Skoči na vsebino

Tuje internet strani z motocikli


ICE_MAN

Priporočene objave

Ok

Ce kdo ve naj mi napise link do kaksne tuje strani s motocikli v evropi seveda. Rad bi mal primerju cene z našimi da bom vidu če bi se v prihodnjosti splačalo zapeljati vn iz SLO po motor.

THNKs za odg.

:afro1: :afro1: :afro1: :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo ve naj mi napise link do kaksne tuje strani s motocikli v evropi seveda. Rad bi mal primerju cene z našimi da bom vidu če bi se v prihodnjosti splačalo zapeljati vn iz SLO po motor.

Motosvet moderator team to the rescue:

Yamaha

Honda

Suzuki

Kawasaki

Ducati

Triumph

BMVV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.xs11.com

Sicer malce specifična, ampak jebiga... sam tanejbolšejše yamahe... :P :yea2: :OK: :D B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu rablene motocikle ne nove pa se v tujini sm vidu da dajejo garancijo tud na ene rablene motorje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu rablene motocikle ne nove pa se v tujini sm vidu da dajejo garancijo tud na ene rablene motorje. :D

no viš srce to morš drugič prej napisat, ne pa potem čez ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ma kdo ze kj izkusenj z uvozom motorjev. Kako to gre da npr jst ko bomo ze v eu pripeljem motor domov a ga morm na prikolco nalozit ali lahko dobim preizkusno pa ga pripeljem do doma in ga doma registriram.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene zanimam kako je z uvozom in sicer krosle....ki na rabim imet papirjev tukej v SLO. oz. ne rabim registrirat, ce kdo ve kako je s tem da bi jo v italiji kupil pa potem sem pripeljal..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!