Skoči na vsebino

SLO2


Bore

Priporočene objave

Mislm, da so nazadnje prenašal sezono 2002(prvo sezono motoGP) milm, da ne tko, da se bomo mogl spet na eurosport zanašat.Sicer je pa to totalna beda, da namest Motogp gledamo tistega lepega popoldneva.Mogoče, bi se mogl prtozt recimo motosvet bo lahko dal pobudo za ponovne prenose se strinjate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisu, da bojo na SLO2 spet kazal posnetke z GP dirk v speedwayu. :OK:

To mi deli! Sam je pa res beda, ker še cel kup drugih pametnih športov ne kažejo - seveda plac pa dnar za umetnostno drsanje se pa vedno najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisu, da bojo na SLO2 spet kazal posnetke z GP dirk v speedwayu. :OK:

To mi deli! Sam je pa res beda, ker še cel kup drugih pametnih športov ne kažejo - seveda plac pa dnar za umetnostno drsanje se pa vedno najde.

Umetnostno drsanje je zastonj, zato pa ga prenasajo (pa tud da se mal losajo jolande bertole) .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogče kdo ve a bodo letos na SLO2 prenašal MotoGP?

molimo da bodo...sam ne vem če...lahko pišeš bergantu pa ga prosiš....jst sem mu lani pa mi ni odgovoru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porko dijo, za vse neumenšporte kot so , smučanje,nogomet, rokomet, drsanje, teniss se vedno dobi denar in televizija, zamotorje sploh pa moto gp klasa, ki je v 2 letih potrojila število gledalcev, pa v sloveniji pravijo da ni zanimanja. ma dejte dejte no. Ta folk ni normalen. kako se lahko sploh primerja prenos moto gp dirke z prenososm nogometne tekme. nogomet ga zna igrat vsako budalo, kaj češ da je brcnit žogo, motor pa ni kar tako, it po 330kmh na uro, zavirat na mrtvo , polagat... v glavenm sovražim vse nogometaše, ki so glavni krivci zato da ne predvajajo motogp dirk. ker gre vse denar in sredstva za gradit nove stadione kot da jih ni zadosti , če pomislimo dobro je v vsakem večjem mestu vsaj 10 nogometnih igrišč zraven šol in tako, v celi sloveniji pa niti ene proge, kjer se bi lahko ljubitelji motorjev zdivljali. Pa spet ti rečejo da nima smisla gradit progo, češ da je zanimanja prewmalo.

S tem sm povedal vse, in izrazu vso mojo jezo. hvala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko ni zanimanja. Ampak ne iz strani gledalcev temvec iz strani spozorjev in to vecinski razlog, da ni prenosov dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene lohk slo2 prenaša al pa ne, ker tko ne bi na naši gledu. Na Eurosportu komentatorski trio rulzzzz!

Pr ns pa skor :zzz: :zzz: , beda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene lohk slo2 prenaša al pa ne, ker tko ne bi na naši gledu. Na Eurosportu komentatorski trio rulzzzz!

Pr ns pa skor :zzz: :zzz: , beda.

Boli me za komentarje, če je še tako bedn komentator ti še vedno ostane tipka "mute"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porko dijo, za vse neumenšporte kot so , smučanje

Najbrž smučanja ne spremljaš preveč zavzeto, da ga uvrščaš med neumne športe, zato ne veš kako vrhunska veščina je potrebna za dosego vrhunskih rezultatov, kako trd trening dajejo skozi celo tisti za katere nikoli ne bomo slišali in kako zelo mnogo je tistih , ki so zaradi poškodb morali odnehati še preden so imeli kaj za pokazati. V primerjavi z smučanjem je moto gp skorajda šport za ziheraše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene lohk slo2 prenaša al pa ne, ker tko ne bi na naši gledu. Na Eurosportu komentatorski trio rulzzzz!

Pr ns pa skor :zzz: :zzz: , beda.

Jaz sem vedno gledal na Eurosportu ker pri nas govori kot po taktu....pove 5s tisine pove 5s tisine..... :zzz: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pr nas tko nimajo pojma koko se napoveduje! :huh: prenosa pa skor 100% nebo ker se jim ne zdi vredn dajat dnarja za take "traparije" <_< :angry: Jest mislm da bi se blo treba mal pritožt, ker ne dajejo na program nobenih motorističnih oddaj in testov!

Moral bi dat takšne oddaje, da zadovoljijo vse gledalce!

Pa mislm da bi bla poj tud večja gledanost! :baa:

Nimajo pojma!!! :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepotci torej niso prenašali dirke, no, pa sej ni bilo drugega za pričakovat, samo da namesto tega magazin lige prvakov pa en boks, isto samo posnetek. Bi lahko denar kje drugje prišparal kot pa da ga na MotoGP. Naj mi vrnejo naročnino :lol1: :lol1: :lol1: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa z užitkom gledal prenose na POP TV, če bo komentiral Ališič O:-)

In potem bomo imeli komentarje v stilu

.. in neverjetno , Rossi je prehitel Seteja ...e, ..... mislim e,e, ......... ja , to je bil ... khmm ... Biagi, ne Sete, zmotila me je barva motorja ........ itd itd

to bo smeha !!!!

:010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ampak, dokler tista dva modela pa Mamola komentirajo, ne pogrešam ravno slovenskega komentarja :yea2: , sam kaj ko nisem zmeraj doma, kjer mamo kabelsko.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 18 Apr 2004 @ 16:58

  ampak, dokler tista dva modela pa Mamola komentirajo, ne pogrešam ravno slovenskega komentarja  , sam kaj ko nisem zmeraj doma, kjer mamo kabelsko.

lp

Rudi 

ja maš prav,sta res mačka v tem poslu,pardon komentiranju... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud takrat, ko so bili prenosi gledal raje na eurosportu, ker sem tak bil živčn ko sem poslušal Miheliča in njegovo komentiranje kot na pogrebu. Verjamem, da se spozna na motosport ipd. vendar ne more bit na mestu komentatorja, ker bo folk zaspal zraven :zzz:

Rossija prehitijo v zadnjem ovinku on pa niti glasu ne povzdigne, pač pa hladno pove, da ga je pač prehitu :blink: Saj to ni šah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, ne bo........ JE zaspal. dokazano in sprobano.

:D

Pri Ališiču bi bli vsaj budni. Edina navarnost je, da koga infarkt (uuulalalal :lol1: )

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossija prehitijo v zadnjem ovinku on pa niti glasu ne povzdigne, pač pa hladno pove, da ga je pač prehitu :blink: Saj to ni šah :)

Povsem moje misli si povedal -Bravo :OK:

Se strinjam da je Mihelič dober poznavalec avto-moto športa, samo kot komentator pač moraš bit malo bolj dirkaško in spektakelsko usmerjen... Spanje pri dirkah pač ne spada zravn.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porko dijo, za vse neumenšporte kot so , smučanje,nogomet, rokomet, drsanje, teniss se vedno dobi denar in televizija, zamotorje sploh pa moto gp klasa, ki je v 2 letih potrojila število gledalcev, pa v sloveniji pravijo da ni zanimanja. ma dejte dejte no. Ta folk ni normalen. kako se lahko sploh primerja prenos moto gp dirke z prenososm nogometne tekme. nogomet ga zna igrat vsako budalo, kaj češ da je brcnit žogo, motor pa ni kar tako, it po 330kmh na uro, zavirat na mrtvo , polagat... v glavenm sovražim vse nogometaše, ki so glavni krivci zato da ne predvajajo motogp dirk. ker gre vse denar in sredstva za gradit nove stadione kot da jih ni zadosti , če pomislimo dobro je v vsakem večjem mestu vsaj 10 nogometnih igrišč zraven šol in tako, v celi sloveniji pa niti ene proge, kjer se bi lahko ljubitelji motorjev zdivljali. Pa spet ti rečejo da nima smisla gradit progo, češ da je zanimanja prewmalo.

S tem sm povedal vse, in izrazu vso mojo jezo. hvala :angry:

Treba Zahota nažicat, da začne vozit minimoto. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavedam se problema komentatorjev na nacionalki kar se Gp-ja tiče....sam če odkrito povem se sploh ne spomnim več kako je zgledalo komentiranje Gp ali 500 klase.....ker je tega že preveč časa minilo....

mogoče se kateri junak javi in gre komentirat na nacionalko omenjen šport....jst bom z veseljem ocenil njegovo delo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam da je Mihelič dober poznavalec avto-moto športa, samo kot komentator pač moraš bit malo bolj dirkaško in spektakelsko usmerjen... Spanje pri dirkah pač ne spada zravn.... :BUA:

.) Potrebno oz. fajn bi bilo če bi združili Miheličevo znanje in Ališičevo komentiranje, potem mislim da nihče nebi mogel zraven zaspati. Predstavljajte si Ališiča na prvi dirki gp letos :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Se strinjam z vsemi!

Mislim ko gledaš končnico. 40 min slovenske lige + lige prvakov (nogomet-ga tudi jaz sovražim), 19,90 min za ostale športe, 0.10 min. pa mogoče za kak motošport, pa še to zelo redko zelo redko! Mislim Jelen je bil v sezoni 2003 6 v skupnem prvenstvu v motocrossu, pa Jerman 2003 world endurance prvak, pa niso namenil na nacionalki niti sekunde. Za postrelat!!!!

Še več jeznih gledalcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z vsemi!

Mislim ko gledaš končnico. 40 min slovenske lige + lige prvakov (nogomet-ga tudi jaz sovražim), 19,90 min za ostale športe, 0.10 min. pa mogoče za kak motošport, pa še to zelo redko zelo redko! Mislim Jelen je bil v sezoni 2003 6 v skupnem prvenstvu v motocrossu, pa Jerman 2003 world endurance prvak, pa niso namenil na nacionalki niti sekunde. Za postrelat!!!!

Še več jeznih gledalcev!

Na nacionalki pa še tk nism doživel kake fajne oddaje al pa filma, kaj šele o motociklizmu, no nekoč so bili prenosi ampak zdaj znajo pa še sam unega pedrastega marijota sukat ko te srat prime ko ga vidiš!!! :SS :SS

U glavnem tako radio kot tv Slovenija je en velio drek od dreka!!! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!