Skoči na vsebino

podvojena zavarovalna vsota


HAWKey

Priporočene objave

mal sm brskal po AMZS-jevih straneh in si računal zavarovanje za motor ( AMZS ). nevem kaj pomeni podvojena/enojna zavarovalna vsota. nisem našel nobene teme o tem zato pišem. v čem je razlika? :hmm:

p.s.: prosim za pomoč ali pa če kdo saj napiše v keri temi bi to zvedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem našel nobene teme o tem zato pišem.

O zavarovanjih je kar dosti napisanega...

Ko uporabljaš iskalnik moraš označiti pri datumu naj išče vse, ker ti drugače išče le v tekočem mesecu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vsota, ki ti jo zavarovalnica "krije" v primeru nesreče. Enojna okoli 110 mio SIT, dvojna 2x110... morda se ti te številke zdijo velike, a vsak zavarovalničar ti bo rekel: pelješ..bum cisterna prevrnjena... (celo sranje) Stroški nastale škode 500 mio sit mi krijemo 220 ....ostalo sami!.....nekaj podobnega (pridigo) sem doživel sam na eni od naših zavarovalnic.

BTw sam imam enojno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala, sj pol kolkr jst vem noben od poznanih ne plačuje dvojno

:topic: sam zavarovalnice :BUA:

Ko uporabljaš iskalnik moraš označiti pri datumu naj išče vse, ker ti drugače išče le v tekočem mesecu.

sm isku tk sam vseen nism na to temo nič našel... res pa da nism nevem kak dolg isku. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vsota, ki ti jo zavarovalnica "krije" v primeru nesreče. Enojna okoli 110 mio SIT, dvojna 2x110... morda se ti te številke zdijo velike, a vsak zavarovalničar ti bo rekel: pelješ..bum cisterna prevrnjena... (celo sranje) Stroški nastale škode 500 mio sit mi krijemo 220 ....ostalo sami!.....nekaj podobnega (pridigo) sem doživel sam na eni od naših zavarovalnic.

BTw sam imam enojno ...

Če boš z motorjem naredo prometno,v kateri bo tolikšna škoda,boš lahko srečen,da boš sploh preživel.Če pa preživiš,te nato vpišejo v Ginesovo knigo rekordov,ter plačajo razliko,ki je nastala :lol1: :lol1:

Za informacijo jaz plačam podvojeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vsota, ki ti jo zavarovalnica "krije" v primeru nesreče. Enojna okoli 110 mio SIT, dvojna 2x110...

fuck, pol sem jaz narobe slišal, ko se mi je zdelo, da so rekli zgoj 11 oziroma 22 miljonov ... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš z motorjem naredo prometno,v kateri bo tolikšna škoda,boš lahko srečen,da boš sploh preživel.Če pa preživiš,te nato vpišejo v Ginesovo knigo rekordov,ter plačajo razliko,ki je nastala :lol1: :lol1:

Za informacijo jaz plačam podvojeno.

Predstavljaj si da zaradi tvoje vožnje po nasprotnem pasu poln avtobus zapelje v prepad :blink: Zagotovo je 110 mio premalo

Imam enojno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški nastale škode 500 mio sit mi krijemo 220 ....ostalo sami!.....

Če maš enojno doplačaš 390mio, če pa maš dvojno si rešen, saj gre s tvojega žepa le 280mio... :lol1:

Pol si v življenju rešen vseh denarnih skrbi! Od vsake plače ti trgajo 50% in nič te ne zanima koliko od tega gre za preživnine, koliko za prekrške, koliko za davke, koliko za najemnino, koliko za soseda, ki te je iztožil za 5mio, ker si mu razbil nos, ... skratka, živiš kot ptičica na veji. :OK:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej z lepše strani: nardiš 390mio :BUA: škode pol pa odplačuješ naprimer po 10k sit na dan (300k sit na mesec :hmm: ==> nemogoče za navadnga smrtnika) pa si odplačal v 108 letih :( :( :lol1: :lol1: :lol1:

tk mal nemogoč se mi zdi...

Popravljeno . Popravil HAWKey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!