Skoči na vsebino

Deadzone..


Kaiser

Priporočene objave

Ali si predstavljate da bi odšli nekam, kjer se je čas ustavil? Od koder so ljudje odšli...? Ko sem videla te slike me je oblil mrzel pot.. Elena ima prav ko pravi da se počuti kot, da bi vstopala v fotografijo, vse je še vedno na istem mestu, kot je bilo na dan nesreče.... Po moje je zelo čuden občutek ko se pelješ čez to mrtvo mesto :cry: :kva2:

Deadzone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooo!! :blink: ...me je pa prjel, da bi tud js sou enkrat tja, ce bi mel cas, dnar pa jajca... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooo!! :blink: ...me je pa prjel, da bi tud js sou enkrat tja, ce bi mel cas, dnar pa jajca... :naughty:

No, če si zdaj brez jajc, le pejt tja. Ti bojo mogoče zrasla. :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

HUDOOOO!!!!!!!!!!!!

Nora reportaža! Ja, tale bejba ma jajca. Pa zna tud.

Moj poklon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Je pa tole ena bogata ruska packa. (čistneumestenkomentar)

Ne vem, no. Mogoče pa tud tam že malo bolje plačajo strokovnjake.

Bolj se mi zdi da je profi v kakšnem jedrskem raziskovalnem inštitutu. Pravi, da ima njihovo dovolilnico.

Če bi bila bogata packa, bi se verjetno drugje po svetu lajhala. IMHO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko.... njen oče je nuklearni fizik, in verjetno ji je pomagal dobiti dovolilnico jedrskega raziskovalnega inštituta. Mi je pa ušeč reportaža, ker vse kar sem vedela o Černobilu je bilo to, da je tam neki eksplodiral in nam je potem tovaršica rekla da ne smemo jest solato iz vrta, pa radioaktivno sevanje...:hmm: . Pa potem kar sem videla po tv.

Tukaj pa je še njen pogled na vse to... Zanimivo.

In pa ja... to kar je reku Einherjar o tišini.... Čeprav so samo fotke... nevem... jaz občutim tisto tišino v tem mestu....

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no. Mogoče pa tud tam že malo bolje plačajo strokovnjake.

Bolj se mi zdi da je profi v kakšnem jedrskem raziskovalnem inštitutu. Pravi, da ima njihovo dovolilnico.

Če bi bila bogata packa, bi se verjetno drugje po svetu lajhala. IMHO.

Horjo ne sam slikce gledat, ni vsak z dozimetrom v roki nuklearni fizik---imajo jih tudi ,,strežnice,hišniki.... na rendgen oddelkih in raznih ,,sevajočih prostorih,, malo manše in mal drugačne pa vseeno...

V bistvu sem pa napisala...čist neumesten komentar.

Sej punca je čist faca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo zanimivo za videt, mene taki kraji fascinirajo, najrajši sem se na hvaru potikal po nekem zapuščenem hotelskem kompleksu, sicer ni isto kot to, ampak je zanimivo videt take stvari in si zraven predstavljat kako je bilo včasih pa še kako zapuščeno malenkost najt. če me deklica vzame zraven bi takoj šel. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno se je ze kdo peljal od KA proti splitu po notranjosti....... ni tako veliko in tudi ne tako "strasno", a vendar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če si zdaj brez jajc, le pejt tja. Ti bojo mogoče zrasla. :P

Alla B)

ok, namesto jajc vstavi tam noter "voljo in pogoje". :)

:004

kot je Ice rekel, tudi tam je podobna situacija. tam sm se peljal nekaj let nazaj, ampak tam ni to to, je prevec avtov in vsega (cesar v cernobilu ne srecas). .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno se je ze kdo peljal od KA proti splitu po notranjosti....... ni tako veliko in tudi ne tako "strasno", a vendar.

res je ..čez benkovac se gre....situacija je ista.....groza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ..čez benkovac se gre....situacija je ista.....groza

Ali se vam ne zdi, da se ti grozi malo razlikujeta?

Tale nam blizu "krajinska" ti da samo občutek groze s svojo tišino in podrtimi objekti. Eventuelne spregledane mine sicer so še, a ob cesti se kar komot potikaš.

V Černobilu pa te še vedno lahko zasuje kakšen oblak prahu, če se podaš tja ob neprimernem vremenu. In ta ti lahko prinese dokaj "popopran" okus. Če drugega ne, pošteno pranje na izhodu. Samo pljučka ti pa ne obrnejo navzven pa otepejo, kajne?

Zato sem rekel, da ima jajca, ker še vedno obstaja neka realna nevarnost, da se bi ji ponoči ta mala svetila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se vam ne zdi, da se ti grozi malo razlikujeta?

.

se veliko razlikujeta.....to je dejstvo...sam tudi ko se na omenjeni relaciji pelješ je od nas odaljena 250 km ti da mislit kaj vse se je dogajlo tako blizu nas mi pa smo ostali neprizadeti....pač oboje je žalostno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.wsu.edu/~brians/chernobyl_poems/ls07.html

Predstavljajte si, kako v rahli jutranji poltemi cisto sami hodite po tej cesti in pridete do sole. Odprete vhodna vrata, po stopnicah se vzpenjate v 3. nadstopje. Odprete vrata matematicne ucilnice, se vsedete na en stol v zadnji vrsti in gledate v prazno tablo. Pol ure. Eno uro. Dovolj grozljivo? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se veliko razlikujeta.....to je dejstvo...sam tudi ko se na omenjeni relaciji pelješ je od nas odaljena 250 km ti da mislit kaj vse se je dogajlo tako blizu nas mi pa smo ostali neprizadeti....pač oboje je žalostno....

No ja, neprizadeti, našemu prijatelju so požgali hišo, posili hčerko razbil ledvice sinu v konc-lagerju, drugemu sinu hišo požgali in ga isto zaprli v lager, ženi razbili prednju vrsto zob, tko da je vsa krvava z novorojenčkom bežala mimo srbskih patrulj.... in vsi skupaj so na koncu na Novi Zelandiji končali in se nikoli ne morejo več vrnit domov, saj nimajo ničesar, kamor bi se sploh vrnil. Drugmu kolegu so na Hrvaškem, ko je bil prostovoljec rafal v pljuča spustili, ko je prišel domov v Slovenijo pa ni zdržal in si je raje sam rafal iz kalaša v glavo spustil, mam še velik zgodb, sam ne vem če so lih za na net.

V glavnem, ni bilo tko zelo neprizadeto, mislim da veliko Slovencev ni ravno neprizadeto gledalo ob vsem tem, smo tud mi v Litiji naše "izbjeglice" prav lepo obiskoval, se z njmi družili, in jim pomagali s hrano in denarjem. V glavnem sam še tole, je tista snaha od našega kolega tak burek delala, da ga noben naš niti doseže ne, ... no tole je že :topic:

Sem se prebil do konca teksta (vseh tistih 20+ strani), ni kaj, mala ma jajca, da tkole z merilnikom sevanja naokrok potuje, jaz tega raje ne bi prakticiral, mam ponoči raje luč prižgano, kot pa da se sam svetim :cry:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ..čez benkovac se gre....situacija je ista.....groza

Ja, tam je ful kuul. Kot v kakšnem Mad Maxu. Ker je veliko zajčkov, veš kam lahko greš scxxx odlivat. Podobno kot zadaj za Gospodarskim razstaviščem (ponoči) med Leanhard-WheelhardStrasse. Zelo meditativna izkušnja (Satori in Benkovac)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!