Skoči na vsebino

VARNO Z MOTOCIKLOM


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Pametovanja tudi ni zmanjkalo... .) :D

A tole je pa Hočkotova MS :?

Super slike, če bo lepše vreme pa res pridem, pa da vidim če zmagam v boju s prevrnjenim Capotom.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole je pa Hočkotova MS  :?

yep ... pametujejo pa (iz leve proti desni)zakrinkani neznanec, nadvse simpatičen kuža, Hotschko in BMW B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep ... pametujejo pa (iz leve proti desni)zakrinkani neznanec, nadvse simpatičen kuža, Hotschko in BMW B)

In točno se ve, kdo je bil najpametnejši!! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In točno se ve, kdo je bil najpametnejši!! :devil: :devil:

BMW ... itaq ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW ... itaq ... :)

Seveda, ko mu je kuži pršepetaval :lol1:

Ej, povej, kako si poligon odpeljal? Verjetno ti tudi to pove razliko med prejšnjim in sedanjim Dučetom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jest povedal svoje mnenje, ker sem lahko peljal (tnx Hotschko in Bladzo B) ) oba najnovejša dvocilindraša. Na Multistradi je prvi občutek na poligonu prav nenavaden, imaš občutek, da se motor nekam čudno lomi in je okreten kot kaka hayabusa. V drugem krogu je občutek že boljši, ampak nelagodje ostaja, najbrž tudi zato, ker te ves čas budno spremlja kletarjevo sokolje oko. Bmweja pa primeš v roke in že v minuti imaš filing, da sta dolgoletna prjatla, poligon je zanj prava šala. Niti enega niti drugega motorja prej nisem še vozil (starega GSa lani na testiranju), pred poligonom pa nekajkrat gor dol po ravnini. V tako kratkem času tako ali tako ne moreš podati konkretne ocene o motorju, sploh pa ne trdim, da jaz to sploh znam, saj sem doslej zamenjal šele tri motorje. Dve stvari ostaneta pa vtisnjeni v spomin za vedno .) : ducati MS vleče za popizdit, bmwjevo zaviranje je pa out of space - skratka neverjetno učinkovito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da mojo kravo (213)kg ne morem dvigniti.

Hmm nisem vedel, da je potrebno motor dvigniti da ga pobereš :hmm:

Sicer pa je pobiranje motorja s tal večinoma fizika.

Sam sem že večkrat pobiral svoj motor, ki je tudi preko 200kg težak in moram reči, da sem imel enkrat čist plavo roko, ko sem ga iz panike narobe gor vleku.

No v medvodah je letos Legan pokazal kaj narediti če se znajdemo z motorjem na tleh :wacko:

Mimogrede, položi motor na deko, da ga ne poškoduješ in treniraj in videl boš da gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kakšna pa je ta tehnika pobiranja motorja?

pa.. a se te delavnice še dogajajo? a to prideš s svojim motorjem in potem voziš po navodilih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas samo spomnim, da se bo v nedeljo 16.05.2004 ponovno odvijala delavnica Varno z motociklom. info. na MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!