Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev - Mirna peč


kalimero

Priporočene objave

nekaj slikic iz mirne peči-žegenj ,kljub dokaj slabemu vremenu vendar brez dežja kar dobra udeležba.tablice v glavnem NM KK LJ CE IN MISLIM DA EN MB IN NITI DESET GORENJCEV KR.

post-6-1081786315.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je slučajno kdo bil, al ste se vsi ustrašl rosenja :P , k 500 motoristov je sramota za slovenijo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je slučajno kdo bil, al ste se vsi ustrašl rosenja :P , k 500 motoristov je sramota za slovenijo !!!

nisem bil...po Tv pa so rekli da jih je bilo 600.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub slabemu vremenu je bilo danes kr nekaj motorjev vidt v zgodnjem popoldnevu....verjetno so se vračali z blagoslova...pri 24 ur pa je bila še reportaža kjer je reklo da je bilo 600 motorjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil. nisem se ustrašu vremena,dobre borovničke in pridiga.

Si bil opažen na Pop-u :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je slučajno kdo bil, al ste se vsi ustrašl rosenja :P , k 500 motoristov je sramota za slovenijo !!!

zakaj bi pa to bla sramota? 500 niti ni mala številka za slo razmere, če k temu prištejemo še slabo vreme in dejstvo da ogromno motoristov te stvari ne zanimajo (sam nebi šel pa če je idealno vreme in vem da nisem edini) sploh ni tako slabo.

sicer pa na raznih predavanjih o varni vožnji še nikoli ni bilo niti približno 500 ljudi pa o koristnostih takšnega obiska v primerjavi z "špricanjem" motorjev ne gre debatirat. :hmm:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sam nebi šel pa če je idealno vreme in vem da nisem edini)

sicer pa na raznih predavanjih o varni vožnji še nikoli ni bilo niti približno 500 ljudi pa o koristnostih takšnega obiska v primerjavi z "špricanjem" motorjev ne gre debatirat. :hmm:

Hear hear.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dnevniku pa ful obvladajo :lol1:

"A. R., ki se je v Mirno Peč pripeljal na yamahi drakslerju 650"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je slučajno kdo bil, al ste se vsi ustrašl rosenja :P , k 500 motoristov je sramota za slovenijo !!!

...če pogledaš v MS koledar vidiš da je letos napovedanih vsaj osem "blagoslovov motorjev" - je kar huda konkurenca na tem področju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če pogledaš v MS koledar vidiš da je letos napovedanih vsaj osem "blagoslovov motorjev" - je kar huda konkurenca na tem področju :naughty:

Jap, fajmošter pa dobi provizijo od lokalnih gostincev. IMHO!

Za razliko od klasičnih zborov, kjer je možnost pijanost prespati in drugo jutro "normalno" odjadrati, se tu vozi pod gasom! Krasno in družbeno tolerantno. Ni važn. če je prbit, važn da je kristjan. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važn. če je prbit, važn da je kristjan. :SS :SS :SS

pa saj "šef" pazi na njega, motor je še vlažen od holly water on pa od medicine water .) :ph34r:

če špricaš motor, moreš se sede tudi, a ne? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo že sam naziv prireditve ti pove, da gre za blagoslov motociklov, opreme in pilotov, ne pa za bikersko veselico. Sam vidm da te pa najbolj boli to, da je fajmoštr zaslužu... Ti ti komunjara stara... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo že sam naziv prireditve ti pove, da gre za blagoslov motociklov, opreme in pilotov, ne pa za bikersko veselico. Sam vidm da te pa najbolj boli to, da je fajmoštr zaslužu... Ti ti komunjara stara... :lol1:

Niti ne SF! Sploh si v zmoti, če misliš na pretekla članstva. :D

Lej, zakaj sem to napisal. Ker sem se lani ravno tega Mirnopeškega heca udeležil in se zaklel, da grem drugič daleč naokoli. Za razliko od moto zborov, ki je nekakšna motoristična veselica z vsemi pritiklinami, so ti blagoslovi očitno navadne gasilske veselice, ki jih organizirajo tisti gasilci, ki so si pač poleg brizgalne omislili še motor za nedeljske vožnje. (pa še to ne vsako nedeljo!)

Meni je razlika očitna, zato me na blagoslove verjetno ne bo nikoli več.

In še enkrat SF, ne, verska vsebina me sploh ne moti. Saj tudi lani nisem svoje Orlice mokroti nastavljal. Sem šel pač zraven, ker so bili motorji in motoristi na kupu. Škoda časa. Mar bi eno lepo furco odrajžal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morte vse vrečt v en koš, nekateri so tud vraževirni in ne gredo prej registrirat, če ni motor požegnan!!! :yea2:

Vidlo se je kar nekaj skeniranih tablic, pa ČB, pa brez tablic! :devil:

Lahko bi bil prisoten tud kakšen zavarovalniški agent, s kakšnim jačim popustom, saj je bil to le prvi blagoslov in tud kot eno prvih srečanbj na dolenjskem!!! :P

Pa tud noben motor se ne bo stupu če bo mau požegnan! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sam vidm da te pa najbolj boli to, da je fajmoštr zaslužu... ...

A to dobi plačano? :blink: :blink:

Jaz sem mislil, da to počno za zveličanje duš svojih ovčic. :blink: :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo sej razlika med zborom al pa veselico je itak sam u tem de ljudje na veselico pridejo s klobuki pa harmonka špila, na zbor pa s čelado pa u ledru pa namest harmonke je kitara... :naughty: Sm pa slišu da je fajmoštr tolk zaslužu, da se bo zdej u Mirni peči še katedrala zidala... :P

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!