Skoči na vsebino

Velikost tablice


Mad Eskimo

Priporočene objave

Hehe, nice one Eskimo, nice one.

Kar se tiče velikosti pa res drži... Sem se pogovarjal s parimi bikerji tukaj v Manchestru in pravijo, da so "coppers big pain in the arse" glede tega. Bojda bikerjem, če jih ustavijo, po pregledu dokumentov in obrazložitvi zakaj so jih ustavili še tablico zmerijo z enim ravnilom...

Še mal pa bomo tud mi tam, se mi zdi

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna tabla neki. Board, ki ima to prednost, da ga poleti obesiš na motor, v zimskem času pa z njim drviš po belih planjavah. Pa še deponirat ga ni treba.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike, naše tablice so ene najmanjših v Evropi in take tudi ostajajo.

Nemci so že zmanjšali format tablic za motocikle iz jumboplakatov na velikost, ki jo imajo Italijani (kar je za centimeter ali dva daljši obe stranici od naših).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nemci so že zmanjšali format tablic za motocikle iz jumboplakatov na velikost, ki jo imajo Italijani (kar je za centimeter ali dva daljši obe stranici od naših).

si siguren? ce je res,je tudi za nas v AUT se upanje....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha.....to je tablica?....hahahahha......kaj takega še nisem videl.....hahahahaha......POK!

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja,trenutno so angleske tablice manjse,samo kot razvisno nekateri "razmisljajo" o olajsanju dela policiji (samislepci press).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

si siguren? ce je res,je tudi za nas v AUT se upanje....

Da.

Videl sem jih že na DSFju in včeraj tudi na eni sliki od Motorradovega kataloga za 2002. (Ti zvečer pošljem na kateri strani kataloga)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev za AUTije pride takrat, ko bo EU Avstrijo stisnila v kot, da mora spremeniti avtomobilske registrske tablice v take, ki imajo levo modri trak z A.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rešitev za AUTije pride takrat, ko bo EU Avstrijo stisnila v kot, da mora spremeniti avtomobilske registrske tablice v take, ki imajo levo modri trak z A.

Brrrm

to bo sele trajal........in trajal ..........in trajal..........in trajal ..........

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!