Skoči na vsebino

servis BMW


Robie

Priporočene objave

Danes sem pripeljal motor s servisa. cena za osnovni servis pri 20000km+ menjava prednjih ploščic je 82000sit :wacko: . storitev sicer je na nivoju, samo njihove ure so pa inžinirske. pa sej to pa ja ni taka znanost, da zamenjaš olje. konec koncev sem plačal samo žig v servisno knjižco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pripeljal motor s servisa. cena za osnovni servis pri 20000km+ menjava prednjih ploščic je 82000sit :wacko: . storitev sicer je na nivoju, samo njihove ure so pa inžinirske. pa sej to pa ja ni taka znanost, da zamenjaš olje. konec koncev sem plačal samo žig v servisno knjižco.

in kaj potem cviliš?....drugič sam zamenjaj olje, naredi servis,pa bo.....ali pa prodaj moped in kupi kaj drugega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko tako- za servis na toliko in toliko km je normirano določeno število ur. Pa ni važno ali naredi v krajšem ali daljšem času, toliko točk in pika. Plus ostali material. Možno, da so menjali še kaj drugega, pa ne veš... .)

oziroma nisi v redu prebral računa. Možno, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pripeljal motor s servisa. cena za osnovni servis pri 20000km+ menjava prednjih ploščic je 82000sit :wacko: . storitev sicer je na nivoju, samo njihove ure so pa inžinirske. pa sej to pa ja ni taka znanost, da zamenjaš olje. konec koncev sem plačal samo žig v servisno knjižco.

Kateri servis in kaksen motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Nardit moram servis na 40 tk + zavorne ploščice za R1100 S. A kdo ve kje bi bilo najcenejše, sej veste sedaj je kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardit moram servis na 40 tk + zavorne ploščice za R1100 S. A kdo ve kje bi bilo najcenejše, sej veste sedaj je kriza.

Bi se pripeljal na Štajersko? Maribor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardit moram servis na 40 tk + zavorne ploščice za R1100 S. A kdo ve kje bi bilo najcenejše, sej veste sedaj je kriza.

Kakšna kriza :devil: jaz imam vsaj 50% več dela in 45% več gnarja! Na servis 20K kil,pa gre k Valentinčiču za ceno pa bom vprašal,ko bom na kasi !!

Nepozabi motor je luksus in ta pač stane. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se pripeljal na Štajersko? Maribor?

Bi. Enkrat spomladi. Sedaj imam nekaj čez 38 tk. :worship:

Brumer, vsi vemo, da je motorizem luksuz, sam ni pa treba, da nas odirajo ko junce. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardit moram servis na 40 tk + zavorne ploščice za R1100 S. A kdo ve kje bi bilo najcenejše, sej veste sedaj je kriza.

Servis bo najbrž kar najcenejši in najboljši v Grosuplju pri Valentinčiču, kot je Brumer napisal.

Dobre ploščice Lucas, pa dobiš v Evroton-u in so cca 30 % cenejše kot pri Lojzu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi. Enkrat spomladi. Sedaj imam nekaj čez 38 tk. :worship:

Brumer, vsi vemo, da je motorizem luksuz, sam ni pa treba, da nas odirajo ko junce. :headbang:

Zdajle sem pogledal tvoj profil in vidim,da si iz "Gorenjske" :devil: zdaj mi je šele vse jasno.

Ps: vseno pazi,da se neboš v MB peljal in prišparal 5 EU bolje bo kar k Valentinčiču,pa original robo gor ker,če boš materijal sabo prinesel sigurno nebo imel vsaj 14 dni časa za servis. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem pogledal tvoj profil in vidim,da si iz "Gorenjske" :devil: zdaj mi je šele vse jasno.

Ps: vseno pazi,da se neboš v MB peljal in prišparal 5 EU bolje bo kar k Valentinčiču,pa original robo gor ker,če boš materijal sabo prinesel sigurno nebo imel vsaj 14 dni časa za servis. :hmm:

Do sedaj sem vozil motor v Avtoaktiv k Romanu. S servisom sem bil zadovoljen, lahko si bil zraven in gledal kaj dela. Če ne bom našel cenejše variante, ga bom peljal spet tja. Serviserji imajo tako vsi iste cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem vozil motor v Avtoaktiv k Romanu. S servisom sem bil zadovoljen, lahko si bil zraven in gledal kaj dela. Če ne bom našel cenejše variante, ga bom peljal spet tja. Serviserji imajo tako vsi iste cene.

Pri Valentinčiču,če si naročen tudi lahko počakaš,gledaš,vprašaš,mehanik zelo vredu in tudi cene se mi zdijo kar normalne,jaz moram itak v kratkem k njemu upam,da bo kmalu kaj lepega vremena! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem vozil motor v Avtoaktiv k Romanu. S servisom sem bil zadovoljen, lahko si bil zraven in gledal kaj dela. Če ne bom našel cenejše variante, ga bom peljal spet tja. Serviserji imajo tako vsi iste cene.

:nono: Ne bo držalo. Vprašaj Motoristeka, ki se je zanimal za ceno prvega servisa na GS-u . Razpon je precej velik :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!