Skoči na vsebino

Skoraj nesreča


jhribar1

Priporočene objave

Kako je z njim, je resda vprašljivo.

Kako je pa z vami, ki tako pohlepno čakate na njegove objave in z največjim veseljem odgovarjate nanje?

:lol1: Ejjj, pa pri tem našmu Brrrrmčiju še šlogarce ne rabmo več.

Zadel nas je direkt sred čela! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi bilo lažje da se ga vrže ven iz foruma kot pa da se čaka na njegove objave in se pol nabija ??

sicer :topic:, ampak...

.... najlažje ga je ignorirati. Ne pa, da prilivate na ogenj in ga prosite, naj še kaj napiše... potem pa v luft skačete, vsi po vrsti... hecno je videti, da je le malokdo tako mojstrski v provociranju, kot on...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer :topic:, ampak...

.... najlažje ga je ignorirati. Ne pa, da prilivate na ogenj in ga prosite, naj še kaj napiše... potem pa v luft skačete, vsi po vrsti... hecno je videti, da je le malokdo tako mojstrski v provociranju, kot on...

Ja seveda, mojstrski pa kaj še. Same stare preizkušene butaste finte, ki garant užgejo tukaj, kjer naj bi se malo po pameti pogovarjali.

Mislim, da je glavni problem v tem, da se moderatorji ne morete odločiti, do kje boste še pustili zajebancijo. Pod prvo kujete provokatorje v zvezde, kolk je to fajn, ko enmu rata folk sprovocirat, pod drugo bi pa radi, da se sami kontroliramo in moderiramo. Neumnost! Folk nuca tako resne stvari, kot tudi zajebancijo. In če ste moderatorji pustili, da se zajebancija razleze povsod, jo boste pač imeli. Z ali brez tega, da zraven duhovičite kolk smo eni butasti, ko se pustimo sprovocirat in kolk so provokatorji đeki.

Je pa tole po mojem škoda za Motosvet. Samo kdo pa sem jaz, da bom diktiral, kakšen bo MS!

(MoraBitJebaBitiNepristranskiModeratorPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, pozabu sm rečt - da tebe štejem med tiste redke, ki ga lepo "v red jemljete" :)

ajt, da ne bomo več :topic: -->

zadnje čase nimam nč "skoraj nesreč"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max hvala, sem tudi sam malo razmišljal O:-) , pa sem mnenja, da bi ga bilo pametno nalimati na desno, če ne drugega zaradi motoristov in kolesarjev(mrtev kot 'n stuff), mogoče se pa tako reši kako življenje :OK: .

Glede PL, ali ne obstaja neka opcija(v osebnih nastavitvah), da ignoriraš uporabnika, če je to tako kot si jaz predstavljam, je problem 100% rešen :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max hvala, sem tudi sam malo razmišljal O:-) , pa sem mnenja, da bi ga bilo pametno nalimati ... mogoče se pa tako reši kako življenje  :OK: . ...

Ma Grbre ni panike, ze to, da o tem govoris javno in na glas razmisljas kaze na tvojo visoko kulturo

(bodocega-ali-sedanjega) voznika za razliko od nekaterih ostalih slovenceljnov, ki jim je mar le zase...

Samo koliko casa ti gre, ce pomislis, ko naredis nezgodo :cry: in pol vse tisto

cakanje <_< , negotovost :( , stroski :? , zivci :fight2: , slaba volja :doze: :SS

In vse to :blink: zaradi malekosti in trenutka dekoncentracije oziroma nezbranosti :?

:grim Z pravim pripomockom :notworthy: se pa temu izognes :naughty: in te ta preziveli mogoce povabi se na :004 pijaco za sreco :lol: :rolleyes: :yea2: :OK:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Dons peljem po enmu klancu navzdol, dohitim bager. Ker je bilo na levi gradbišče sem rajši počakal da je bager zavil levo, v tistem pa prileti en mulc s skejtom za mano, je vidu da se mu ne bo izšlo ker je biv bagr že na sredini ceste. Mulc skoči iz skejta, ta pa je priletu direkt meni pred prvo kolo :headbang: Ker sem imel zelo majhno hitrost, sm se k sreči ujel z nogami. Matr sm misli da mu bom un skejt zlomu na pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preišni teden, lepa furca padla ampak je blo malo srečanje z prelepim travnikom.

Veselo in lepo se vozim ko mi rucak pade z ramen dol, jst itaq si ga grem popravit in sploh ne pogledam na cesto, ko dvignem glavo gor sem že v ovinku... motor nagnem hitro na koleno kar vidim da ne bo zneslo, dvignem motor in začnem bremzat zaradi hitrosti lepo in veselo in tudi zaradi sreče da ni nobeng iz drugega pasu ni priletu, lepo zaplejem na travnik kjer se še lepih 50m vozim kjer lovim motor k gre na vse strani... vstavim brez padca pogledam okoli, motor in totalno usran in odahnjen sem sam sebi si rečem, bedak.....

Imel sem več sreče ko pameti..... :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat pred leti sem pogledu kaj mi neki pri kadeni štrka, dvignem glavo in bum v parkiran Ami sem skoz prvo šipo prletu do zadnjega sedeža...

pridem k seb, grem ven skozi zadnja vrata, poberem motor (senior od Tomosa) vilce u qrcu, kolo čista osmica, prednja dva zoba sem zgubil nekje po poti od šipe do zadnje klopi...

no hvala bogu, da takrat še niso delali DNK testov; tip še danes ne ve kdo mu je avto razbil, jaz pa na mtorju nikoli več ne obračam glave nikamor kamor ne rabi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat pred leti sem pogledu kaj mi neki pri kadeni štrka, dvignem glavo in bum v parkiran Ami sem skoz prvo šipo prletu do zadnjega sedeža...

pridem k seb, grem ven skozi zadnja vrata, poberem motor (senior od Tomosa) vilce u qrcu, kolo čista osmica, prednja dva zoba sem zgubil nekje po poti od šipe do zadnje klopi...

no hvala bogu, da takrat še niso delali DNK testov; tip še danes ne ve kdo mu je avto razbil, jaz pa na mtorju nikoli več ne obračam glave nikamor kamor ne rabi!!

Aha!!! A ti si bil tist!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!