Skoči na vsebino

Logatec Ljubljana


Terminator

Priporočene objave

Mislim halo....

Letim danes z mojo CBR-jo in polagam tistih par ovinkov levo desno po drevoredu sej veste... Jest ze s komolcem po tleh - kr ornk, pa me naspona en frajer z potnico in z gobcem dobesedno po tleh. Tacka enih 2mm od tal. HUH??? Kar nevem a je frajer al cist ruknjen??? Se predam zgleda, da so to ze leta.... :o

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...svašta.....kaj vse se človeku dogodi na cesti...prov vidm prizor ko polagata ti z komolci po tleh un pa s sopotnico pa 1,8mm od tal tačka...da nisi ti preveč Gp danes gledal..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor in barva pa je bil ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj skromnost mi preprečuje, da bi zapisal, da sem bil tisti 2 milimetraš jazst. :lol1: ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor in barva pa je bil ???

Pol si bil to ti? !!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj skromnost mi preprečuje, da bi zapisal, da sem bil tisti 2 milimetraš jazst. :lol1: ;) :D B)

Enga takega tudi jaz srečal včeraj na vrhniškem klancu. Iz smeri Logatca je šel v svoj levi ovinek s srebrno kravo skoraj na tleh. Pa sopotnico(ka) zadaj. Nisem utegnil prepoznati znamke (BMW - RT, ZZR, FJR ali nekaj takega). Blo je pa okoli 12,30.

Če si bil to ti Brrrm :notworthy: , maš verjetno robove na svoji kravi čist podrajsane! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, to je bil le hec.

Jaz svojega motorcikla ne polagam tako globoko, sopotnice zadaj pa nisem imel že leto in pol.

Čeprav, v nedeljo mi je na enem ovinku na avstrijski deželni cesti številka 69 uspelo zadevo toliko nagniti, da sem s prsti desne noge nehote podrsal po tleh. Sem imel nogo malce malomarno obešeno na stoplako.

Čeprav moram priznati, da ima zadnja dunlopka D205 le še robova z 1 cm nedolžnosti.

Tista prva, ki sem jo menjal lani, je šla na deponijo z 1,5 centimetrskima robovoma nedolžnosti.

Bolj kot sem star, bolj se nagibam. :D

Sicer pa: kje med Logatcem in LJ je drevored, po katerem bi se dalo ovinkati. Tisti kos drevoreda takoj za Logatcem je raven kot ravnilo, drugje pa drevoreda nekako nisem opazil. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji odstavek brišimo iz zapisnika.

Jaz po drevoredu šlampasto slengovosko razumel kot v drevoredu in ne knjižno, za drevoredom.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Sicer pa: kje med Logatcem in LJ je drevored, po katerem bi se dalo ovinkati. Tisti kos drevoreda takoj za Logatcem je raven kot ravnilo, drugje pa drevoreda nekako nisem opazil. :wacko:

Po (po) drevoredu sem rekel - smer Logatec - Lljubljana - verjetno si mal povrsno prebral... .)

Za drevoredom v hribcek pol pa proti Vrhniki - enih par hitrih ovinkov, pa prav fajn zategnjenih, ce sponas.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ze s komolcem po tleh - kr ornk, pa me naspona en frajer z potnico in z gobcem dobesedno po tleh. Tacka enih 2mm od tal. HUH??? Kar nevem a je frajer al cist ruknjen??? Se predam zgleda, da so to ze leta.... :o

Čas da zamenjaš avtar ali vsaj prečtaš dve nuli. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas da zamenjaš avtar ali vsaj prečtaš dve nuli. :naughty:

Ja zgleda, da mas prav - hm, al pa nazaj pa povadit tiste ovinke... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ovinki res lepi--BAJE--sam ne se zajbavat, ker vas zna kakšen spuščen golf 1. na vašem pasu ujet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ovinki res lepi--BAJE--sam ne se zajbavat, ker vas zna kakšen spuščen golf 1. na vašem pasu ujet.

Pol bom sel pa ven z mojim Porschem pa ga s bom s kurbelnom namahu! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!