Skoči na vsebino

CPP


Furioso

Priporočene objave

90% in piše nezadovoljivo :(

Bil pa sem prepričan, da ne bo velikega problema. No potem, ko sem šel gledat pravilne rezultate mi še vedno eno ni jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem še jaz rešil test A1 iz mojega linka. Glede na to, da sem šele pred 3 meseci naredil izpit za avto bi morala biti to mala malica :grrr padel 93% (dve vprašanji narobe). Ali je mogoče v zadnjem času izšla kaka nova knjižica s CPP, ker so pri nekaterih znakih vprašanja oz. odgovori nanje totalno čudni :wacko: in čisto drugačni oz. bolj zakomplicirani kot v starejših knjižicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj so to zaeni testi :wacko: , 5 vprašanj potlej se pa teh 5 non stop ponavlja :slap: .

Teli  TESTI (na levi strani) so veliko boljši.

Vaše znanje je zadovoljivo.

Napačni odgovori 1

Pravilni odgovori 31

Vaša uspešnost je 96 odstotna.

:naughty:

ps: reševal sem pa A 01 test

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vnaprej opravičujem za vpr.,morda se bere neumno, ker imam sam voz. dovoljenje.....če me spomin ne vara sem pri tečaju zasledil, da je gospodična omenila prehitevanje kolono vozil, oz. obiti vozilo dovoljeno tam kjer imam kot voznik motocikla dovolj prostora je dovoljeno....se pa ne spomnim katera stran je bila mišljena----desna----leva....Tud prehitevanje v samem križišču bi naj bilo dov.......tam kjer si na prednosni cesti.....ali nekaj podobnega....se prav ne spomnim več.

Prosim za resne odgovore....pač nisem poslušo v (avto)šoli...

Vprašanje se mi je pojavlo pri branju druge teme.....zato....lepo prosim.

LP

Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Pripravljam se na opravljanje izpita za motor in sem imela kar nekaj tezav s prijavo na CPP izpit, saj doticni urad na Roski deluje obskorajda povsem arbitrarnih urah. Pomislila sem, da lahko kakemu sotrpinu skrajsam muke pri prijavljanju na izpit iz teorije, ce tule objavim delovni cas Roske, urad torej dela takole:

ponedeljek 12h - 14:30 in 15:30 - 19h

torek 7h - 10h in 11h - 14h

sreda 12h - 14:30 in 15:30 do 19h

cetrtek 7h - 10h in 11h - 13h

petek 7h - 10h in 11h - 13h

Njihov telefon je 01/231 50 63, ceprav jaz jih kljub vztrajnemu klicarjenju ob najrazlicnejsih urah nisem uspela pripraviti do tega, da bi dvignili telefon. Spletne strani nimajo.

Upam, da je komu v pomoc. Pozdrav, Kim

PS

Aja, pa se to bi mogoce komu koristilo vedet: zdravniski pregled za vozniski izpit stane 8.800 SIT (ne glede, ali imas ze veljaven izpit za avto), opravis pa ga lahko v vsakem zdravstvenem domu, ki ima oddelek medicina dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imela probleme zaradi zdravniskega, ker je na njem pisalo zacasno bivalisce, pisat bi moglo pa stalno, zato sem mogla iti nazaj v zdravstveni dom, da so mi spremenili.

Na teorijo na Roski sem se lahko prijavla, za glavno voznjo mora biti pa na zdravniskem stalno bivalisce.

Pa se to, ce kdo se ne ve: ob prijavi na roski moras predlozit cel kup stvari, med drugim tud kartico o opravljeni prvi pomoči, ce pa ze imas opravljeno B kategorijo, potem predlozis samo voznisko dovoljenje.

Ce se pa najde kdo, ki bi zelel vseeno imet kartico o opravljeni prvi pomoci (recimo, da jo je izgubil) potem jo lahko naroci na obmocni enoti, kjer je pac delal prvo pomoc, duplikat pa stane 1.500 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še vedno ni nihče odgovoril na vprašanje kje dobiti CPP pole za kategorijo A.

Vsakdo, ki ima skopirane pole, bi ga prosil, če jih lahko poskenira in objavi tukaj na motosvetu.

Na cpptecaji.com so objavljeni samo trije testi za A kategorijo, bi bilo pa fino, če kdo pokaže kakšne (novejše) pole.

Hvala že v naprej za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A kdo kaj ve, kje bi se dalo na netu dobti pole CPP B ? Gledam za eno frendico, ampak se najdejo samo razni testi (kar tudi ni slabo, ampak mi iščemo pole - po možnosti z označenimi pravilnimi odgovori).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa ne le lopovi so vsi ... zdaj delam izpit za A pa pride cpp z predavanji 100€.

Aja ... pa se 40 ur predavanja je ... baje da se nas predavatelj ne bo drzal tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

na cesti Križevci - Ljutomer sem danes zasledil tale znak,

a to pomeni ležeči motoristi na cesti :devil: :?

post-12153-1212155221_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cesti Križevci - Ljutomer sem danes zasledil tale znak,

a to pomeni ležeči motoristi na cesti :devil: :?

To pomen pamet v glavo in ne bedarij delat. Znaki so postavljeni tam, kjer motoristi podirajo rekorde, pred nevarnim delom (npr. hud ovinek) Čez Kočevje jih je polno.

Ja, znak pomeni lahko tudi ležeči motorist na cesti. Sam ne si tega želet.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni res

to pomeni da se motoristi tle radi iz motorjev mečejo, z namenom, da bi onemogočili nasproti vozeče vozilo, a.k.a. "kamikaze" samo da pri creshu pilota ni zravn :grrr

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne le lopovi so vsi ... zdaj delam izpit za A pa pride cpp z predavanji 100€.

Aja ... pa se 40 ur predavanja je ... baje da se nas predavatelj ne bo drzal tega :D

Men je tut tako ceno nabil, pol sem mu pa začel težit, da mam izpit za B, pa da sem naredil 10 let nazaj izpit za H, tko da mi je na koncu dal 20€ popusta.

Od predavanj pa samo tole. Še par let nazaj je bilo zakonsko pol ur manj kot je sedaj obvezno učinek je pa isti. Avtošole napolnijo teh 40 ur tako, da je vmes 20min pavza, ki se seveda šteje v uro, 30min ti pa projecira filmčke na platnu iz youtuba vseh mogočih bedarij, ki sem jih že trikrat videl na mailih, ostalo pa malo znake pokaže in par križišč.

Lako rečem tile CPP in 40 ur je en velik nateg in še ena priložnost več za inkasantsvo nekaterih organizacij. Prometna varnost pa ne bo zato nič boljša.

Čez par let pa itak bo že 80 ur CPP, cena pa kakih 200€ :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cesti Križevci - Ljutomer sem danes zasledil tale znak,

a to pomeni ležeči motoristi na cesti :devil: :?

Sem jih tudi na Koroškem zasledil. Kaj pomeni? Prej bi se vprašal, komu so namenjeni... Kdor tam divja, tako ve kakšni ovinki so; kdor pelje po pameti, tega opozorila ne rabi. Kaj pa, če je opozorilo, da so tam divjaki na cesti? Potem se je za vprašati, kaj počne policija. In odgovor: stran gleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez gorjance so tudi te znaki postavljeni, ampak samo čez leve ovinke. Mislim da sm glih na motosvetu bral, da največ motoristov pade v levem ovinku. Niso glih napačni ti znaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!