Skoči na vsebino

WSBK 2004


salsa

Priporočene objave

WSBK se je vrnu v Evropo. Zadnje dirke se je udeležil tudi Berto CAMLEK iz Velenja, ki vozi za ekipo INOTHERM RACING TEAM.

Prva dirka je za nami, namerava še na dve.

Kaj pa vaši komentarji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WSBK se je vrnu v Evropo. Zadnje dirke se je udeležil tudi Berto CAMLEK iz Velenja, ki vozi za ekipo INOTHERM RACING TEAM.

Prva dirka je za nami, namerava še na dve.

Kaj pa vaši komentarji?

Kako se je pa Berto kej odrezu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jih videt, na našem eurosportu tut, sam je ponavad posnetek zvečer okol polnoči.

Tut zdej je blo tako.

Ja Berto je prvo dirko zasedu 20. mesto, v drugo pa je žal po zelo dobrem začetku (prehitu je že 4 tekmovalce pred sabo ) padel v dežni dirki.

Upamo na boljši konec v Monzi!

Ps:Mam neki zanimivh slikc, pa me zanima če morjo bit nijno na url straneh, da jih lahk pokažem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, lahko vsako posebej dolepkas tudi s svojega carunalnika.

spodaj pod okencem za tekst imas eno polje "priponke" in zraven (pre)isci. ali podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš taki WSBK, ko ni važno kaj voziš, samo da je Ducati, pa Chili vozi 998 ene tri al štiri leta star pa povozi vse kar ni italijanskega.... Par let nazaj sem prisegal na WSBK (kao serijski motorji, oz. vsaj podobni serijskim, dobri vozniki.... zdaj pa vsi MOTO GP vozijo). Kaj češ je pa 600 SS tolko bolj hudo klanje..

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še informacija o Chillijevem motorčku, gre za okvir od 998R, motor letnik 04, 999 kubov tekmovalna mašina, predelava ekipa PSG-1, za sam tuning uporabljajo izklučno svoj material (ne Ducatijevega) zato se Ducati rahlo užaljeno distancira od tega teama..... vir Motorrad 10/2004

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še informacija o Chillijevem motorčku, gre za okvir od 998R, motor letnik 04, 999 kubov tekmovalna mašina, predelava ekipa PSG-1, za sam tuning uporabljajo izklučno svoj material (ne Ducatijevega) zato se Ducati rahlo užaljeno distancira od tega teama..... vir Motorrad 10/2004

LP Bajsi

Še nekaj zanimivosti:

V teamu PSG-1 imajo štiri motorje, dva 999 vrednost 100.000 EUR Vsak, lanskega 998 (last Chilija) in 998 Bayliss Replica L.2002 (vrednost 25.000 EUR). S slednjim katerega Chili kliče 998 in pol je zmagal zadnjo dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pa je ta 998,5 hibrid sploh legalen v sbk? Ker takega motorja ni na cesti, torej ni homologiran, torej bi js tut lahko v zx10 dau mašino od gp kwakija?! Ok no al pa če bi u prejšnih letih dau v 7rr motor od 10r: Neb me pustili...

Ampak useen js sm chili fan in naj kombinira in to,sam da zmaga. Ducati je pa prasc kr chiliju ne pomaga.Baje je celo prepovedau timom po svetu,ki dirkajo z ducatiji, naj mu nikakor ne prodajajo rezervnih delov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ob 20.30 je bil LIVE prenos iz ZDA - Laguna Seca prve vožnje ... zdaj pa je prenos druge vožnje ...

Evo varm up ... gremo gledat ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva dirka se je končala takole:

1. Chris Vermeulen, Australia, Honda, 28 laps

2. Pierfrancesco Chili, Italy, Ducati, +4.127s

3. Steve Martin, Australia, Ducati, +5.707

Jasno, Honda je povozila Ducatije (Perla, ne me tepst :P ) :yea2:

Je pa Vermeulen fajn vozil in od zadaj prišel do zmage... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v drugo Vermuelen s CBR-ko B) , to je u bistvu že tretja zaporedna zmaga Avstralca, v eni ga je pa nascal Haga v zadnjih ovinkih z Ducejem. B) B) B)

Honda se kar razmetuje, lohk bi se še ostali Japončki pridružil. Se vid, da velik vlagajo pr korporaciji hondistični :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, Honda je povozila Ducatije (Perla, ne me tepst  :P )  :yea2:

:D ... hja, sej ni kej, tale Honda je od :devil:

Vermeulen :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Obe dirki blazno zanimivi!!! Kako sta se dajala Toseland in Laconi, ne vem če nista kar ene trikrat, štirikrat trčila... kot da ne bi bila člana istega teama, zgledalo je tako kot Vale in Mad Max v MotoGPju... pa Haga in Laconi... noro... pa kako je Chili z 998 v prvi dirki pelal lulat vse na 999kah :-))) zares pravo veselje za motoljupce!!!

Aja, pozabil še tole: čeprav ne navijam za Honde ipaq svaka čast, ker so si vzeli čas in spet naredili štirivaljni motorček, ki z lahkoto opere Ducatije. Upam, da se bodo "zbudili" tudi ostali in bo še veliko tako zanimivih dirk.

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe dirki zelo zanimivi in napeti pa še dvojna zmaga Honde :yea2:

Žal mi je edino, da je imel Haga v prvem teku tako smolo, a se je vseeno dobro boril.

Kakšen je kaj občutek pred tistim S om ko padeš v prazno ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če sem jaz prav zastopil tale honda ni tovarniška ampak privatna ekipa.

Všeč mi je bil pa tudi Kawasaki sploh tale italijan je ful hud. Če se ne motim je še lasnko leto dirkal skupaj z Benotom Lipnikom na skuterjih v italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je bil pa tudi Kawasaki...

No no... še mal, pa boš od mene hotu kupit kot hruško obtolčenega ER5... hehehhee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če sem jaz prav zastopil tale honda ni tovarniška ampak privatna ekipa.

Všeč mi je bil pa tudi Kawasaki sploh tale italijan je ful hud. Če se ne motim je še lasnko leto dirkal skupaj z Benotom Lipnikom na skuterjih v italiji.

verjetno je to Sanchini Mauro ;) alnekak tko se napiše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem kar kaže privatna honda, bi blo logično da drugo leto pride tovarniška al kaj mislte?

Če bojo oni resno razvijal, pa še kašnga riderja dobrga...bo še več zmag.

Colin Edwards je reku da ne morš dat na motor sam dirkalne vilce, mau motor poštelat in prčakovat da se boš boril za zmago. E, Chris poravi da ne:)

Foggy pa hvali kawasakija da je hud, sam da rabi dobrga voznika. Js tut tko mislm, Vermuelena!!

Chili je pa itak zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!