Skoči na vsebino

SREM 2004


Lunardi

Priporočene objave

Zdravo !!!

Leto je na okli in se zopet odpravljam na nepozabni zbor iz leta 2003, v Sremsko Mitrovico (JUGOSLAVIJA)

Sedaj nas je približno sedem ki smo oz. so :doze: zainteresirani (namreč jaz grem, nisem samo zainteresiran :OK: ), da bi šli tja čez.

Po sedajšnji odločitvah in po lanskoletnih izkušnjah sem se odločil da bi iz Kranja (gorenci) štartali okoli 8:00 in se med potjo (8:30 LJ in nekje od 9:45 do 10:00 mejni prehod Bregana) dobili z ostalimi in nadaljevali pot proti Slavosem Brodu do mejnega prehoda Bajakovo (CRO-YU) in nato še cca 50 km do Sremske Mitrovice. Vse skupaj nanese okoli 510 km (iz Kranja).

Pot poteka pretežno po avtocesti :lol1: , a se ne ustrašit :blink: saj so v skupini predvsem choper-ji, tako da je zagotovljeno "lagano putovanje".

V kolikor bi se kdo odločil, da se nam pridruži, mi prosim sporočite, da se domenim za koliko šotorov nam rezervirajo prostora.

(lunar@siol.net; 041 714-812, ali pa tu na forumu)

ZABAVA ZAGOTOVLJENA!!!!! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, na toliko koncev dajem objave da potem kje kaj pozabim. :? :unsure:

Šlo naj bi se 07.04.2004 v petek in predviden prihod nazaj nedelja zvečer.

Za kraj bi pa lahko vidla :D da se to nahaja v Sremski Mitrovici (YU), to je okoli 50 km od hrvaško- srbske meje 60 km pred Beogradom.

Če sem še na kaj pozabil me prosim opomnite .) , KER SE TO ZGODI TUDI NAJBOLJŠIM!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis MAJA, ne aprila, right?!  ;)

MAJA JA. Res nevem kaj mi je spet bilo. Včasih mi je šlo bolje HI.HI.HI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !!!

...Leto je na okli in se zopet odpravljam na nepozabni zbor ...

..... ZABAVA ZAGOTOVLJENA!!!!! :yea2:  :OK:

Mam namen odkotalit se s piksno 22.04.04 do Beograda in naprej do Nisa. :)

In zabava, ja pa na cevape, pljeskavic ali leskovacki voz ne pozabit :yea2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš dolgo vlačil :notworthy: po tistih krajih, se pa kaj oglasi :OK: za vikend (07. - 09.05.2004)

Pa srečno pot. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme kakor toliko grem ( sem že lani mislil, a sem že ČG in Turčijo moral skoz spravt tako da ni šlo še to ). Ne vem pa, če bi se peljal v skupini s čoperji in morda ne po AC. Se pa dol dobimo ne.

Kako pa drugač izgleda ta zbor? A je to prav v mestu, ali v kakšnem okoliškem kraju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha Lunardi

E pa kje glih ta vikend... Zal na bo slo - grem pa teden prej na zbor v Orasje...

Junior pa je bil na zurki v Novem Travniku ta vikend... Pozdravljajo te vsi...

Uzivancija

DaNe / Nemores verjet ampak - DOMA!! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: DaNe saj sem vedel da spet nebo nič s tabo. Jaz grem sigurno, v BiH pa prvega ne grem, mogoče kdaj drugič. Če se premisliš, pokliči, a pa saj za pir.

"ROK"

Res da sem lansko leto vozil Shadow 750, a letos sem presedlal na Kawasaki z750, pa mi verjemi da se s coperisti ni problem peljat skupi. Pravzaprav se pa meni negre da bom čimprej na cilju, zato ker je tudi sama pot (potovanje) do zbora lahko prav prijetna če si v pravi družbi.

"Da pa te spet ni samo govorjenje :lol: , potem pa nič od nič, boš pa moral dokazati!!!" O:-)

Zbor se dogaja v samem "mestu" če temu lahko rečemo mesto, v nekem kampu tako da je placa za postavit šotor kar dosti, problem je le jutranje sonce :BUA: ki te prebudi :zzz: že nekje okoli 7:30(PREVERJENO v letu2003), seveda če ni dež. Zato bi rad vedel koliko nas bo šlo da se rezervira prostor v senci :P .

Pa še to: vstopnina je mislim nekje okoli 5eur s tem da imaš petek-večerja, sobota-kosilo,večerja in nedelja zajterk :rolleyes: , vsaj v letu 2003 je bilo tako in upan da tudi letos.

za glasbo je dobro poskrbljeno :yea2: (prepevajo nam poznane YU pesmice :? ), igre, striptiz, hitrostne dirke, spretnostne vožnje,...

Toliko za enkrat-nebo ti žal .) če se nam pridružiš pa če tudi v Srbiji!

NIČ NAS NESME PRESENETITI! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pravzaprav se pa meni negre da bom čimprej na cilju, zato ker je tudi sama pot (potovanje) do zbora lahko prav prijetna če si v pravi družbi ...

Enako, le morda bi šel tokrat vsaj v eno smer po stari cesti, avtoceste za BG sem se lani trikrat najedel. Je takoooo dolgočasna :zzz: , če pa storiš nekaj da postane vsaj malce zanimiva (200+) pa guma kar frči. No po drugi strani pa bi bilo morda v družbi bolje.

.

Če bo vreme nedeževno sem ziher zraven, morda še kolega če bo imel frej. Saj ne da nimam dežnega plašča ali bi se bal dežja, toda dejstvo je, da lahko vreme zamori še ne vem kako pot ali žurko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tko mal. Ali je kdo že bil na zboru v Novem Sadu. Menda je to največji zbor v Srbij.

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:D No, če je še kdo za zraven, ali pa če bo kje tam doli :notworthy: , naj se oglasi.

V petek 07.05.2004 ob 8:00 odrinemo iz Kranja :yea2: (KAVABAR RONDO), v Ljubljani se dobimo na počivališču Barje okoli 8:30 (bencinska) in nato še na meji SLO-HR okoli 10:00 :OK: , drugače pa Sremska Mitrovica (YU) na moto zboru MK SREM. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No za vso ekipo ki bo sla velja povabilo na drink pri meni v petek - Lunardi ti pa organiziraj zadevo. Po pocivaliscu na barju lahko pridete na kafe al pa se kaj konkretnega (Cocta) :rolleyes:

Rudnik vabi...

LP Dane

this time home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ne bo šlo!!

Namreč smo z Muki in z Rokom zmenjen ob 10:00 na meji pa nas bodo preveč čakal. Saj veš kako je ko se začne enkrat pit :cry: B) :doze: .

Vse eno pa vama želimo veliko uspeha v zakonski zvezi :wub: :wub: , in seveda čim manj :fight2: .

Pa naj vam žurka uspe!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej z moje strani sploh ni panike bit točno ob 10 h, ker predn se jaz prikotalim, do meje to traaaaaaaaaajaaaa.

Če bi mi blo pa sproti, bi se pa tud jaz prišla na cocto O:-)

Vsekakor se mejte pa vseeno fino

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima v petek do 6. ure zjutraj še službo, tako da bi nama kar ustrezalo če se ustavite pri S57CQ na pijači ali 5 .) . Ker ma 12 urni šihta, bi blo fajn, da bi pred furo še mal odsmrčal :zzz: , da nam ne bo na AC zaspal. Tako bi bila midva lahko najbolj zgodaj šele nekaj čez 11.uro na meji.

Če se lahko zmenmo bi blo fajn, da se skupi po tisti duhamorni ravnici pelemo, če ne nama pa prostor za 2 šotora paršaprite nekje pod streho ;) , pa se vidmo dol.

Bom še vprašal parjatla, pol pa pokličem lunardija da se točno zmenmo.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Če se Mukki strinja da bi se dobil okoli 11:30 na meji j meni tudi prav, ker mi bomože zrihtal v Ljubljani da nam ne bo dolgčas. (Pa mislim da tudi DaNe (S57CQ) misli tko :rolleyes: )

Ti mene pokliči okoli 07:30 v petek zjutraj :hmm: , da se točno dogovoriva.

Rezervacija v senci :devil: je pa že dana,Rok in sem tud na vaja računal s prijateljem :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, se slišmo...

... vreme bo pa menda kar solidno če so prav napovedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!