Skoči na vsebino

Motoristična unija Slovenije


SATAN

Priporočene objave

:hmm: v čem je smisel ustanavljanja nove unije,ko pa niti zveza motoklubov Slovenije ne deluje?!?

Kako ne deluje? Bolj ne deluje vaš klub, ker ne pride na na noben sestanek, razen na skupščino ZMKS.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh debat o tem ali zmks deluje ali ne, je bilo že nešteto in tukaj zagotovo ne bomo prišli do konca...

Vem da deluje, posamezniki pa pričakujejo čudeže...

Če pa deluje... zakaj se potem dovoli usanavljanje nove zveze...

Zdaj bodo dve zveze, dva uradna koledarja zborov in ena veika zmeda :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa deluje... zakaj se potem dovoli usanavljanje nove zveze...

Zdaj bodo dve zveze, dva uradna koledarja zborov in ena veika zmeda :huh:

Ker živimo v demokratični državi, kjer lahko načeloma vsak dela, kar želi, dokler ne ogroža koga drugega ... ustanavljanje neke unije pa sodi med majn škodljive zadeve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam. da je kar sedem klubov v tem MUS-u istočasno na koledarju MUS in ZMKS in s tem verjetno tudi članov ZMKS. :wacko: Ima pa to novo združenje precej bolj enostaven in s tem pregleden koledar v primerjavi z ZMKS, ki je ena sama zmeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čem je smisel ustanavljanja nove unije,ko pa niti zveza motoklubov Slovenije ne deluje?!?

Ja sej glih zato k ta ne deluje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pripravlja državljanska vojna na tem področju ! Če imajo za simbol Union Jack-a smo najebali! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam. da je kar sedem klubov v tem MUS-u istočasno na koledarju MUS in ZMKS in s tem verjetno tudi članov ZMKS. :wacko: Ima pa to novo združenje precej bolj enostaven in s tem pregleden koledar v primerjavi z ZMKS, ki je ena sama zmeda.

Ej... blackbird

A je kje objavljen koledar zborov MUS in me prav zanima kateri klubi so prestopili v to zvezo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa opazil da je koledar malo pomešan... Na temu (MUS) so tudi datumi zborov klubov, ki niso člani te zveze ampak ZMKS...

No za nas je toliko bolje... Smo na dveh koledarjih :D

So pa bolj zanimivi zbori. Na plakatu pa tako piše, da vsi klubi niso člani unije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr se bo več nardil k se je v sedanji zvezi (k se ni NIČ)...

Sam na hitro, ker se mi ne da več o tem pisat:

- ZMKS je pred leti zbrala na tisoče podpisov in jih organizirano nesla v Državni zbor in s tem so posledično ukinili kategorijo do 350 ccm

- vsako leto uskaljuje koledarje prireditev (zbori, spretnostne vožnje) in ga tudi stiska, to pomeni najti sponzorje, najugodnejšega oblikovalca, tiskarja

- vsako leto izpelje Državno prvenstvo v spretnostni vožnji z motornimi kolesi s pripadajočo svečano podelitvijo

- vsako leto izda zloženko, s katero opozarja na tekočo problematiko

- in še kup drugih stvari.

To se dela entuzijastično in prostovoljno.

NAJLAŽJE JE PA LUPAT OKROG, DA SE NIČ NE DELA. A JE TO ZGORAJ NIČ?

Pa povej, kaj bo letos naredila "nova zveza", kateri predsednik je bivši razrešeni in užaljeni tajnik ZMKS in ni mogel iz svoje kože in je moral dati sedanji ZMKS "kontro".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo brati, ko bi se debate udeleževali samo tisti, ki so k delovanju bilokakšne zveze, unije, kljubov ali društev, karkoli kdaj prispevali!

Samo nabijanje tukaj in netenje strasti od raznih gobezdal, junakov tastature, ki jih v real lifu ni nikjer videti, je pa čisto debilno. Taki ODJEBITE!!! :angry: :angry: , pejte srat drugam!

Tisti, ki pa delajo, bodo že med seboj razdelili področja in interese. Kjer so pa ti skupni se bodo prejkoslej združili, mogoče odšli itd. Življenje teče dalje in brez mešanja dreka s strani brihtnih kibicov bo šlo lepše.

So, fucking shut up!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pustite ljudem veselje, če hočjo ustanavljat zveze pa organizacije pa... pač, vsaka nova zveza je 10+ vodilnih stolčkov za prijatelje, par zastojn kart za prireditve, pa kaka deklina ki se na pleh popa je tud vesela ker ima spet delo :wub: , v glavnem, če jim je všeč naj delajo kar hočejo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ZMKS je pred leti zbrala na tisoče podpisov in jih organizirano nesla v Državni zbor in s tem so posledično ukinili kategorijo do 350 ccm

- vsako leto uskaljuje koledarje prireditev (zbori, spretnostne vožnje) in ga tudi stiska, to pomeni najti sponzorje, najugodnejšega oblikovalca, tiskarja

- vsako leto izpelje Državno prvenstvo v spretnostni vožnji z motornimi kolesi s pripadajočo svečano podelitvijo

- vsako leto izda zloženko, s katero opozarja na tekočo problematiko

- in še kup drugih stvari.

To se dela entuzijastično in prostovoljno.

NAJLAŽJE JE PA LUPAT OKROG, DA SE NIČ NE DELA. A JE TO ZGORAJ NIČ?

To je vse res, pozabljaš pa dragi Tadej, da je takrat še bil v tej zvezi Pratinikar (ki je mimogrede sedaj predsednik moto unije), ko pa je šel ven, ker se enostavno ni dalo več dogovarjat (ker vsak ko pride na tak položaj skrbi v prvi vrsti zase; beri politiki) je zveza "poniknila". Da pa ne bom še naprej našteval nepravilnosti ki so že v samem vodstvu zveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bom še naprej našteval nepravilnosti ki so že v samem vodstvu zveze...

kar na dan z nepravilnostmi ... se bo lahko vsaj razčistilo zadeve ... razen, če je vmes navadna faušija - pol ne bo to nič dobrega ...

Kar se tiče dogovarjanj - saj veš, da pač preveč kuharjev zmer pokvari čorbo ... je treba zaupat v vodstvo ... in ga po potrebi zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res, pozabljaš pa dragi Tadej, da je takrat še bil v tej zvezi Pratinikar (ki je mimogrede sedaj predsednik moto unije), ko pa je šel ven, ker se enostavno ni dalo več dogovarjat (ker vsak ko pride na tak položaj skrbi v prvi vrsti zase; beri politiki) je zveza "poniknila". Da pa ne bom še naprej našteval nepravilnosti ki so že v samem vodstvu zveze...

Hmmm tale objava je ali OD Pratnikarja ali pa ima zares hudega privrženca kar pa kolikor vem jih nima veliko. Jaz pravim tako pustimo času čas. Bomo videli kaj bo nova zveza naredila.

Ali je mogoče že kaj? Je veliko zmedo in pa en amaterski koledar na katerem so srečanja kar od nekje pobrana samo da se koledar koliko toliko napolni.Me zanima v kolikšni količini je bil izdan ta koledar. Mislim da se niti približno ne more kosati z količino koledarjev ki jih je natisnila ZMKS.Pravite da je oblikovno slabo narejen ZMKSjev koledar da je od UNIje boljši, pa ste pogledali koliko je srečanj na koledarju UNIje in koliko na koledarju ZMKS mislim da se številka ne more primerjati. Zato je potreben tudi bolj kompakten dizajn, najlažje je pa eni Pi***co nalimat gor pa po robu datume in je koledar sigurno lep. VSAK POSAMEZNIK v zvezi je imel šanso oblikovat koledar pa tega ni noben storil, zakaj ne? Zato ker je lažje po nekom udrihati kot pa sam poslušati kritike.

Siguren sem da negativno o ZMKS lahko ogovori le tisti ki ni nikoli z prstom mignil za zvezo in je vajen vedno samo kritizirat ko pa se zgodi kaj pozitivnega si pa pred kolegi vse zasluge lasti.

In pa tisti ki v ZMKS pač niso mogli dovolj denarja pobrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, še nekaj me "matra", a ima katerakoli od teh zvez tudi program za t.i. neuverščene. Vem ,da je lepo, da si v klubu, samo sem bil na Zgagi pred par leti in so par metrov od mene Pilkota ustrelil, od takrat tudi pomislim ne o članstvu v kakem klubu, no pa tud kake zgodbice o slaboumnih krstih članov pa podobne zanimivosti me nikakor ne pritegnejo.

Torej, a ma tale nova zveza, no pa tud tista tadruga, namen zmotivirati solo riderje, da kdaj pridejo na kak zbor.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa sej je vseen... politika me nikol ni strašno zanimala in žal mi je da se v takšni luči pojavlja tudi v motociklizmu, ki naj bi bil predvsem hobij za uživanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je :topic: , ampak meni se Motosvetov koledar dogodkov še vedno najbolj prileže. Če bom kaj zamudil, se ve kdo je kriv :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!