Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev - Mirna peč


kalimero

Priporočene objave

hvala, bil izdatno "zegnan" ta vikend (in ne na uradnih zegnanjih).

ti tudi? .) a si pit začel? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa saj ni bistvo teh prireditev žegnanje motorjev pač pa lepa turca dobra pogostitev(vsa pohvala organizatorjem) spoznavanje in druženje z ljudmi ki imajo isti pogled na ta svet-motor je car. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajmošter res neki kasira,ma tudi tisti ki organizirajo moto fešte. <_<

Ja vem,oni se morejo za to velik bol potrudit :P ma kljub temu mislim da je to ena lepa škuža za it na eno furco :D po drugi strani pa mislim,da če uni gori res obstaja,potem ga motoristi dostikrat krvavo rabimo na cesti :hmm:

zase lahko rečem samo to,da so mi pred slabim mesecem stali vsi angeli ob strani,da sem se rešil iz "žile poživljajoče"situacije :cry:

sicer pa malo vraževerja ne škoduje a ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... saj je bil to le prvi blagoslov in tud kot eno prvih srečanbj na dolenjskem!!! :P

Tukaj si pa krepko mimo usekal, sinko.... O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil že 6. blagoslov motorjev in motoristov!

Drgač je pa malo več dogajalo kot prejšnja leta, pa tud organizacija je bla boljša. Sam vreme ni blo najboljš, ampak dežja pa le ni blo kot so vremenarji napovedoval! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozdravljam vsako srečanje in tud udeležil se bi ,če bi šlo.Vse pohvale organizatorjem saj je za vsako podobno reč potrebno veliko truda.Sam da dogaja.

Komu ne paše pa ni potrebno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važen je namen, ki je bil v Mirni peči vsekakor dober. Odločitev pa je seveda na ramenih (kolesih) vsakega posameznika, tko da se mi zdi da je čist brez veze da zadevo skritizirate, da je že v osnovi brezvezna.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morte vse vrečt v en koš, nekateri so tud vraževirni in ne gredo prej registrirat, če ni motor požegnan!!! :yea2:

Vidlo se je kar nekaj skeniranih tablic, pa ČB, pa brez tablic! :devil:

potem pa:

policaj: vi imate pa neregistriran motor

motorist: ja, veste sem vražjeveren...

šit, saj si se zajebaval s tem, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važen je namen, ki je bil v Mirni peči vsekakor dober. Odločitev pa je seveda na ramenih (kolesih) vsakega posameznika, tko da se mi zdi da je čist brez veze da zadevo skritizirate, da je že v osnovi brezvezna.

lp

ajz bom drugo leto tudi presmeca peljal z motorjem ... pa če bo bog dal, bom šel za božič v cerkev tudi z motorjem, da bom pokal, ko se bo Jezus rodil :)

malo bolj resno - vsak po svoje. eni na Grobnik :kva2: , eni žegnat O:-) , eni pa oboje :afro1: . Eni pa nič :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni na Grobnik :kva2: , eni žegnat O:-) , eni pa oboje :afro1: . Eni pa nič :zzz: .

eni bi pa lahko zaklenili!

blo je, špricali so zdaj pa se še samo nabija, pa nov blagoslov je že tudi pred vrati :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem še malo odklenil in not prenesel Kalimerove sličice, ki so se valjale v vtisih o dnevnih vožnjah.

Sedaj pa zopet zaklepam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo hitri s ključem, je Virko prosil, da vnesem še naslednje besedilo:

Zdravo !

Opazil sem, da je tema blagoslov motorjev 2004 v mirni peči že zaklenjena. A bi se dalo dodati še eno sporočilce, da si lahko slike iz blagoslova ogledajo na spletni strani http://www.mk-trebnje.tk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!