Skoči na vsebino

Potovanje 2004


lena100

Priporočene objave

hola!

eno vprašanje: jest bi poleti nekam zginu za dopust, pa ternutno ni še nobenga partnerja, pa me zanima, če ma kdo že kej v načrtu in bi se dal kam pridružit. za odgovore lepa hvala.

lp sharky :kva2: :yea2:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A od opcij in ponudb, ki so doslej ze napisane na forumu, ti pa nobena ni vsec? (da je bilo treba novo temo odpret :unsure: ).

Dolomiti, Toscana, Korzika, Sardinija, Francija, Poljska, Ceska, Turcija, Dalmacija, Bosna ... :?

Hocem reci, fino bi bilo, ce bi se malo bolje opredelil o smeri, casu, trajanju potovanja itd. ... ali ti je naceloma cisto vseeno in pricakujes, da naj bi vsi tukaj opisali svoje zamisli in ponudbe, ti bi pa izbral najprivlacnejso? :hmm: Imaš morda sam kakšne želje in predloge?

p.s.: posteno povedano, tudi jaz ne vem, kam bi jo letos picila :hmm: :D ... najbrz k'r nekam - cilj je pot B) - v smeri s prstom po zemljevidu in nekam tja, kjer je zakon sonce ;) ... jaa, poti "v neznano" so vcasih najboljse. :yea2: (na ta način je sla lani moja stiridnevna pot cez Grossglockner, München, Nürenberg, sever Ceske, Prago, nazaj cez Aut - po samih hudo dobrih cestah - je blo res :OK: !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pomislili na albanijo, bolgarijo???

js mam to v planu... predvsem zaradi cen... pa pravijo da je čudovito tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js imam letos v planu Grčijo in tam okoli. Nekje okvirno v septembru za ene 14 dni...lahko se dogovorimo...

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja zelo uredu k boš vedu kej bl točn mi lepo prosm povej in sporoči pa se lah zmenmo ob kšni pijački pa to.

hvala lepa za enkat

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no zelo lepo hvala vsem k boste kej bl toč vedl pa napište pa se slišmo al pa kaka pijača pade

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dnar ROMUNIJA, če še več denar UKRAJINA, če ne dost denar najbližja gostilna in zbori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga kr za Soco pici, kampiranje, vodne aktivnosti, nocne aktivnosti, postrvi, rostilj, pivo, vino, lepe ceste, tura v italijo, avstrijo pisana druscina..., ja ze deset let sem vse avguste tam, pa nisem edini. Ps Pa drago te tud ne pride :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga kr za Soco pici, kampiranje, vodne aktivnosti, nocne aktivnosti, postrvi, rostilj, pivo, vino, lepe ceste, tura v italijo, avstrijo pisana druscina..., ja ze deset let sem vse avguste tam, pa nisem edini. Ps Pa drago te tud ne pride :)

zakon! :OK:

letos se srecamo :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 polovica julija mogoče 14 dni Španija oz. do Gibraltarja(če bo pa še kaj časa pa še dan,dva v Maroko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos Švica:) Odrinem 30.06 in se vrnem 11.07.2004. Se pravi 12 dni. Prevozil naj bi približno 4500 km. Program imam splaniran za 10 dni, dva dni pa rezerve v slučaju slabga vremena:) Če se bo kdo tam potepal se lahko tudi dobimo:)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno če dobim kakšnega partnerja Turčija,če ne se bom pa ekrmu prdružu če naju bo s punco hotel-na turo seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

zelo uredu a se da ta plan kej dobit al pa kako naj bi zgledal ker me ubistvu interesira.

lp sharky :kva2:

Moderator sporoča: UPORABLJAJ LOČILA!!!

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slovnične napake se tud štejejo a to pa ni prepovedan na forumu sm mislu da to ne paše v motosvet sej nima veze z motorji ampak useen hvala.

lps harky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejkuldesmtolenašuksmhotužesvojotemoofnatktutystnavemkambsedaumeddopusta msejskorgutowgrempuletfaqnavemkesepresledketowčepaseynimavezekukrkolsmh otuitnasardinijopamojanemararibzdejpanavemnodeytekeypredlagatpagremomugoč enaenperalpaclodvalppepe :yea2:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija je še zmeri za odkrit... za asfaltno-makedamske fure....

Sem prevozu (že vso) Gorenjsko, pa se še zmeri cel kup poti najde, ki jih še nisem prepeljal, so lepo zavite in vodijo po čudoviti pokrajini, pa je Gorenjske samo cca. 3000 km2.. . Torej mi za polet ostane še najmanj 18000 km2 Slovenije, da o naši Zamejski Sloveniji ne govorim... fure na Koroškem, po Furlaniji, vse do Kleka....

Se je treba vozit :ph34r: , pa gledat :rolleyes: , in se vsake tolk časa mal ustavit... na :beer2:

Seveda imamo pa zdaj širšo domovino... kjer je pa neomejeno km za prefurat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: ej pepe kaj si ti faca ej to znamo usi veš, upam , da nam dubu spet kšn opomin sam tko grozno pa spet ni kokr si ti napisu ....

bnfkldjdfjlghdfkgheruiogherjkghkjsdni

dpsfosiqdghiopqd

cjkosehfsduguidfh

mogoče še kej????

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: ej pepe kaj si ti faca ej to znamo usi veš,

mogoče še kej????

lp sharky :yea2:

ej kul de sm tole našu k sm hotu že svojo temo ofnat k tut yst navem kam b se dau med dopustam sej skor gutow grem pulet faq navem ke se presledke towče pa sey nima veze kukrkol sm hotu it na sardinijo pa moja ne mara rib zdej pa navem no deyte key predlagat pa gremo mugoče na en per al pa clo dva

lp pepe

Yo, lena100, našel sem presledke! :D

Pa pike, pa vejice, pa tko naprej...

Kok je laži brat, ane?! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja pepi res je,,,,....!!!!??? jest jih tud znam uporablat peše tele lej:::;;;--- vidš mi gre a ne**??

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!