja ladijca :lol1::lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laguna... gremo če vse financiraš zrihtaš progo.... itd ;) ta bi mi zagotovo najbol odgovarjala... samo pol bol prot koncu poletja, če bom maturo naredu v 1. :P

Tapru se tle pokaž kaj znaš Brno, Most,Panonija,Hungaro da te vidmo iz kakšnega testa si Laguni je zelo podoben Most po pa pejt v Laguno :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš ti zdej čez Hrvate tolku :nono: pa ravn čoln si jim not porinu, merkaj, da to ne berejo tam dol boš hitr ugotovu do kere globine gre tvoja ladijca :lol1::lol1: :lol1:

No sem pa mislu da pa se novš ti jezil :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem pa mislu da pa se novš ti jezil :naughty: :naughty:

ah veš da se ne jezim, le merkam na tvoje imetje :) ................drugače pa ni nobena skrivnost, da men pač Grobnik odgovarja je razbit pa precej bogi............ampak je pa ful hitr kar mi je res všeč pa še dokaj blizu je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laguna... gremo če vse financiraš zrihtaš progo.... itd ;) ta bi mi zagotovo najbol odgovarjala... samo pol bol prot koncu poletja, če bom maturo naredu v 1. :P

Zdej se pa odloči a je grobnik hiter al počasen, enkrat praviš da letiš enkrat da zaspiš, jst sm naredu en krog peš pa se mi je zdl kar hiter?

In kako veš da ti laguna ustreza če še nisi bil na njej...

pa vsaj malo pomisli preden nakladaš naprej, pred časom si ful vozil grobnik imaš pa 18 let, torej si vozu z 125 motorjem, pol pa verjamem da je šlo počasi, samo za to ni kriva pista ampak TI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne nabijejte pa spoštujte njegovo mnenje :D

Povedati mnenje o neki stvari je rezultat nekih izkušenj oz. znanja na tem področju, da je mnenje seveda kaj vredno in se ga sploh splača dati ostalim v branje vse ostalo so tele klobase ki jih tale pobič stresa nad vsem možnim in ni kaj drugega kot potrata prostora, je pa res, da je v tej "demokraciji" vse dovoljeno.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa odloči a je grobnik hiter al počasen, enkrat praviš da letiš enkrat da zaspiš, jst sm naredu en krog peš pa se mi je zdl kar hiter?

In kako veš da ti laguna ustreza če še nisi bil na njej...

pa vsaj malo pomisli preden nakladaš naprej, pred časom si ful vozil grobnik imaš pa 18 let, torej si vozu z 125 motorjem, pol pa verjamem da je šlo počasi, samo za to ni kriva pista ampak TI!

in kaj če sm pelu 125cc s časom 1:35.4? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!