Skoči na vsebino

PUB 666


SATAN

Priporočene objave

Bomo se napil in se za roke držal :D :D :D

ne človek....ne! :D

Zarad mene gremo lahko že dons!!! A ma kdo kej časa pa volje za dons...pa kaj okol 17:00 iz Ljubljane?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade vole bi danes, sam se mi vse skupaj ne izide.

Ajh hebat ga pol, men se pa pol jutr ne bo izslo, unmu pa pojutrisnjem...

Ja torej se vidmo ob 18h v Klubu 666 pol! Uni iz Kopra pejte ob 16h ze na pot ker je guzva tam cez Divaco .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soory shargo...nisem vidu da si napisal ob 18:00........lohka tut.......sam dejmo po moje dejmo počakat še kakšen teden pa se namenmo ko nas bo kej več......poleg tega pa sem se prejle pogovarjal s friendom in v Lj že naliva voda k pr hudič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nima veze, jaz grem na en krog danes do 666, ce nau nobenga, pa obrnem, pa ene tople vampe na postaji v Zidanem mostu dol udarim, ostali pa kud koji mili moji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom pa v kleti generiral relativno milozvocni hrup - beri imel vajo z bendom

Mah Einherjar, kaj bos vadil, nej vadjo tisti k ne znajo! Ti pa prlet v 666 :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHARGO ce si ti mjane purajtu zakaj pa nis ti do mene pršu kr jst res ne vem kak motor voziš pa kdo je zravn mene parkiru.sori.lega sej tule je res dejmo se enkat zment pa se res dubimo u pubi vas mal počastim pa d se mal spoznamo.predlagu bi soboto 11.9. zvečer pa če bo kdo preutrujen bo tut lohk prespal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHARGO ce si ti mjane purajtu zakaj pa nis ti do mene pršu kr jst res ne vem kak motor voziš pa kdo je zravn mene parkiru.sori.lega sej tule je res dejmo se enkat zment pa se res dubimo u pubi vas mal počastim pa d se mal spoznamo.predlagu bi soboto 11.9. zvečer pa če bo kdo preutrujen bo tut lohk prespal.

Mah klinac sem te purajtu, pol doma sem sele postekal, ker sem slikal tvoj pa kumeratov motor, pa sem se spomnil, da sva se ze enkrat tlele pogovarjala, pa si reku, da mas suzo 1100! Sem ti se neke stevilke telefonske dal od mehanika, ti si mi pa svojo poslal, ni panike, ce pridete u pulo se ga nase.... pa kako recemo .) :beer2:

Drgac mam pa FZR 1000 streetfighterja z vijolcnim feltnam (zaenkrat se) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gama je že na poti jst ...

A Gama je tist, k je imel ratbajk zram tebe parkiran? No sej se bomo najdl...upam, mi prletimo sele v soboto, ker gremo v petek na Fakeer najprej... .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tist.mogoče ti bo lažje njega najdit kot mene,ma na hrbti znak od horde zlih,pa zlo dolge lase.pa sej se bomo najdl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

satan,eno vprrašanje:kolk se pa kej za vikende pr vas dogaja,glede na to da gre sezona zborov h koncu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk se pa kej za vikende pr vas dogaja

Lej odprti smo do poznih jutranjih ur,kjer ob dobri muski pa mrzlem pjrčki uživajo zasavski motoristi ter ljubitelji motorjev.

dost mamo tut koncertov mladih rock bendu,tm pa tm pa goste presenetmo tut s kakšno umetnico:)

kjrmu se pa glih lopetat ne ljubi pa kak biljard udar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem bil kar nekajkrat že tam.

Moram pa dati same pohvale. Kelnarce zelo prijazne :OK:

Biljard je bil vedno zastonj.

Fantje sam tko naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje in dekleta dejte tkole če planirate kak obisk v trb. mi kak sporočil na pm butnt,da vas počakam v 666 pa bomo kej spil pa kako rekl.če ne bom glih takrat šihtu. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!