Skoči na vsebino

Moj prebarvani motor, kaj pravite?


skorp_jon

Priporočene objave

Sorry, ampak men izgleda zlo amatersko pobarvano/porisano. Lahko da so slike take ampak ce se za kaj takega odlocas je skor bolje dat kakemo "profiju" da ti airbrush naredi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ampak men izgleda zlo amatersko pobarvano/porisano. Lahko da so slike take ampak ce se za kaj takega odlocas je skor bolje dat kakemo "profiju" da ti airbrush naredi...

Če sem tak hotel met ne more drugače zgledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem tak hotel met ne more drugače zgledat.

Vidis, to je potem cisto drugace! Sicer pa kot so ostali rekli - ce je tebi vsec, potem je vse v redu... Sej ga bos ti vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinacija je kr lepa...kvaliteta poslikave pa niti ni dobra...če si to hotel in ti je všeč.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj drugega je bolj pomembno kot sama barva. A je tisti deklič na drugi sliki tvoja sestra? :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj drugega je bolj pomembno kot sama barva. A je tisti deklič na drugi sliki tvoja sestra? :hmm: O:-)

Emm :hmm: ja te deklic sem jaz...njegova sestra.. :P

Ta airbrush je v zivo cist ql in mu nic ne manjka! Barva je tudi super...ce glih sem na zacetku hotela pink.. :D Kot ste ze napisali..glavno da se meni vidi! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!