Skoči na vsebino

Sejmi v letu 2002


brko

Priporočene objave

Kekec, ime ti pristoji. Si že bil na Celjskem sejmu? Če ja, a si že bil na katerem drugem sejmu? Verjetno ne, ker sicer nebi reklame delel, temveč se samo zgražal. In mislim, da moje mnenje o njem ni osamljeno.

Kako je z IMOT-om in Bolognjo ne vem. Sem pa bil lani septembra v Minchnu na sejmu INTERMOT. To je svetovno največji motoristični sejem in je pravo doživetje. To ni samo sejem, to je show. INTERMOT je vsaki dve leti in naslednjo jesen sem zagotovo spet tam. Mimogrede pa še malo na oktoberfest.

Če si hočete ogledati utrinke iz lanskega sejma, so na: http://www.intermot.de/besucher/index.htm

Priporočljivo!!!

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da gremo... v Munchen in Bolognjo. Kdo ve kdaj je v Bolognji? Nameravajo me poslat nabirat znanje v tujino, pa da zdruzim prijetno s koristnim.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Munchen absolutno JA, ... Bologna je pa enostavno prezgodaj in ne vidim zakaj bi si začel skomine delat že decembra. Saj je že Munchen prekmalu, je potrebno potem vsaj še mesec, mogoče mesec pa pol zdržat na kopnem.

YZFGeorge, IMOT je OK v bistvu veliko za videt, še več za kupit, ... samo showa ni!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že Zoolo rekel, se splača na IMOT it ravno zaradi nakupov, ker se dobi blazno poceni roba, pa vse velike štacune so tam (Louis, Polo, Hein Gericke). Tudi za videt je nekaj malega, ampak precej manj kot na velikih, saj ne gre za salon. Jaz definitivno grem, v katalogih že označujem, kaj hočem met.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kekec, ime ti pristoji. Si že bil na Celjskem sejmu? Če ja, a si že bil na katerem drugem sejmu? Verjetno ne, ker sicer nebi reklame delel, temveč se samo zgražal. In mislim, da moje mnenje o njem ni osamljeno.

George,tud tebi ime lepo pristoji-obstaja razlika med reklamo in mnenjem -jaz sem izrazil samo mnenje,kakšen sejem pa je celjski-je pa subjektivno mnenje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da bomo januarja za na IMOT lahko imeli kar ceu avtobus v naših "barvah"!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nekomu, ki spusti kakšno tumasto reče "kekec" mi je znano. Nikoli pa še nisem slišal za "ti si pravi george". Morda pa imate v Ljubljani druge zite.

A veš, kaj je v teoriji marketinga med najbolj žaželjenimi stvarmi? To, da ustvarimo pri ljudeh neko pozitivno "mnenje" o nečem, ki ga nato le ti ljudje posredujejo drugim. Tako so stroški oglaševanja nižji, učinek pa večji.

Še zmeraj pa nimam odgovora, na katerih sejmih si že bil. To je za sploh kakršno koli presojo nojno potrebno. Kako pa lahko rečeš in si ustvariš "subjektivno mnenje", če ne poznaš, oz. nisi videl nič drugega. Tudi čoperji imajo "orgazmične" pospeške - vse do tedaj ko prvič sediš na cestaku.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

georgi,preden spet eksplodiras,preberi poste na temo celjski moto boom in se potem _zgrazaj_ nad drugimi mnenji.glede marketinga imas prav,samo povej celo situacijo in ne samo izrez.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, nimam namena eksplodirati. Pravzaprav pišem z nasmeškom na obrazu. Tema celjski moto sejem? Hudiča, kje pa je? Če pa teme tako hitro "eliminirajo" da je koj veselje. Tehnične težave? esportbike npr.ima teme v forumu mesece.

Me pa res zanima kakšna mnenja so padala glede moto-buma!

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da se nekomu, ki spusti kakšno tumasto reče "kekec" mi je znano. Nikoli pa še nisem slišal za "ti si pravi george". Morda pa imate v Ljubljani druge zite.

A veš, kaj je v teoriji marketinga med najbolj žaželjenimi stvarmi? To, da ustvarimo pri ljudeh neko pozitivno "mnenje" o nečem, ki ga nato le ti ljudje posredujejo drugim. Tako so stroški oglaševanja nižji, učinek pa večji.

Še zmeraj pa nimam odgovora, na katerih sejmih si že bil. To je za sploh kakršno koli presojo nojno potrebno. Kako pa lahko rečeš in si ustvariš "subjektivno mnenje", če ne poznaš, oz. nisi videl nič drugega. Tudi čoperji imajo "orgazmične" pospeške - vse do tedaj ko prvič sediš na cestaku.

Accelerate 'till you see God, then brake.

George ;odpovedujem se debatiranju s teboj in ti želim lep vikend !

P.S.Svetujem ti daješ manj mesa-preveč si agresiven !

Pa lep dan !

Kekec 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da se nekomu, ki spusti kakšno tumasto reče "kekec" mi je znano. Nikoli pa še nisem slišal za "ti si pravi george". Morda pa imate v Ljubljani druge zite.

U Lublani rečemo Kekcu Kekec, Jamesu Bondu pa James Bond. Kaj ti tuki ni jasn? Če pe kdo spusti kakšno tumasto pa lahko rečemo ali kekec ali pa George.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi pišite za Munchen. Tam niso samo leve štacune kot so Hein Gericke, Polo, Luis. Pridejo tudi Dainese, UFO, Clover, ... Njihove lanske modele lahko kupite tudi do 50% ceneje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj mesa kam?

In da sem agresiven? Niti najmanj. Če sem agresiven se poslužujem drugačnega besednjaka.Vse kar sem napisal so dejstva. Da bi koga prizadel, kot tebe očitno sem, ni bilo v mojem namenu. Mi pa lahko razložiš, kateri del je nate deloval agresivno. Bom naslednjič pri "rokovanju" s tabo bolj pazil.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tema celjski moto sejem? Hudiča, kje pa je?

Me pa res zanima kakšna mnenja so padala glede moto-buma!

ce drugje ne,bi moralo se kaj biti v arhivu pri clankih,multimedia itd.vem,da je bilo pisano o moto boom-u.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bologna je letos od 7. - 16. decembra,pika

To je pravi motorshow, saj se tam odvija veliko zanimivosti-rally, supermoto, trial, predvsem pa je tam ogromno lepih, sexy deklet(že zaradi tega se splača ogledati sejem)!!

Kar se tiče pa moto booma v Celju, pa mislim, da je to prav prijetno druženje motoristov ne pa zares pravi sejem zato če hočete gledat motorje brž v tujino-na Moto Boomu se pa vidimo ob enem pivcu in prijetno začnemo motoristično sezono(velja?)!

Muenchen ja ja ja!Kdaj gremo??!!;):)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo spet tam. Vsi bomo letos malo pofirbcali u Celju, ker enostavno tja moreš prit, kakšno reč, na druženje in podobno. Za Muenchen pa : kdo bo organizirou avtobus, izračunal stroške in začel pobitrati kotizacijo?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Za Muenchen pa : kdo bo organizirou avtobus, izračunal stroške in začel pobitrati kotizacijo?

Mogoče Icetours? Najbolj izkušena in zaupanja vredna (to moramo še preverit) agencija na motosvetu.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Manj mesa kam?

In da sem agresiven? Niti najmanj. Če sem agresiven se poslužujem drugačnega besednjaka.Vse kar sem napisal so dejstva. Da bi koga prizadel, kot tebe očitno sem, ni bilo v mojem namenu. Mi pa lahko razložiš, kateri del je nate deloval agresivno. Bom naslednjič pri "rokovanju" s tabo bolj pazil.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Res je,bolj boš pazil -George !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!