Skoči na vsebino

BO VALE ZMAGAL TAKOJ NA ZAČETKU?


wholethehusout

Ali bo Valentino zmagal prvo dirko na Yamahi?  

98 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Zagotovo
      21
    • Zelo verjetno
      38
    • Mogo?e
      23
    • Malo verjetno
      10
    • Nikakor
      6


Priporočene objave

jao, ka je zej to naval fazanov, da same nove ze obstojece teme odpirajo?!? <_<

preber si par clankov, pa bos vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, ka je zej to naval fazanov, da same nove ze obstojece teme odpirajo?!? <_<

preber si par clankov, pa bos vidu!

Sej to ni tema, temveč A.N.K.E.T.A. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni tema, temveč A.N.K.E.T.A. .)

in kaj bos zvedu novga z njo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bos zvedu novga z njo? :)

prevladujoče mnenje ... po katerem bo potem lahko naravnal svoje misli in izjave glede tega ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevladujoče mnenje ... po katerem bo potem lahko naravnal svoje misli in izjave glede tega ....

Ne svoje mnenje sem mel že na začetku, glasoval sem (prvi) kot večina do sedaj (se pravi zelo verjetno). Kaj pa vidva Zok in SymRu, kaj sta glasovala, če seveda ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vidva Zok in SymRu, kaj sta glasovala, če seveda ni skrivnost?

js nism glasvau. preprosto zarad tega, ker mi je vseeno. sezona je verjetno njegova. to pa je v GPju najvaznejse. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tistemu, kar je Valentino pokazal včeraj sem tudi jaz danes zjutraj, glih ko je bila anketa odprta, kot drugi po vrsti glasoval za zelo verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne svoje mnenje sem mel že na začetku, glasoval sem (prvi) kot večina do sedaj (se pravi zelo verjetno). Kaj pa vidva Zok in SymRu, kaj sta glasovala, če seveda ni skrivnost?

nimam mnenja... dirke gledam z užitkom, ampak ko jih je konec, neham travmirat glede tega, kdo bo kdaj kje zmagal ... tudi med dirko mi je skoraj vseeno ...

ok, ne čist - Capirex in Max sta mi antipatična :-) Ampak če dobro vozita, jima zmaga pač pripada :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem glasoval mogoče. Odpeljati en krog hiter ali pa celo dirko se kosati.... Mislim da se Gibernau pa Edwards ne bosta dala tako zlahka ugnati Yamahi in Rossiju. Ma pa Rossi seveda potenciale ki jih lahko še kako dobro obrne v svoj prid... pustimo se pa presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se veselim dobrega show-a; kar je najvaznejse. ce se namrec spet sprevrze v dolgcajt a la F1 - hvala, ampak ne hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo verjetno

Po mojem bo prvak edwards :yea2: :yea2:

aha luka zdej pa vem za koga navijaš :huh:

to men ni všeč!! <_<

zato k te dobim te bom pref**** ko prasca :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motorjih sicer ze dolgo casa navijam za yamaho, kar pa ne pomeni, da bom navijal za Rossija. :P

Ze ves cas, od 250 ccm naprej sem navijac Maxa in sem glasoval za ''malo verjetno''. Kot je ze nekdo rekel, odpeljat celo dirko hitro je precej tezje kot en krog. Pustimo se presenetit. Mislim, da bo moral Vale peljat precej na meji, ce bo hotel drzat stik z vodlinimi. Spomnim se Maxa na yamahi, kolikokrat je zdrsnil-padel, ko je drzal stik s hondami v ospredju.

Ce pa bo Rossiju uspelo zmagat in presenetit, mu to iz srca privoscim. :)

Letos bo huda sezona, cutim to na vodi :) B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mislim, da bo moral Vale peljat precej na meji, ce bo hotel drzat stik z vodlinimi.

:lol1: :lol1: :lol1: kaj, a ko je meu hondo je pa turizem zganju?!?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!