Skoči na vsebino

Obnašanje na cesti


Fritz

Priporočene objave

...trobil in blendal pa mi ne bo nihče.

Bogi, trobili pa blendali da so ti... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... trobil in blendal pa mi ne bo nihče.

daj ti to malo bolj podrobno razlozi, kako to prepreciti.

ravno vceraj ponoci se mi je namrec en tipson s passatom "zalepil" na rit pri 140 na AC; se zarometov nisem vec videl, ergo je bil manj od metra od zadka xantie. blendal in trobil je pa kot stekel pes (in ne, nisem mogel na desni pas ker je bila tam strnjena kolona).

BTW ni bil problem se ga resiti, saj je bil samo passat, samo to gre vseeno na kurac, ko gastarbajter misli, da bo vse poskakalo s ceste, ko se on prifijaka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ti to malo bolj podrobno razlozi, kako to prepreciti.

ravno vceraj ponoci se mi je namrec en tipson s passatom "zalepil" na rit pri 140 na AC; se zarometov nisem vec videl, ergo je bil manj od metra od zadka xantie. blendal in trobil je pa kot stekel pes (in ne, nisem mogel na desni pas ker je bila tam strnjena kolona).

BTW ni bil problem se ga resiti, saj je bil samo passat, samo to gre vseeno na kurac, ko gastarbajter misli, da bo vse poskakalo s ceste, ko se on prifijaka....

vklopiš zadnje meglenke, zamakneš vzvratno ogledalo .). seveda pa reskiraš prehitevanje po desni, nenadno bremzanje ko je enkrat pred tabo, zadrževanje in zapiranje pasov in vse podobno kak bolani um pač počne na cesti! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vklopiš zadnje meglenke, zamakneš vzvratno ogledalo .). seveda pa reskiraš prehitevanje po desni, nenadno bremzanje ko je enkrat pred tabo, zadrževanje in zapiranje pasov in vse podobno kak bolani um pač počne na cesti! :P

in z rahlo predelanim zadnjim čistilcem stekla injeciraš liter črnila na avto ki te preganja..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in potem pritisneš na tipko, kjer imaš napisano EJECT in se izstreliš iz avta. Al pa, al pa, al pa ... hehe, ta je še boljša, izstreliš dve raketi zemlja-zemlja, pol pa čakaš .) .) .) :ph34r:

Ja, saj vem, kaj si mislite ... naporen dan je za menoj :lol1:

Noker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vklopiš zadnje meglenke, zamakneš vzvratno ogledalo  .). seveda pa reskiraš prehitevanje po desni, nenadno bremzanje ko je enkrat pred tabo, zadrževanje in zapiranje pasov in vse podobno kak bolani um pač počne na cesti!  :P

1. tega ne delam.

2. je ze bilo zamaknjeno, za menoj vseeno "dan".

3. po desni ni bilo varijante, ker je bila tam kolona, in to nepretrgana (tovornjaki, avtobusi, kombiji in osebni avteki)

4. je probal, samo drzim varnostno razdaljo; BTW so bremze skoraj prazne xantie _malce_ boljse od nalozenega passata.

5. zapira si lahko debelo ali tanko crevo, toliko me to gane.

@ tunder: najbolje en laserski topcek spredaj in eden vzadaj, kajne?! (evo, tega boli glava: :doze: )

torej, kaksni nasveti kako prepreciti vzadaj vozecemu, da ne blenda, trobi in sploh ne dobi infarkta?!

nobenih? .......sem si mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kaksni nasveti kako prepreciti vzadaj vozecemu, da ne blenda, trobi in sploh ne dobi infarkta?!

Zabremzas, da se ti zaleti v rit in si razbije luci in ce imas sreco tudi hupo. :devil: Za preprecevanje infarkta bo malo tezje :P

1. Prehitevanje čez polno črto in v ovinkih

2. Vožja mimo vrste pred semaforjem

3. Cestnina - ravno tako vožnja mimo vrste

1. Prehitevam tam, kjer je varno zame in to ni vedno tam, kjer je dovoljeno. Ponavadi tudi pocakam, da najprej prehitijo avtomobili, ker vem, da imajo manj moznost za prehitevanje.

2. Da, ce je prostor (vcasih se mi tudi ne da)

3. Ne vem. Zaenkrat ne vozim po ACjih ravno zaradi komplikacij z oblacenjem/slacenjem opreme. Je pa IMHO situacija teoreticno lazja, ce imas sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Ne vem. Zaenkrat  ne vozim po ACjih ravno zaradi komplikacij z oblacenjem/slacenjem opreme. Je pa IMHO situacija teoreticno lazja, ce imas sopotnika.

In še lažja, če uporabiš ABC... Ne dela sicer tako dobro, kot v avtu (verjetno zato, ker se mi v žepu lahko obrne - če bi imel namenski žepek, ki bi ABC držal v pravilni legi, bi verjetno delalo super), a je še vedno dosti enostavneje kot listki, bankovci in/ali kovanci ter podobna navlaka.

Sicer pa se po avtocestah skoraj nikoli ne vozim.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kaksni nasveti kako prepreciti vzadaj vozecemu, da ne blenda, trobi in sploh ne dobi infarkta?!

nobenih? .......sem si mislil.

veš kaj jst nardim v takem položaju....verjetno omejitev ni 140 kukr si ti pelau ne :hmm: no, tko d si že tle prehitr :) ......glavo nagnem na roko ki jo mam naslonjeno na komolcu na vratih, !!!znižam!!! hitrost po omejitvi in uživam kko se uni zadej pizdi :D (sm žleht a) pa še tolk bol mi je pr srcu k vem d nemore mimo :xx: :lol1: :lol1:

pa nej butne u rit če si upa...js nism na noben način v prekršku :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan take stvari tudi jest sam prakticiram, pa si vidu kak napad sm danes doživu, za kaj use sem bil obsojen za morilca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prakticiram dve stvari:

1. zmanjšanje hitrosti če je vztrajen, če ne se sam ne sekiram in drgnem isto naprej.

2. druga stopnja je pa kulturen pozdrav s srednjim prstom in isto zmanjšanje hitrosti, no sam tega dosedaj še nisem veliko prakticiral, se je pa zgodilo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prekoračim dovoljeno hitrost, vendar še vedno se najde nekdo, ki za mano trobi in se nekaj pizdi. V takem primeru če je za mano avto (in sem tudi sam z avtom) zapeljem malo čez sredinsko črto, tako da me ne more prehitet...

Pišeš eno, govoriš (oz. pišeš za nekaj cajta) drugo :nono:

Zgleda, da si na cesti samo zato, da zajebavaš :hmm:

:hmm: Čez sredinsko črto :?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zajebavam?!!! Si prebral ko sem napisal primer, ko sem vozil proti vrhu Postojne okoli 60 pa mi je približal komijon in začel trobit naj grem hitreje. Prehitet me tam ne more tako, da si nima kaj pomagat. Potem je za mano vozil 50. Kaj naj bi po tvoje naredil? Pospešil ko nekomu ustane kurac in reskiral visoko kazen za radar? Hvala enkrat mi je bilo že dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvari se ponavlajo... sej pa te.. eni mislijo tak, drugi drugač.. zaj se pa tu neke prepirate kak kdo kaj - spremenilo pa se tak nič nebo... al misli kiri tu da bo svet spremeno? :D hehehe... :lol1: seveda, meneje pa naj kr vsak svoje pove :) ... in moje je, da se mislim po zadni furat. po mestu burnoute delat.. em... pokat z avspufom.. pa take zadeve... enim po všeč drugim pa ne... - jaz samo vem, da meni bo :) za druge pa mi je večalimanj vseeno

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, a ni to luštno se z motorjem vozit, dosedaj z novim Capotom še nikoli nisem imel tega problema da bi mi blendal, samo enkrat so me z enim Golfom TDI pri 160 hotel prehitet ko sem kolono prehiteval na AC, sam kaj ko gre Capo od 160 do 200 v par sekundah, golf pa do ke sploh ni prišel :yea2: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo malo več strpnosti, bi blo vse kul. Žal je videti, kot da so ceste namenjene izživljanju, živciranju, pizdakanju, kokodakanju, teženju eden drugemu, drkanju v glavo ipd.

Vem, da je floskula, ampak - "tipično slovensko".

We have a name for it...

It is called :::::

ROAD RAGE !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavo nagnem na roko ki jo mam naslonjeno na komolcu na vratih, !!!znižam!!! hitrost po omejitvi in uživam kko se uni zadej pizdi :D (sm žleht a) pa še tolk bol mi je pr srcu k vem d nemore mimo :xx:  :lol1:  :lol1:

pa nej butne u rit če si upa...js nism na noben način v prekršku :notworthy:

In če kaj takšnega prakticiraš na motorju, se boš preostanek življenja prevažal v invalidskem vozičku in se tolažu, da ti nisi na noben način v prekršku. Čestitam.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se znebiti cloveka, ki ga imas pri 160+ km/h tik za ritjo?

Dve moznosti sem imel priloznost spoznati.

1. konstruktivna: S seboj nosis vrecko M & M bonbonov; kikirikiji so boljsi od cokoladnih. Odpres stresno okno in streses vrecko ven. Skode na avtomobilu zadaj ne bo nobene - bonboni se namrec razletijo, ropotalo in pokalo bo pa posteno. Priporocam, da imate dober avto, saj bi znalo pokati in ropotati kasneje tudi po vasih zobeh.  :wacko:

2. samomorilska: Potrebujes 4 x 4 pogon. Se enkrat poudarjam - resnicno samomorilska varianta, a se jo (menda) da natrenirati. Zapeljes po robu avtoceste, tako da tistemu zadaj nameces svinjarijo (pesek?) v avto. Po moznosti brez trojne salte s petornim vijakom, kar je doseci pri 160 km/h ze izredna umetnija.

Sedel v avtu, ki je storil oboje. :kva2: Drugo mocno odsvetujem!

LP,

Andrej.

P.S. Sicer pa se z novimi BDI/ŽDI/PLJDI motorji ponuja še ena možnost. Pohodite "gas do podna". Saj v dimni zavesi tako ali tako nihče noče voziti. :devil:

Predlagam ti še eno varianto: zmanjšaj hitrost in omogoči za sebj vozečemu, da te varno prehiti.

Na ta način boš dlje živel.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We have a name for it...

It is called :::::

<span style='font-size:21pt;line-height:100%'>ROAD RAGE !!!!!!</span>

Iz katerega pogosto sledi ROAD RASH :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, ko tole berem, se mi zdi da se se manj prpravleni za na cesto k js. :wacko: KAJ ZA VRAGA MATE OD TEGA, DA ENGA K BI RAD SEL HITREJE K VI, BREMZATE?!? :blink: :angry: <_< :wacko: a mislte da bote s tem nardil kej pozitivnega?!? da cloveka nardite se bolj agresivnega? sej veste kam vodi agresija na cesti, in kaksna je edina stvar, ki jo lahko nardite s tem podjebavanjem! :( peljite se kok vam pase, ostali nej se pa vozjo kok jim pase, na tak nacin k ga vi opisujete naumo nikamor prsl, kvecjemu v mrtvasnco al pa na invalidski vozicek!! pa ZACNITE MISLIT NA POSLEDICE VASIH RAVNANJ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok, vse imas prav. samo naj se razblinim, ko prehitevam na AC kolono, medtem ko en naspidiran gastarbajter pripizdi za menoj?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ bmw: bi se lahko skoraj strinjal. :grim

@ brrrrm: a danes imamo "tazleht" dan? :lol:

@ zok: zlajfa v taki situaciji ne mislim pohoditi. ze zaradi moje varnosti (jebes pleh, samo kosti so pa moje). so it´s a :nono:

@ premza: saj cakam, pa ce se ne zmigajo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!