Skoči na vsebino

Motoristična unija Slovenije


SATAN

Priporočene objave

To je vse res, pozabljaš pa dragi Tadej, da je takrat še bil v tej zvezi Pratinikar (ki je mimogrede sedaj predsednik moto unije), ko pa je šel ven, ker se enostavno ni dalo več dogovarjat (ker vsak ko pride na tak položaj skrbi v prvi vrsti zase; beri politiki) je zveza "poniknila". Da pa ne bom še naprej našteval nepravilnosti ki so že v samem vodstvu zveze...

Ni Pratnikar ampak Pratnekar.

Ko je bil še on tajnik ZMKS mu je ZMKS plačevala po 60.000 SIT na mesec za njegove račune za internet, pa GSM, pa potne stroške,..... In denarja je počasi zmanjkovalo. O vsem tem obstajajo zapisniki. Da ne govorimo o denarju sponzorjev za tiskanje koledarja za leto 2001, ki je nakam poniknili n še in še...

Potem je bil tu spor z urednikom revije motorist. Osebni spor je prenesel v ZMKS. Več kot leto smo se kregal okoli tega. Energija je šla v kreganje, delalo se ni nič.

Ko je Pratnekar zgubil podporo še pri štajerskih klubih, je odstopil. Ker pa ni mogel iz svoje kože, je dal "kontro" in naredil "svojo" zvezo.

Glede vodstva: eno leto je ZMKS vodil V.D., ker je imel tedanji predsednik dovolj kreganja in je odstopil. Eno leto so imeli vsi klubi čas, da so predlagali novega predsednika ZMKS. Ta predsednik je bil na letnem občnem zboru tudi izvoljen z glasovanjem.

PROSIM NAŠTEJ NEPRAVILNOSTI ZDAJŠNJEGA VODSTVA!

ZMKS in tudi neodvisen nadzorni svet, ki na letni skupšini pove nepravilnosti. Do zdaj jih ni bilo.

Če bi bil član kliba, ki je v ZMKS, bi redno dobival zapisnike estankov in bi bil točno in tekoče seznanjen kej je ZMKS delala in kaj si je letos zadala, da bo izpeljala. Nekaj se da razbrati tudi iz zloženk ZMKS za leto 2003, ki jih bom danes razdelil na MS srečanju v OLP.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!

Največ špetirja okoli koledarja prireditev in kakšna pička je na sredi! Bravo, to je bistvo motorizma in združenj motoristov!

Bravo again! :SS :SS

Drugih pripomb na delovanje enega ali drugega ni?

P.S.: Tadej me je malo prehitel. Moj post je namenjen prejšnjim jokcanjem!

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, še nekaj me "matra", a ima katerakoli od teh zvez tudi program za t.i. neuverščene. Vem ,da je lepo, da si v klubu, samo sem bil na Zgagi pred par leti in so par metrov od mene Pilkota ustrelil, od takrat tudi pomislim ne o članstvu v kakem klubu, no pa tud kake zgodbice o slaboumnih krstih članov pa podobne zanimivosti me nikakor ne pritegnejo.

Torej, a ma tale nova zveza, no pa tud tista tadruga, namen zmotivirati solo riderje, da kdaj pridejo na kak zbor.

lp

Rudi

Kot neuvrščeni se lahko po mili volji udeležuješ motozborov, prireditev (žegnanja, razstave motociklov,... ) in Državnega prvenstva v spretnostni vožnji. Dobrodošli so vsi motoristi.

Tisto s Pilkom se ni zgodilo na motozboru ampak na rock festivalu. Šlo ja za spor klubov tipa MC. Najbolje je, da ti ozadje (če te zanima) razjasni SATAN po PM-ju.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bom še naprej našteval nepravilnosti ki so že v samem vodstvu zveze...

No začni. Prosim, da jih nešteješ. Vse lepo po vrsti, da jih bomo odpravili.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Torej, a ma tale nova zveza, no pa tud tista tadruga, namen zmotivirati solo riderje, da kdaj pridejo na kak zbor.

lp

Rudi

Solo riderji ali solo riderji pridejo/mo kamorkoli in kadarkoli sami hočemo/jo. Kakšno motivacijo pa potrebuješ, da se nekam odsoloridaš?

Koga qu..a sploh rabi nek samostojen zrel odrasel osebek kljube, ki so sami sebi namen, oz. bolje rečeno kljube ki so namen samo njihovem vodstvu.

Ali se meni samo zdi ali pa pri nas motoristi preveč filme gledajo? Očitno imajo čas, ko jim motorji pred bifejem ali v garaži samevajo.

Torej, da povzamem, če bo kakšna zveza, unija, klub, društvo preživelo, bo to zaradi svojih dejavnosti, zaradi zaupanja svojih članov in ostalih zainteresiranih. Nedejavni, nezanimivi, samozadostni bodo prej ko slej poniknili ali živeli sami zase. Kaj torej je potem moteče, če se spet nekaj novega rodi? Če bo vredno bo preživelo, sicer pa odmrlo. So fucking what?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej so klubi istočasno člani zveze in unije?!?al ne?smisla ustanavlanja nove unije še zmer ne vidm.zdajšnje delovanje zmks ne komentiram ker ga ne poznam,dobro blago se samo hvali,vem pa da v preteklosti kaj drugega za letno članarino kot da si bil na koledarju nisi dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdajšnje delovanje zmks ne komentiram ker ga ne poznam,

Četudi vaš klub kljub vabilu ne pride na noben sestanek ZMKS, kljub temu dobite vse zapisnike in si jih lahko prebereš, da boš na tekočem....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater to pa je ena živčna debata, očitno gre za osebno vpletenost - prava španska limonada, pa naj imajo ljudje zveze, unije, društva, klube, MK,MC in ne vem kaj še vse, jim očitno paše! Pljuvajte drug po drugem pa bolj previdno še sploh če ni argumenta za špukecom. Sam se srečujem z podobnim problemom v športnem društvu kjer sem predsednik, očitkov o nedelu vse polno, niti en ne zdrži presoje, zdaj ko pa je treba nekaj naredit pa izklapljajo telefone..... Kak daš tri slovenčeke na kup se bojo kregali in pljuvali, cepili, združevali.... Taki pač smo. Ne prilivat olja na ogenj, naj se dečki vsedejo za mizo pa dorečejo stvari.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi vaš klub kljub vabilu ne pride na noben sestanek ZMKS, kljub temu dobite vse zapisnike in si jih lahko prebereš, da boš na tekočem....

Tadej

glej Tadej jest nimam nč prot teb,al pa zmks,o katerem klubu govoriš ne vem,zdi se mi pa,da bi rabli v tej kurčevi demokraciji saj na področju klubskega motorizma,eno zvezo oz. unijo ali karkoli pač,ki bi stvari držala na vajetih in pod kontrolo.4.zbori na en vikend je pač malo preveč,št.klubov,ki org zbor, večje od št. vikendov v sezoni,po mojem mnenju ni smiselno,ker se s tem zgublja kvaliteta klubske scene na Slo.moje mnenje je,da bi tu moral nekdo nekaj storiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.zbori na en vikend je pač malo preveč,št.klubov,ki org zbor, večje od št. vikendov v sezoni,po mojem mnenju ni smiselno,ker se s tem zgublja kvaliteta klubske scene na Slo.moje mnenje je,da bi tu moral nekdo nekaj storiti.

Se strinjam z izjavami satana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej Tadej jest nimam nč prot teb,al pa zmks,o katerem klubu govoriš ne vem,zdi se mi pa,da bi rabli v tej kurčevi demokraciji saj na področju klubskega motorizma,eno zvezo oz. unijo ali karkoli pač,ki bi stvari držala na vajetih in pod kontrolo.4.zbori na en vikend je pač malo preveč,št.klubov,ki org zbor, večje od št. vikendov v sezoni,po mojem mnenju ni smiselno,ker se s tem zgublja kvaliteta klubske scene na Slo.moje mnenje je,da bi tu moral nekdo nekaj storiti.

Glede na tvoje ime, sem sklepal, da prihajaš iz kluba Satan s Brothers MC. Sorry sem se zmotil.

Zveza je po odhodu bivšega tajnika začela postavljati stvari na svoje mesto. Lani smo tako lepo delovali, za letos imamo višje cilje. Nočem razlagat vsega, da se ne boste smejali, če ne bo uspelo.

Že več let furamo tudi spretnostno vožnjo. S tem folk spoznava motor, se ga nauči bolje obvladovati. Verjetno se je kdo rešil iz kočljive situacije na cesti, ker je treniral med stožci...

Bajsi je tudi lepo povedal o očitkih o nedelu....

Nekteri starejši klubi so videli, da je zborov že preveč in letos ne bodo imel zbora. Npr. MK Wayski.

Smo dali velikokrat razne pobude o prepogostih zborih pa niso bile sprejete. Vsako leto je veliko novih klubov in večina jih hoče imeti zbor kar takoj.

Bo pa "naravna" slekcija naredila svoje. Kdor bo enkrat naredil slab zbor, drugo leto k njemu ne bo folka....

Trenutno je dogovor, da na isti termin ne smeta biti dva zbora v isti regiji...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: ampak bom vseeno vprašala ... Tadej zakaj na spletni strani ZMKS še vedno nimate objavljenega koledarja dogodkov oz. je gor koledar dogodkov za leto 2003 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tadej:

Ok, vse kar sem rekel vzamem nazaj-v zvezi nimate problemov... .) Nočem se kregat oz. mi je vseen...

No dej vseeno povej. Me prav zanima. Jih bomo poskušali odpraviti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: ampak bom vseeno vprašala ... Tadej zakaj na spletni strani ZMKS še vedno nimate objavljenega koledarja dogodkov oz. je gor koledar dogodkov za leto 2003 :hmm:

Koledar je bil v elektronski obliki poslan pred dvema tednoma firmi, ki ureja spletne strani ZMKS..... So včeraj v OLP-ju obljubili, da naj bi bilo danes objavljeno.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej Tadej jest nimam nč prot teb,al pa zmks,o katerem klubu govoriš ne vem,zdi se mi pa,da bi rabli v tej kurčevi demokraciji saj na področju klubskega motorizma,eno zvezo oz. unijo ali karkoli pač,ki bi stvari držala na vajetih in pod kontrolo.4.zbori na en vikend je pač malo preveč,št.klubov,ki org zbor, večje od št. vikendov v sezoni,po mojem mnenju ni smiselno,ker se s tem zgublja kvaliteta klubske scene na Slo.moje mnenje je,da bi tu moral nekdo nekaj storiti.

Gletta Satan in Mk-r. Nikakor se ne prištevam k tipičnim slovenčkom, ki morajo imeti nad sabo komando tud za iti srat in ne znajo ničesar samostojno narediti. In kot tak ne potrebujem nobenega fuhrerja, ki bo komandiral kateri zbor ostane, kateri ne. Vsi ki se združujejo v društva, kljube in njihove zveze, počno to prostovoljno in v prostem času. Takorekoč hobby, le da ga eni jemljejo bolj, drugi manj resno. In imajo pravico prirediti veselico, pa četudi pride nanjo samo sosedov Franček piromanček in Marica iz sosednje vasi. saj lahko gresta tja kamor vama paše in ne želita drugim neke komande nad glavo, če jo že vidva potrebujeta.

Kvaliteta pa se bo že sama našla. Pa najsi gre za zbore ali pa resno delovanje moto združenj. Samo nehajte eden drugemu komandirati in v skledo pljuvati, pa bo. Če se že skupaj ne da usesti! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje ime, sem sklepal, da prihajaš iz kluba Satan s Brothers MC. Sorry sem se zmotil.

S.B.M.C. je dne 6.6.2003 prestopil v Demons m.c.,zatorej mineva že skoraj leto odkar je bil narejen prestop.Je pa res da sem bil član s.b.m.c.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Krato in jedernato: Večja konkurenca večja kvaliteta. To je dober znak da se nekaj dogaja na SLO sceni. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj jemleš debato in izmenjavo mnenj kot kreg ali prepir,namen foruma,se mi zdi je izmanjava mnenj.če pa bo padu kak pameten predlog se mi zdi pa to le koristno.nimam namena pljuvanja in metanja polen temveč debatirati in izmenjevati mnenja.kaj je tu narobe horjo horjulus vulgaris?al si ti glih vso pamet pujedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj jemleš debato in izmenjavo mnenj kot kreg ali prepir,namen foruma,se mi zdi je izmanjava mnenj.če pa bo padu kak pameten predlog se mi zdi pa to le koristno.nimam namena pljuvanja in metanja polen temveč debatirati in izmenjevati mnenja.kaj je tu narobe horjo horjulus vulgaris?al si ti glih vso pamet pujedu?

Si ti moj post malo narobe prebral? Nobenega krega nad tabo in ostalimi na motosvetu.

Sem ti le obrazložil kakšen sem jaz, kaj so hobiji in gasilske veselice in da mi ni všeč, da obstajajo kljubi za kreganje in nagajanje drugim.

Si kaj več prebral? Relax, nihče ti nič noče. Pameti sem pa pojedel, kolikor mi je je notri šlo. Verjetno so bile tudi kakšne pleve vmes, pa se nikar ne sekiraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S.B.M.C. je dne 6.6.2003 prestopil v Demons m.c.,zatorej mineva že skoraj leto odkar je bil narejen prestop.Je pa res da sem bil član s.b.m.c.

S.B.M.C: še vedno obstaja na papirjih. So tudi uradno v ZMKS. Saj vem, da so v ZMKS samo zato, da imajo na koledarju svoj datum in to zato, da si kao slučajno kakšen drugi klub ne bi "upal" narediti motozbor na njihov datum.

Ker pa Demons MC ne morejo postati član ZMKS, ker so registrirani na Hrvaškem, se na koledarju švercajo s S.B.M.C.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekteri starejši klubi so videli, da je zborov že preveč in letos ne bodo imel zbora. Npr. MK Wayski.

a MC RW in MC RB so tudi prišli do takih ugotovitev in zaključkov ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a MC RW in MC RB so tudi prišli do takih ugotovitev in zaključkov ? :hmm:

Če misliva isti MC RB, pol teh že en lep cajt ni več. Tud oni so "prestopili". Mene pa zanima, kdaj bo kera zveza, unija, konfederacija al bilo kaj naredila red na temo MK, MC?? Tudi na koledarju so klubi z vsemisorte predznaki in označbami, pa enodelnimi, dvodelnimi, trodelnimi, .. šestnajstdelnimi našitki?? Na Hrvaškem je še večja zmeda, pa vseeno kako kaj pri nas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!