Skoči na vsebino

Popravilo amortizerja


aLeS`

Priporočene objave

Ve kdo ki bi se dalo poceni popraviti zadni amortizer ölhins za suzuki rm 125 1984;

amortizer je plinsko-oljni :D

Kontaktiraj Gidla (GIL motosport Mengeš)

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poceni res verjetno ne pri meni....kvalitetno pa lahko....servis stave cca 18.000 sit, v ceno je vključeno olje, plin, tesnila, vodila ter delo. Nažalost je že tako da verjetn cel motor ni tolk vreden kot bo stal servis, ampak jaz vgrajujem originalne rez. dele in ti niso ravno poceni...in tudi dela je z tem starim modelom (deCarbon 14 mm) kar nekaj...

Sicer pa nepoznam nikogar v Sloveniji ki bi imel rezervne dele na zalogi za popravilo takovrstnega amortizerja.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo! Gidl jaz bi te pa poprosil ce bi mi za FZR-ko 92L dal kak nasvet, prve vilice sem zrihtal, novi semeringi, olje. Zadaj bi ga blo pa po mojem tudi dobro pomladiti, kaj menis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno bi bilo, samo nism prepričan če se sploh da pravilno odpret ter obnovit...Starejši letniki so bili sestavljeni , ter namenjeni enkratni uporabi....ko la ta spusti je potrebno kupit novega.

Vsekakor pa se lahko pripelješ mino, pa da pogledava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!