Skoči na vsebino

VARNO Z MOTOCIKLOM


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Mogoče bi probali kdaj hrbet proti motorju obrnit, bo križu dosti bolj prijazno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tako za BTW in pomiritev zivcev: vecinoma tudi sam ne uporabljam nobenega od obeh nacinov, ker sem prevec naspidiran in lahko v trenutku poberem motor ko & ce pride do worst case scenario na horuk-varianto.

saj so ze stari vedeli: inteligenca je mocnejsa od misic - vendar samo ce jo tudi uporabljas. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo modroval da dekleta ne morejo pobirat motociklov...slavospev instruktorju :OK:

post-20-1081945155.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da mojo kravo (213)kg ne morem dvigniti.

Ko ti pade motor na tla, te je itak sram in ga na horuk dvigneš z lahkoto.

Men je enkrat padel na Bolu pred trgovino. Blo je ful folka, jaz sem med parkiranjem gledal djevojke u ljetnim haljinama in sem pozabil, da sploh nisem dal dol tačke. In je reklo TRESK! Med tem, ko se mi je folk glasno smejal, je bil motor pobran v manj kot sekundi. Pa ima 250 kg.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatek k pobiranju mopedov:

Če je zadeva v leru, se bo mopi ripsal - bežal naprej. Torej ga poskusimo vreči v prestavo, oz. ob pobiranju na balanci držimo še prednjo zavoro.

Ritensko dvigovanje kakšnega turerja oblečenega v plastiko ... :hmm: ne vem no, kje ga boš pa prijel?

Tista Iceova varianta je pa tudi zanimiva. Probamo v nedeljo, kajne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo? U, to bi pa prisel ...

Ce ne drugega pogledat z avtom, da bi s hard enduro rinil z vikenda v LJ po skoraj samih asfaltiranih cestah in potem nazaj se mi zdi pa malo verjetno. Itak sem ga pa ze nekajkrat moral dvigovati in sploh ni problemov, saj je peresno lahek.

Bi bil pa vesel, ce bi mi kdo omogocil poskusiti pobrati kaj tezjega, odkar ne hodim na fitness imam precej slabo mnenje o svoji moci, ce poberem svoj 120kg motorcek se nic ne pomeni ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...

se mi pa zdi debilno...

pa najbrz bi se lahko zdelo debilno se kaki drugi voznici....

prvic da smatras da zenska svojega motocikla ni sposobna pobrat ce ima vec kot 130 kilogramov...ampak je vse kar ji preostane zgolj to, da se postavi ob cesto, zaviha krinolino in moli da ji bo kdo ustavil in pobral moped....

siris krivo vero in zavajas zacetnike.....

in....provociras popolnoma brez veze....tam kjer nimas haska.....

koncujem debato :) ...

maš prav :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bom pojavil tam v vsakem vremenu..............................če ne drugega, bom sprobaval ABS na mokri podlagi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko še kake slikce pa navodila na net daste, da bomo tud neudeleženci obvladal. Me prav zanima kako se bom smejal, ko bom svojga pobiral. :cry:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko še kake slikce pa navodila na net daste, da bomo tud neudeleženci obvladal. Me prav zanima kako se bom smejal, ko bom svojga pobiral. :cry:

lp

Rudi

zakaj se pa ti ne bi enkrat oglasu na poligonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri bo nad poligonom sijalo sonce :yea2: ...............................torej dogodek bo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo? U, to bi pa prisel ...

Bi bil pa vesel, ce bi mi kdo omogocil poskusiti pobrati kaj tezjega, odkar ne hodim na fitness imam precej slabo mnenje o svoji moci,

cyc,prijateljček moj....

pustil ti bom, da mi ga boš dvigal...kolikor boš zmogel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri bo nad poligonom sijalo sonce :yea2: ...............................torej dogodek bo.....

mater bolj ko gledam razne vremenske napovedi bolj se mi zdi da to nebi bilo nič čudnega glede na vse kikse vremenarjev v preteklih dneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je v LJ ampak na našem koncu se je tko uscalo da nebi blo nič čudnega če bo še toča........ja bom pa rokomet gledal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, place je itak ves pod vodo,jaz pa tudi, sem imel kratek preizkus praktičnih sposobnostih mojega dvokolesnika na nožni pogon, zdaj pa hiter na en hmeljev čajček :beer1: , da se nam prehladu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami je bil v živo po radiu 94 in Ntr Matjaž oz. Lucky če se ne motim...se je po telefonu javljal z delavnice varno z motociklom....motoristov je malo manj pravi vendar je par pogumnih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tam,zgleda uredu,sam vreme nagaja,pista se je osušila,in so se začeli voziti :yea2: ,Bladzo dajal napotke :OK: ,in se res zavzel za vsakega,zelo lepo,komaj čakam lepše vreme :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kljub malce vlažnemu in hladnemu vremenu je bilo vse odlično organizirano in prav zabavno. Organizatorji, hvala. Se vidimo spet naslednji mesec!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!