Skoči na vsebino

Obnašanje na cesti


Fritz

Priporočene objave

Kako veš? :devil:

:devil: Kar nekaj jih poznam! Ne trdim, da so vsi taki, daleč od tega jih je pa dosti, da se zdaj delajo zelo zelo pametne ali pa da gobcajo moj sinček ni divja z avtom, moj ne kadi, moj ne dela pizdarij, ko pa starega ni zraven pa sam hudič :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Kar nekaj jih poznam! Ne trdim, da so vsi taki, daleč od tega jih je pa dosti, da se zdaj delajo zelo zelo pametne ali pa da gobcajo moj sinček ni divja z avtom, moj ne kadi, moj ne dela pizdarij, ko pa starega ni zraven pa sam hudič :devil:

Kranjska klasika... ob tem takoj pomislim na fare, zakaj neki? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy je več kot izčrpno opisal zadevo, nisem pa trdil da je dirkališče nepotrebno (Cveto preberi post še enkrat), trdim da se vedno najde nek izgovor zakaj pa ne na dirkališče in da dirkališče samo po sebi ni rešitev.

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste pa tudi čudaki, kdo te bo videl, če se boš ganjal na kaki gmajni. :P

Vidu te res ne bo nihče,sam več kot kakšne srne al pa medveda pa ne morš povozt.Pa da ne bi bil kdo užaljen,mislim da veliko lažje plačaš za divjad,kot pa ze človeka. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi blo modro bit obziren tako do ljudi kot do zajcev.....

:D Absolutno,samo če bi pa le lahko izbiral,bi se verjetno odločil za zajca, :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje se nabira drugje, stran od ljudi in v kontroliranih okoliščinah. To kar pa ti opisuješ, je čefursko razkazovanje pozornosti potrebnih smrkavcev, ki jih mame niso dovolj časa dojile!!!

Nisem hotel preveč v filozofske vode zahajat, Horjo pa me je najbolj potolažil. Moj post je bil predvsem izraz frustracije nad početjem nekogar, ki mu očitno ni mar za druge. Fizičnega nasilja pa nad njim tudi ne moreš izvajat saj ti sodijo enako kot če bi človeku kaj naredil. Ostane edino 112 (tužibaba) in motoristični pozdrav z enim prstom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostane edino 112 (tužibaba) in motoristični pozdrav z enim prstom.

ali pa enostavno, da se ne obremenjuješ s tem ... pomaga ... mal meditacije, globok vdih in avtosugestija "saj je polno kretenov na svetu, jaz na srečo nisem eden od njih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi omenjal kakih mulcev z "friziranimi" avtomobili (Jugo z litimi feltnami :lol1: ), ki na kriišču. še posebej če oba zavijata obvezno hoče natišat motorista, in to samo za to, ker mu je ranil ego, ker ga je po desni prehitel, ko je njegov prelep avto v koloni pred semaforjem stal.

Se mi je v nedeljo nekaj podobnega zgodilo, pa me je zelo mikalo da bi z motorja dol stopil, pa nisem, kulturno sem mu pokazal, kaj mislim o tem - on hupal, jaz motoristični enoprstni pozdrav, potem me pa tko al tko ni več videl saj sem svojih 2x Jugo konjev pognal v dir.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,če smo pošteni,so tako med motoristi kot med avtomobilisti takšni in drugačni ""VOZNIKI"" <_< povsod najdeš kretene,pa tudi take,pred katerimi lahko snameš kapo dol pravzaprav čelado :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki "uglajeno" vozijo se zgražajo nad "norci" in obratno. Pa itak se takoj vidi a model gas nažiga

a tut zna kej vozit.

Enkrat me prehitita dva človeka v kompletni oprremi na hard enduro. To po zadnji koli, kakih 120kmh, po celi ravnini sta se peljala, ki ni bila ravno kratka, pa izven naselja. :unsure:

To ni beloštumfarjenje, ampak obvladovanje motorja, kapo dol. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nič ne moti oz. meni je zlo fajn pogledat, če se kdo po zadni naganja, gume kuri, itd... kaj komu ni to vreji? svaka mu čast :) - tud to morš znat!

tak ko simonsi prawi: če voznik obvlada, zakaj pa ne... naj pokače kaj zna... verjetno kaki vajenec, ki se bo prvič hoto na zadno postavit, neo tega sred gostega prometa delal.. ali?... tisti ko pa zna, pa ko ve kaj dela - pa naj... bo že tolko pozorn pa bo pazo kaj dela... a ja, predn kaj rečete - nesreče se pa povsod dogajajo... pa če bote spet rekli da je to izzivanje.. - kaj ni niti sama vožnja z motorm tud izzivanje?.. nevem no.. meni je vseeno, naj folk dela kaj če :) .. baš se ne sekiram :D

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno Crash, najboljše, da si zbiramo tudi smer vožnje po lastni presoji O:-) ,

tisti pa, ki bolje obvladajo lahko po zadnji koli prehitevajo po desni :kva2: ,

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. zakaj ma ne.. če bo se kdo odločo da bo to delal - jaz se neom za njim dr, kaki manjak je al pa kaj.. sej je njegov lajf pa naj dela kar če :D

sej ko se bo pa kaj zgodlo, pa bodo začeli ljudje razmišlat.. tak je pri nas... najprej se more nekaj zgodit, da začne narod mislit :)

kaj čemo :D

LP

-matej

PS: samo če bi me kdo po zadni prehitevo, bo blo men to ql za gledat... tak da.. mene ne moti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če mi bo kakšen tak nastopač, bog ne daj, po zadnem priletel v avto ali moj motor, ga bom lastno nožno zbrcal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: V tej temi ste se zdaj nekateri spravili na motoriste cestnih, super moto ipd. motociklov češ tile kvarijo imdž vseh motoristov.

Pač ata so vidli "mulca" ki je kuril gume in se dvigoval na zadnjega in je že ogenj vstrehi. Tega seveda ne odobravam, da to počne kjer preti nevarnost ( otroci...), samo kot je že en napisal, kdor se ve po zadnjem in te fore že kar dobro obvlada motocikel, seveda to ni opravičilo, če to počne kjer je nevarnost!

Mislim pa da med navadnim folkom zgledajo motoristi cestakov, enduro in supermoto bolj civilizirani od čoperistov!

Glede pozdravljanja pa :P :P

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brcanje v prazno ... tako kot so med motoristi norci so med avtomobilisti, kolesarji, smučarju, obiskovalci kina, skratka najdejo se povsod ... in če nekdo po njih posplošuje potem vse, je zame totalno primitiven ali pa nasploh sovražno usmerjen proti določeni skupini ljudi ... žal je tako, da bodo "norci" vedno med nami in ta lahko prav malo storimo, da spremenimo njihovo obnašanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje: vedno bojo na cesti (pa na parkiriščih) tudi taki osebki ki majo motor sam da se razkazujejo. :hmm: pa naj bojo. če nebi bli bi pa itak neki drujga blo narobe. vedn je neki da lahka pol stare mame (in ostali) govorijo ko zmanka vremenske napovedi. :fight2: sam jst vrjamem da nas je še vedn večina takih ki kurmo bencin zaradi čistega užitka & za sprostitev.... :OK: nekateri nikol ne bojo tega zastopl. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. zakaj ma ne.. če bo se kdo odločo da bo to delal - jaz se neom za njim dr, kaki manjak je al pa kaj.. sej je njegov lajf pa naj dela kar če :D

...

No, viš, saj takim ki tako pravijo sem ponudil sofinanciranje primerne rešitve, pa sem bil proglašen za kaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za takšne zadeve so prilike in so prostori...mogoce res nimamo piste, ki bi jo tako krvavo potrebovali, vendar to se ni razlog, da se kuri gume, dela bedarije in sprošča adrenalin med ljudmi.....

Ni razlog, je pa posledica. Vsaj v nekaterih primerih.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!