Skoči na vsebino

Skoraj nesreča


jhribar1

Priporočene objave

Kolikokrat ste bili v situaciji,ko ste se skoraj zaleteli,padli pa ste se rešili iz nje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujebemti...

Kolkokrat si si želel/a glih tisto igračko za novo leto pa je bil potem pulover?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ste bili v situaciji,ko ste se skoraj zaleteli,padli pa ste se rešili iz nje?

n-krat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj bi rad s to temo. skoraj vsak ti lahko nasteje xx taksnih situacij, nekateri celo dnevno.

bi rad nasvet, opis poteka, samo nakladanje ali kaj petnajstega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko dam svež nasvet, ne vozi po ozkih cestah (Litija-Sava & Co.) :yea2: , včeraj ena mamka s starim Oplom Astro sekala ovinek, jaz se umaknm v jarek, ki je bil kar širok in asvaltiran sam čist od peska, je mamka to videla in še bolj na mojo stran zapelala, sem se dobro potrudil, da sem rešil motor.

Aja, pa ne divjej čez prekmurske vasi v času proščenja, se zna zgodit da ti na cesto zrikverca star mercedes polen balonov, naslednje kar vidiš je 100k SIT + škode na motorju. :cry:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ste bili v situaciji,ko ste se skoraj zaleteli,padli pa ste se rešili iz nje?

0-krat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če se to zgodi 1X na sezono je preveč

TRUE...

se trudim izogibat takim situacijam

drgač pa.. 1,2,3,... kdo še šteje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat sem se rešil iz kočljivih situacij :notworthy:

1*pa ni ratal,rezultat nekaj dni v bolnici, pa za kar nekaj 100K škode :cry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČLOVK NE RAZMIŠLEJ O TEH SITUACIJAH JE PA RES DA MANJ KO JIH BOŠ SLIŠOV RAJŠ SE BOŠ VOZU S TVOJIM KONJIČKOM ZATO SAMO SREČO IN FUL PAMETI :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tud če se to zgodi 1X na sezono je preveč.....

Sanja maj**n o banani! :grrr

Se pa probam kar se da izogibat takim primerom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma res gdo bi to štel.Kot opozorilo pa lahko napišem da vozite previdno na relaciji Hotederščica-Idrija ker "kamenje"skale močno pada iz skalovja na vozišče poleg tega je pa cesta ozka in močno ovinkasta,zato lahko tudi pričakujete kakšno prevozno sredstvo in kontra smeri na svojem voznem pasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ste bili v situaciji,ko ste se skoraj zaleteli,padli pa ste se rešili iz nje?

Samo enkrat..pa še to je preveč, ker mi je dogodek skrajšal življnejne za kakšnih par dni.. :cry:

Vozu od Vrhnike proti Lj (jasno po tastari cesti), pred mano en star bel kombi, poln ljudi in čist zaprašen, brez prižganih luči (tako sem vsaj mislil, preden sem ga začel prehitevat), ko sem ga začel prehitevati je začnel brez žmigavca zavijat na levo..cug na levo, bremza prva, zadnja, kaj pa vem, vem da sm bremzal kolikor sem lahko (že malo na stran po smučarsko)..nekako je ratalo, nisem padel in nisem se mu bočno zaletel..sploh nisem vedel niti kje imam hupo, da bi piskal od straha ali jeze, čist sm bil kap, ker je blo čist blizu poka..

Ta kombi je zapeljal na levo stran in lahko sem videl prižgane luči in žmigavc,..očitno mu je celotna elektrika zadaj crknla..od tedaj sm pozoren tudi na vozila 'brez prižganih luči'..to svetujem tudi vam, v kolikor še niste o tej možnosti razmišljali ali česa podobnega doživeli.

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo majhen ekscerpt cvetk, katere se trenutno spomnim.

.....ko se ti bo enkrat zgodilo, da se pred teboj vozecemu prikolica odklopi......

....da s traktorja grablje na cesto padejo je tudi lustno....

.....ko policaj odpre vrata med voznjo, ti ga pa ravno ta trenutek prehitevas....

....ti mulc vrze iz okna polivinilasto vrecko, ta pristane tocno na tvojem vizirju.....

....kamion na kriziscu pri rdeci zacne reverzirati.....

....mularija z mosta preko AC mece kamne na AC....

....ti tipson pri 140 v debelem mercu sprazne pepelnik v glavo....

....te prehiti motorist in ko pride nazaj na svoj vozni pas ga odnese na nekem madezu par metrov pred teboj....

....traktor z njive ponoci z neosvetljeno prikolico precka cesto....

....50 m pred teboj zacne mamica kravo cez cesto gnati.....

....te kljub policijski zapori ceste z desne skoraj nabije avto, ki tisti trenutek hoce tam ven....

itd. itn. v nedogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden iz Delnic proti Brodu na Kolpi prišel na pesek (kar na debelo nasut) v ovinku.

Sva bila s Kužatom, kot na rodeu, se mi zdi, tako sem ravnotežje lovil z obema nogama pa še s čim.

Komaj sem ujel motor in se ustavil še pred ograjo.

Krivda pa moja, saj nisem predvidel peska in bil prehiter v tistih ostrih ovinkih. Pa še zaviral sem v prvem trenutku preveč nespametno....

Konec dober, vse dobro... za sedaj..., Predvsem pa spet ena dobra šola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol sem si zapomno,ko sem prehiteval avto,kateri je nenadoma brez žmigavca

zavil levo.Vse bi še razumel ampak,ko sem nato čito to v časopiso-bolši da ne omenjam,kaj so vse naposali o motoristo.POLICIJA- :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno da so konci dobri......

Nekaj bo na tem. B)

Zadnjič recimo sem se zgužval na prenatrpan avtobus LPP. Naključje je hotelo, da sem se ugnezdil tik za neko študentko. Tako precej otipljivo. Ker je bila cesta luknjasta, naju je premetavalo gorpadol, malo pa tudi levodesno. Takole po par sto metrih se deklič napol obrne proti meni in s tihim, vljudnim glasom prijavi:

"Gospod, vaš konec čutim..."

Tečna pa zato ni bila videti. Niti malo. Verjetno je čutila dober konec. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se ti sgodi "situacija" pelji naprej, si zapomni kaj si zaje*** in bo v prihodnje tudi v takšnih primerih lažje in brez "situacije" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole po par sto metrih se deklič napol obrne proti meni in s tihim, vljudnim glasom prijavi:

"Gospod, vaš konec čutim..."

Kako ljubko morbidno. B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dons sm se trikrat skor zagonu.1-krat bi bil jest kriv,priznam,sam da ti gre tipo na ovinku prehtevat(in to še mim gradbišča,k je znak 30 lepo viden),to mi pa ne gre u glavo.Sm zažlajfov kr se je dal in molm Boga :notworthy: ,da se nism stresu po celmu ovinku(k je bil BTW polhn peska od unih kamjonov z gradbišča)

Kakorkoli,sm vesel,da lahko še naprej morim po forumu! :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!