Skoči na vsebino

KTM LC8 950 Adventure vs. BMW R1200GS


Noise

Priporočene objave

Bom pa tudi hvaležen,podatkov iz prve roke...lastnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

tukaj imaš nekaj podatkov

http://www.motosvet....s/page__st__585

Cene

Hvala,opisi napak so podobni kot na linkih,ki mi jih je posredoval Kec......samo,da mi je tukaj bolj razumljivo,ker je v materinemu jeziku...hvala še enkrat,zelo si mi pomagal :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Edino tistih hecov o porabi ki pišejo da je okoli 4,5 l ne jemlji resno.990 namreč začuda porabi več kot 950 kar glede na to da je prvi "ajnšpric" drugi pa "fergazer" skoraj ne bi verjel, če ne bi imel obeh sam! In poraba na 990 je od 6 pri nežni vožnji okoli 120 pa do običajnih 8do 10 l.Če greva z bratom skupaj do Portoroža in nazaj on na BMW 800 GS nalije okoli 4,5 l, jaz na oranžnem(no ja moj je črn) pa okoli 8 litrov na 100 km.In to se ni zgodilo samo enkrat, pa tudi na cilj prideva seveda istočasno!!

Vsekakor goreče zagovarjam misel da je vožnja motorja užitek in hobi in poraba goriva ni pomembna.Kdor misli šparat bencin si ga naj ne kupi (motor namreč)!

Prosim ne pišite neumnih odgovorov ker sem živčen! ( namreč nehal sem kaditi pred 3 tedni,se držim!!) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tistih hecov o porabi ki pišejo da je okoli 4,5 l ne jemlji resno.990 namreč začuda porabi več kot 950 kar glede na to da je prvi "ajnšpric" drugi pa "fergazer" skoraj ne bi verjel, če ne bi imel obeh sam! In poraba na 990 je od 6 pri nežni vožnji okoli 120 pa do običajnih 8do 10 l.Če greva z bratom skupaj do Portoroža in nazaj on na BMW 800 GS nalije okoli 4,5 l, jaz na oranžnem(no ja moj je črn) pa okoli 8 litrov na 100 km.In to se ni zgodilo samo enkrat, pa tudi na cilj prideva seveda istočasno!!

Vsekakor goreče zagovarjam misel da je vožnja motorja užitek in hobi in poraba goriva ni pomembna.Kdor misli šparat bencin si ga naj ne kupi (motor namreč)!

Prosim ne pišite neumnih odgovorov ker sem živčen! ( namreč nehal sem kaditi pred 3 tedni,se držim!!) :cry:

Hvala za informacije in čestitam,za odločitev,da vržeš v kot cigarete,sej bi te podražu v zvezi z KTM a ne bom žleht,ti kar drž naprej :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ne pišite neumnih odgovorov ker sem živčen! ( namreč nehal sem kaditi pred 3 tedni,se držim!!) :cry:

FIGHT!!!! ZMAGAJ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tistih hecov o porabi ki pišejo da je okoli 4,5 l ne jemlji resno.990 namreč začuda porabi več kot 950 kar glede na to da je prvi "ajnšpric" drugi pa "fergazer" skoraj ne bi verjel, če ne bi imel obeh sam! In poraba na 990 je od 6 pri nežni vožnji okoli 120 pa do običajnih 8do 10 l.Če greva z bratom skupaj do Portoroža in nazaj on na BMW 800 GS nalije okoli 4,5 l, jaz na oranžnem(no ja moj je črn) pa okoli 8 litrov na 100 km.In to se ni zgodilo samo enkrat, pa tudi na cilj prideva seveda istočasno!!

Vsekakor goreče zagovarjam misel da je vožnja motorja užitek in hobi in poraba goriva ni pomembna.Kdor misli šparat bencin si ga naj ne kupi (motor namreč)!

Prosim ne pišite neumnih odgovorov ker sem živčen! ( namreč nehal sem kaditi pred 3 tedni,se držim!!) :cry:

kolk ti je pa tisti nesrečni bemfl popapal? pa ne živcev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tistih hecov o porabi ki pišejo da je okoli 4,5 l ne jemlji resno.990 namreč začuda porabi več kot 950 kar glede na to da je prvi "ajnšpric" drugi pa "fergazer" skoraj ne bi verjel, če ne bi imel obeh sam! In poraba na 990 je od 6 pri nežni vožnji okoli 120 pa do običajnih 8do 10 l.Če greva z bratom skupaj do Portoroža in nazaj on na BMW 800 GS nalije okoli 4,5 l, jaz na oranžnem(no ja moj je črn) pa okoli 8 litrov na 100 km.In to se ni zgodilo samo enkrat, pa tudi na cilj prideva seveda istočasno!!

Vsekakor goreče zagovarjam misel da je vožnja motorja užitek in hobi in poraba goriva ni pomembna.Kdor misli šparat bencin si ga naj ne kupi (motor namreč)!

Prosim ne pišite neumnih odgovorov ker sem živčen! ( namreč nehal sem kaditi pred 3 tedni,se držim!!) :cry:

lp

moje izkušnje pri porabi:

950 od 6,5-8,5L naložen in matranje na polno tudi 10l(skrajšani prenosi 17/48)

990 od 5,9-7,8L nikoli čez 8,7 (skrajšani prenosi 16/45) pri meni je poraba glede na 950 manjša.

kolega vozi GS 1200(že nekaj let skupaj potujemo)

porabo ima cca 20-25% manjšo

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pije 5,5.

Ah to ni nč,če ne pije vsaj 8 ni dober oz. je slabši ko KTM :krneki: ....najtabulšejše da zamenjaš :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!