Skoči na vsebino

SLO2


Bore

Priporočene objave

Na nacionalki pa še tk nism doživel kake fajne oddaje al pa filma, kaj šele o motociklizmu, no nekoč so bili prenosi ampak zdaj znajo pa še sam unega pedrastega marijota sukat ko te srat prime ko ga vidiš!!! :SS  :SS

U glavnem tako radio kot tv Slovenija je en velio drek od dreka!!! :SS  :SS

Res je...pa se placevat jo mormo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci majo veliiko več oddaj o motorjih in avtomobilih. Pa poglejte da je gledanost velika, če gledamo celo Slovenci. Hmal bom gledov samo še DSF, ker na naših televizijah ni nč pametnga. Res mislm da bi bil čas da bi se nekdo pritožil, drugač bo samo še hujš. Drugače sem pa z Eurosportom zelo zadovoljen, ker je komentar pri MotoGP zelo dober. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmal bom gledov samo še DSF, ker na naših televizijah ni nč pametnga.

sej mogoče bodo pa nemci začeli Tv dober dan ali pa Našo malo kliniko gledat....

:grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa bols gledat na euro sport ... komentatorja sta zakooon :OK: :kva2: :OK: ... ne pa un nš k je biv takt k so se prenašal naši :D komentirov k da bo glih zaspav :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa bols gledat na euro sport ... komentatorja sta zakooon  :OK:  :kva2:  :OK:  ... ne pa un nš k je biv takt k so se prenašal naši  :D komentirov k da bo glih zaspav  :doze:

Ja točno še tist kar je blo si lahk zadremal zravn ko je tk govoru kot da ma povne hlače dreka pa lukno u gatah! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih pa plačaš! :(

Jaz ne :devil:

Že pred leti sem se odločil, da tvegam tožbo in plačujem samo radio. Kaj bom plačeval, če jih ne gledam! Oblubim pa, da ko bo prenos prve dirke motoGP-ja na SLO, takoj plačam letno naročnino :naughty:

Do takrat pa: K..c jih gleda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa bols gledat na euro sport ... komentatorja sta zakooon    ... ne pa un nš k je biv takt k so se prenašal naši  komentirov k da bo glih zaspav

Jest sem tud zlo zadovoljen z komentatorji na eurosportu. :OK: Tud če bo na SLO, bom gledov še naprej na eurosportu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma res ej carji so

a gremo mi kle vsak 1 mail poslt na slo2 pa rect ce loh sezono 2005 moto gp presasat

mam eurosport sam morm pol vsem frendom k nimajo kabelske poslt sms z razultati <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eurosport sam morm pol vsem frendom k nimajo kabelske poslt sms z razultati

Uf to pa res ni dobr. Jest sem takoj zato, da se zorganizira flooding na rtv slo. :devil: :naughty: drugač ne bo nč pomagal. Sem že jest tud poslov po pošti enkrat, za letošnjo sezono, pa mi še odpisal niso. :angry: :angry: :angry: :BUA:

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!