Skoči na vsebino

Kdo bo Hondin top rider 2004


wholethehusout

Kateri od petih pilotov bo najbolše uvrščen v sezoni 2004  

85 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Sete Gibernau
      35
    • Max Biaggi
      25
    • Nicky Hayden
      5
    • Makoto Tamada
      1
    • Colin Edwards
      15
    • Alex Barros
      4


Priporočene objave

Nekateri pravijo, da se bodo Hondini piloti kar kmalu skregali med seboj, Honda že napoveduje "Team orders" v stilu formule 1, v cilju premaganja Rossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo med Hondaši sigurno :fight2:, to pa ne bo všeč Koji Nakajimi (HRC), kateri bo skušal narediti red. Če bo slučajno vodil prvenstvo Vale, bodo morali slabše uvrščeni Hondaši puščati naprej Izbranega. Preveč F1 stil :doze: :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se mene tiče - Ike, :)

drgač pa - privoščil bi Gibernauu, Biaggi je antipatičen, Nicki pa žgoljo... Edwards mal mim, čeprav izkušen maček, ...

skratka - Sete ma moj glas. Na tem mestu ga javno pozivam in zahtevam, da ubrani mojo čast :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je antipatičen

tocno. misli da je car, sploh nima nobenega odnosa do fanov, cisto nasprotje Rossija, ki je odprt ko tale cokolada poleg mene. :) drugih ne poznam dovolj dobro, a mislim d ma Biaggi kar dobre moznosti za prvo mesto med hondasi, a ga veckrat izdajo zivci, in hoce prevec. sploh ko vozi pred Rossijem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ko vozi pred Rossijem. :D

In rossi ga zna SUPER sprovocirat, da ta tepec pogrne!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Drgač pa se mi zdi da bi Colin Edwards znal bit drugi v letošnjem prvenstvu.

Kdo bo prvak se pa ve-YAMAHA!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, lani je Sete vozil kao mašinco od Kato-a !?!? Pomeni da bodo vsekakor forsirali najprej japonca, potem pa tistega ki bo "najvišje" po točkah ! V prednosti je po mojem "mali" Hayden če ga "stric" Edwards ne bo preveč "lomil" !

Pa da vidimo ! Sitno še 2 dni ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bo kdo bliz Valentina na Yamahi bo to Max Biaggi drugi pa mislim da nimajo velik možnosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kar naenkrat se je v anketi iz tretjega mesta na prvo povzpel biaggi :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Biaggi je tipičen italijan. Ga je en sam gobec, vedno ima izgovore. Da o antipatičnosti sploh ne govorimo, pa ta njegov kompleks narcisoidnosti gre tudi vsem gledalcem moto gp-ja na živce. Po mojem bo Gibernau naj hondaš letos. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE kaj mogoče Honde prodajaš?

Menda tu pa tam katero, večinoma pa menda bolj one pomarančne mopeke... :D :D

Drugače pa se mi zdi zadeva popolnoma jasna; naslednika sta Alex in Nicky, obema pa gre in kaže dokaj slabo. Si je Honda letos dala sama šah - pa najverjetneje tudi mat. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jest pa mislm da bo Gibernau saj najbol mu kaže sej če kej gledate moto GP se vidi da sta gib. pa rossi razred zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dejstvo je, da na tistmu motoru (pa ni važn al je yamaha al honda al pa aprilia) na katermu bo vozu rossi tist motor bo prvi....

pa še luškani je....

2 place gibernau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je zame številka 1 (#1).

Glede odnosa do navijačev le to.

Ko se bliža dirka je on z mislimi 100% skoncentriran na to in na nič drugega. Celo prijateljev včasih ne vidi, to pa še ne pomeni da je privatno takšen. Le pred dirko ne kaže čustev.

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!