Skoči na vsebino

Deadzone..


Kaiser

Priporočene objave

jajca da sploh rine tja notri! :kva2:

Horjo :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno se je ze kdo peljal od KA proti splitu po notranjosti....... ni tako veliko in tudi ne tako "strasno", a vendar.

Je tako. Tudi ne tako daleč od nas so mesta duhov, saj ni treba daleč le malo zaviješ dol z glavne ceste, kaj šele če greš malo bolj v rovte.

Sem že po hrvaški marsikaj prevozil in ponekod me je bilo kar groza ko vidiš cele vasi zapuščene, razbite, požgane.......

Jaz nikoli ne potujem po glavnih cestah ampak mimo njih, pa čeprav se včasih najde kakih 10km makadama nič zato, vsaj vidiš da se Hrvatje težko pobirajo nazaj, povsem drugače kot se to kaže na zunaj.

Sicer pa če bo kdo šel doli na morje naj se zapelje samo čez Zemunik ki je zelo blizu zadra je malo za okus kako zgledajo mesta duhov.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo :fight2: :fight2: :fight2:

:? :wacko: :?

Kaj se pa Ajgor pizdi? Da ni imel kakšne gobe za malco? :hmm:

Ma ja, ga bom pref...l ko mačka, ko ga drugič vidim, se bo tlele kregal nad mano. :devil:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ga bom pref...l ko mačka, ko ga drugič vidim, se bo tlele kregal nad mano. :devil:

:lol1: :lol1:

A si prepričan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fight, fight, fight, a gremo en pool udarit, kdo bo zmagal. :yea2:

lp

Rudi

A ti prišepnem, na koga stavi? Bova kej zaslužla. Sam se bojim, da bo Ajgor blefiral. Saj vemo kakšni so ti profiji. ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prišepnem, na koga stavi? Bova kej zaslužla. Sam se bojim, da bo Ajgor blefiral. Saj vemo kakšni so ti profiji. ;) :D :D

..tut ob pol noči... :fight1: :fight1: :fight1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudoooo!! :blink: ...me je pa prjel, da bi tud js sou enkrat tja, ce bi mel cas, dnar pa jajca... :naughty:

:lol1: :lol1: Glede jajc so sanse da bi pomagalo, ce bi sel tja :D :lol1: ;)

Tale motoristka pa ... kapo dol da si upa, jaz ne bi hotel provocirat s povecanji radiacije ... <_< V bistvu ... kawa in kompletna oprema ... kaj neki pocne (nisem se do konca prebral, morda pa kje pise) - to mora biti tam krepko nadstandardno ... z materialnega stalisca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

,,I know that she cannot even ride a bike. the bike is her ex husbands. She has been divorced for 5 years. she can only ride a bicycle or little scooter.,, :oops:

,,čist do gat ga je obrala,, :P

Kawasaki je kar razpadel... :BUA:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, pa tolk všeč mi je bila tale njena zgodba. Hja, sej fikcijo mam pa tud rad. Dobra zgodba, vseeno. Kot Brownova Da vincijeva šifra. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, pa tolk všeč mi je bila tale njena zgodba. Hja, sej fikcijo mam pa tud rad. Dobra zgodba, vseeno. Kot Brownova Da vincijeva šifra. :OK:

Men tut sm čist notr padu k sm bral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ni mi najbolj logično, kaj bi nekdo imel od tega, da si vse skupaj zmisli, zastonj porabi svoj čas, zastonj postavi stran in uživa v imaginarni zgodbi? <_< Pardon, samo meni to ni logično. Poleg tega mi ni jasno, kako so motor dobili v eksluzijsko cono, če so motorji v njej prepovedani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim, piše, da ga niso, da je samo čelado zraven prinesla, da je kao moto fotke nardila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Torej!

Ne vem kaj me je prijelo, toda nekako sem na Google Earth usmeril miško na Ukraino in od tam ni bilo daleš da sem naletel na Černobil.

Tako sem se spomnil sebe na ta dan in začel sem brskati po webu.

Naletel sem na stran elenafilatova.com. Punca vozi Kawo in to ne kjerkoli, pač pa po t.i. Death Zone t.j. okolilca Černobila. Strani so opremljene s fotkami, filmi in preprostimi opisi, poleg tega pa se najde tudi njen intervju za neko US biker revijo.

Skratka, na njenih straneh sem izgubil kar nekaj časa in odločil sem se da na to stran opozorim tudi vas.

Torej vabljeni!

Men je hudo dobr, upam da bo tudi vam.

Vsekakor pa sem se zopet spomnil tega dneva!

lp

Fos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje na MS je že ta tema ker je to staro par let in tudi očitek (iz tujih forumov) da naj tega nebi naredla ampak uporabla tuje fotke!

kaj vem, zanimivo mogoče kar tako, nič posebnega iz moto vidika razen če kawa ne prenese radiacije slabše kot ona :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej naslov... :kva2: elenafilatova.com tri www pa boš našel na tipkovnici... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že enkrat prebiral tole temo, ja :yes: Samo ne vem, kje sm link dobil.

Vsekakor ti pa da mislit (vsaj meni) kakšno grozno mesto je sedaj... in kako je bilo pred nesrečo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!