Skoči na vsebino

BO VALE ZMAGAL TAKOJ NA ZAČETKU?


wholethehusout

Ali bo Valentino zmagal prvo dirko na Yamahi?  

98 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Zagotovo
      21
    • Zelo verjetno
      38
    • Mogo?e
      23
    • Malo verjetno
      10
    • Nikakor
      6


Priporočene objave

Mislim, da bo moral Vale peljat precej na meji, ce bo hotel drzat stik z vodlinimi.

ad1: beri BLADZOta. :lol1:

ad2: Rossi JE vodilni v vec kot polovici njegove kariere! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motorjih sicer ze dolgo casa navijam za yamaho, kar pa ne pomeni, da bom navijal za Rossija.  :P

Ze ves cas, od 250 ccm naprej sem navijac Maxa in sem glasoval za ''malo verjetno''. Kot je ze nekdo rekel, odpeljat celo dirko hitro je precej tezje kot en krog. Pustimo se presenetit. Mislim, da bo moral Vale peljat precej na meji, ce bo hotel drzat stik z vodlinimi. Spomnim se Maxa na yamahi, kolikokrat je zdrsnil-padel, ko je drzal stik s hondami v ospredju.

Ce pa bo Rossiju uspelo zmagat in presenetit, mu to iz srca privoscim. :)

Letos bo huda sezona, cutim to na vodi  :)  B)

lp

Če se ne motim je Rossi naredu uno hondo na keri se zdej Kaks smehlja... Yamaha je verjetno ravno zarad njega tolkrat zdrsnila, ker očitno ni sposoben mehanikom povedat toliko o motorju kot Rossi...

...lako tuđim kurcem u koprive!

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje so nastavitve odvisne od vsakega voznika posebej, če Max na svojih nastavitvah zleti, še ne pomen, da bo z Rosijevim motorjem pa sezono zmagal. Bi bil vseeno malo previden pri napovedi za Rosija, sezona je svinjsko dolga in ni ravno naravnana na tekmovalce ki parkrat zmagajo, ostalo pa ven letijo, no ni tko kot F1. Mislim da mu je kak Baros hujši nasprotnik, no bomo videl, kaj bo prva dirka pokazala.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  kaj, a ko je meu hondo je pa turizem zganju?!?!?!?!

Turizma ni glih zganjal, se bo pa moral letos se precej bolj potruditi kot lani(za podoben uspeh), saj ne bo vec sedel na najboljsem motorju. In ce bo motor prevec forsiral(najbrz ga bo moral), bo dostikrat na meji-tako z motorjem, gumami,ipd. .) Moje mnenje, seveda. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je Rossi naredu uno hondo na keri se zdej Kaks smehlja... Yamaha je verjetno ravno zarad njega tolkrat zdrsnila, ker očitno ni sposoben mehanikom povedat toliko o motorju kot Rossi...

...lako tuđim kurcem u koprive!

Zagotovo je Rossi(pazi: nic ne pisem zanicljivo njegovega priimka! <_< ) hondi pomagal pri razvoju motorja in jim dal veliko informacij. Ampak, a ni bila honda najboljsi motor ze, ko je on prisel k njej?

Ja, po tvoje je yamaha najbrz ravno zaradi Maxa tolikokrat zdrsnila. Po moje pa je ravno zaradi njega bila tolikokrat v ospredju. .)

Se nekaj za sprovocirat: ni bil Max tisti, ki bi lahko celo ekipo najboljsih mehanikov-inzenirjev od konkurencne-boljse firme privlekel, da bi mu motor skupaj dali. Se je moral kar sprijazniti s tistimi, ki jih je dobil. .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tisti ki so glasovali zagotovo se lahko fajn smejijo...jst nisem tako glasoval...sem navdušen... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!