Skoči na vsebino

Zvok ElBarto


elbarto

Priporočene objave

Ma kdo kaj placa da cez vikend ozvocim garazo in malo posnamem pa da ga slisite, da bodo vsi dvomi odvec???

Pa par slikic bi se poleg dal.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnega placa? Če misliš na internetu, pošlji sem, bomo objavili kot dodatek k tvojemu članku.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bumbar noise......najprej nuca plac,da posname zvok motorja,potem ga lahko das na net

placa mam kolk hoces,samo se mi zdi,da je majckeno dalec

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hMMM...SPET TOPIC MOVED...POL SE PA ČUDIM, ZAKAJ GA NI IN PIŠEM PONOVNO K DRUGIM FORUMOM.

PLACA IMAM V GARAŽI DOVOLJ, PRIJATELJA TUDI, KI BOSTA ASISTIRALA.

jA VALJDA DA GA BOM POSNEL ZVOCNO(V MP3), PA MALO POSLIKAL, PA GA POŠLJEM! ČE BI VEDEL, DA BO OKOLI TEGA TAKA POLEMIKA, BI ŽE KAR MED IZDELAVO DIGITALCA MALO VMES UPORABLJAL, PA DA VIDITE KAKI SO VARI

DA CELI FORUM VEČ NE BO V DVOMIH, JA ALI NE

RABIM PA WEB PROSTOR, KER SE MI NE DA Z NEKIMI VOLJAMI IN TEM UBADAT

Uredil - elbarto on 08/12/2001 12:42:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RABIM PA WEB PROSTOR, KER SE MI NE DA Z NEKIMI VOLJAMI IN TEM UBADAT

Kot je že Noise Data napisal, web prostora je dovolj na motosvetu, torej če želiš objaviti slike in zvok ni nobenega problema.

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hMMM...SPET TOPIC MOVED...POL SE PA ČUDIM,

mah to ti je standard tu..... zakaj bi se ti manj cudil,kot ostali na forumu?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi avtorji tem malo razmišljali, kam kej spada, tega ne bi bilo

@Elbarto: pošlji po mailu, bomo objavili kot smo tvoj izpuh- v obliki članka; vse bomo dal gor, brez problema, ti samo posliki in posnami!

Aja, pa ko boš odprl firmo ElBarto in ko bodo v GP uporabljali tvoj izpuh, se še kdaj na forum spomni

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počakal do jutri, da mi kablarji pridejo končno (prokle...hajz..., 3x so me ze zaj...)kablskega porihtat, pa vam na motosveta posljem, pa ga lepo pripopajte poleg.

Al pa ce mi poveste, kak lahko to sam kar na forum nalimam?

Sem videl ze neke slikice poleg, pa mi nekak vstavi image ne gre???

HELP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto, če nimaš slik ali pa videa ali karkoli kje na strežniku, potem ne moreš pripeti na forum. Torej pošlji Codeine-u ali pa Noise-u, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, da.

Sem vedu da bo nekaj takega.

In ce imam sliko pol jo samo polinkam in se potem prikaze med tekstom v forumu?

Bom poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako.

Filete sem posla webmojstru, zdaj je pa na njem da jih objavi.

Se vnaprej opravičujem, ker ni MP3 oblika - ful zgubi na barvi zvoka (se sam nisem mogu verjet kaka razlika je)

Pri poslušanju obvezno na kaki stolp ali pa POŠTENE zvočnike priklopit, pa na base malo popazite, da jih ven ne bo zmetalo :-))

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No te preocupes, smo dobili tvoj "paket". Zakon je -- bomo objavli enkrat v teh dneh...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, fertik....samo se klik pa bo.

http://users.volja.net/elbarto/

Se vnaprej opravičujem da ni MP3, ampak kvaliteta neverjetno pade.

Če imate male zvočnike ob PCju, jih odklopite in dajte poleg nekaj, kjer plastika ne drni(moj primer)

Slike so pa na MID quality, ki so tudi že rahlo velike.

Če še koga zanima kakšen detajl(kak je zlizana zadnja guma :), naj kar pove

LP, ElB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj dobro narejeno,mislm da doma se skor ne da bolš narest.

No jest bom zadevo dal kolegu,da bo med šihtom na fuš naredu sicer mu bom dal kakega jurja ampak bo pa zadeva zavarjena z laserjem.

Pa mislm da bo lepš narjen kot original.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro narejano,sploh ne izgleda made in doma spacano.BTW,je bilo to fotografirano kje v mojih koncih (GU cifra na espace-u)??

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrrrrr, Mrrrr....mi kar špeh raste....

Kaj menite na zvok????

Pa res si dobre zvočnike poleg dajte, ker sem sam veliko razliko opazil med plastik fantastik zvočniki poleg pcja al pa ko sem lesene zvočnike na stolpeku vpregel...

GU je prišel domov(in je od modelove sestre mož, slovenec po rodu), slike so narejene v MBju

Ja glede varov - mene jih je kar malo sram, ampak rostfrei žice ni blo pri koči v tem momentu, ko sem že vse naredil, čakat pa dva dni nisem hotel, pa sma ga kar z elektrodami skup zategnila. In je pač taki kot je.

Laser....hmmmm....jaz bi tudi, samo tega ki je gor ne dam več dol.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mrrrrr, Mrrrr....mi kar špeh raste....

Kaj menite na zvok????

Pa res si dobre zvočnike poleg dajte, ker sem sam veliko razliko opazil med plastik fantastik zvočniki poleg pcja al pa ko sem lesene zvočnike na stolpeku vpregel...

GU je prišel domov(in je od modelove sestre mož, slovenec po rodu), slike so narejene v MBju

Ja glede varov - mene jih je kar malo sram, ampak rostfrei žice ni blo pri koči v tem momentu, ko sem že vse naredil, čakat pa dva dni nisem hotel, pa sma ga kar z elektrodami skup zategnila. In je pač taki kot je.

Laser....hmmmm....jaz bi tudi, samo tega ki je gor ne dam več dol.

LP, El B.

Elbarto, če boš rabil še kdaj kaj materiala v te namene, se kar pri meni oglasi, sploh če si iz MB to ne bo probljem(inox elektrode, alu pločevina ipd.- za tebe,ki si dokazal, da si spreten rokodelec kostenfrei!).Glede varov se pa ne sekiraj, delam v eni večjih evropskih firm na področju varilstva, pa, da bi kdo v Sloveniji varil inox z laserjem, še nisem slišal, kvečjemu s plazmo, pa še to le na avtomatih (dvomim, da bo šel kdo avtomat nastavljat za en auspuh).Tudi Akrapoviči so ročno varjeni, pa kaj?

PS

A ja, pa tisto vdrtino na alu pokrovu auspuha čimprej porihtaj, da ne bo kazila tvoje mojstrovine.

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erm... nočem bit preveč negativen al pa kej... ampak... sliš se kot 250ccm z dobrim auspuhom, ne pa 500.... sej je 500, ne?

Je pa dobr posnet..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se sliš podobno, kot sound Speedway motorjev.

Pri "zvok2" se sliš neko policijsko sireno na koncu. A so mogoče tebe lovil ?

hotschko

Uredil - hotschko on 20/12/2001 16:30:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si slišal na koncu sireno. Ja so prišli "prijatli" pogledat, ker so dobli verjetno anonimko da se dva pacienta v prelepem nedeljskem dopoldnevu podita med sprehajalci. Ampak na koncu posnetka 2 je bil moped že po bregu dol v garaži, kopsi pa na štandgasu po ulici, mi2 pa nasmešek, ko so šli mimo. pol so še nekaj časa po firtlu križarili, midva pa vedno nasmeh ko so se po glavni cesti mimo peljali

Sicer pa itak nisva bila midva, če bi naju slučajno dobili. Če bi naju, bi pa še njih posnela :)) (upam, da me pol nebi tožli ker sem jih snemal brez njihove vednosti)

Hotschko, Storm, lesene zvočnike gor, lesene!!! Ne pa plastike za 1890 sit. (pa ne da bi žalil, še maloprej sem jih imel sam, zdaj na njihovih mestih stijojo taki lepi JBL PROji (pridejo poleg Compaqovih boljših geplov) Pa je razlika neverjetno slišna. Ampak HI-FI je pa klasa za sebe. Ja, pa 250ka je po vsakem cilindru ;)

Še posebej zvok 3 poslušajta. Meni kar drnijo police z CDji, če dam malo bolj na glas.

Kar se zvoka tiče mi je ful žal, da ga nisem originalnega vun skurjenega ovekovečil (zvočno) da bi imeli primerjavo. napredek očiten. Sicer je pa Nomad namenjen snemanju govora - podatek, da na 32MB kartico spraviš 5 ur govora, pove, s kakšno kvaliteto. Pa najverjetneje je tudi mikrofon nastavljen tako, da kar je nižje od recimo frekvence govora (adijo pravi basi) kar dol poreže, visoke tudi. Pol pa ni čudnio, da pride ven 5 ur.

Pa ne me pikat, ker bom Zenheizerja al pa Shura (lahko zbirate in glasujete) upregel, pa da vas vidim kaj boste pol rekli. Vem da ni KTM, ampak je moj. Samo moj. Iz glave ven narejen. Pa zadošča, da se vsak policaj za tabo ne požene, ko te sliši, kar bi se znalo končat z 90 prešerni.

Sicer pa spomladi na kakem placu lahko slišite.

LP, ElBarto

P.s. vdrtina je spomin na eno veliko A-lojtro, ki je mopeda po telh pognala, ko je po njem padla

Uredil - elbarto on 20/12/2001 19:03:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sej nimam nevemkaj frštekerije... nekej je pa...

Fršterker yamaha RX-V592, gor pa prheftana dva samostoječa Audiona ki imata nekje okoli 120W sinusa.. dva basovca vsak pa srednetonc pa visokotonc. Pa še dva fisherja 35W sin se mi zdi... tudi dost velka. Pač niso japonskokitajskokorejski W. Ne upam si dat na več kot 1/3 glasnost ker bi mi šipe ven zmetal.

Na štantgasu se lepo sliš zadeva, v višjih obratih pa malo preveč kriči... IMHO malce preozka izhodna lukna. Wem pa ne... tolk še nisem študiral izpuhov...

Sicer pa čist luškan zgleda... Za moj okus bi bil lahko malce tišji pa malo več basa dal... ampak moj okus itak ne šteje, ker je motor tvoj in samo tvoj in je pomembno da tebi sede. Upam da ti... sicer pa lahko še kakšno izboljšavo pogruntaš pa greš v biznis...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višji obrati...hmmm...jaz sem mislil, da ti nizki ne ugajajo...

Ja mogoče je res kar praviš, malo na rezko potegne, ampak v mojem spominu ima zvok lepšo(bolj "pravo") barvo tudi više kot 5.000 obr/min

Verjetno je bogega Nomada že malo treslo poleg auspuha, pa je še on kaki ton prispeval.

Se boš lahko spomladi na svoja ušesa naslišal zvoka.

Tak, v službo bo treba.

LP, ElB

Ni vsaka uha gluha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Višji obrati...hmmm...jaz sem mislil, da ti nizki ne ugajajo...

Ja mogoče je res kar praviš, malo na rezko potegne, ampak v mojem spominu ima zvok lepšo(bolj "pravo") barvo tudi više kot 5.000 obr/min

Verjetno je bogega Nomada že malo treslo poleg auspuha, pa je še on kaki ton prispeval.

Se boš lahko spomladi na svoja ušesa naslišal zvoka.

Tak, v službo bo treba.

LP, ElB

Ni vsaka uha gluha

zelo podoben zvok sem tudi jaz dobil na svojem GPZ-ju ko sem predelal celo stvar, le da je po tem kar sem slisal tlele gor (zvok od KLE-ja) omj se bolj glasen. Ima pa nekatere podobnosti v zvoku, za kar je 100% masina vzrok ker je enaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bolj glasnega ni problem naredit. Celo zelo preprosto - odrežeš lonec dol in dobiš zvok rakete.

Seveda se nisem mogel zadržati, da nebi enega kroga naredil, ko sem zadnji lonec dol vrezal. Brez auspuha poka podobno kot E90(flop, flop, flop, ...), potegne iz nule ven ful pa se pri 3500 obr konča.Pa dere se skozi enako, ful nagravžno.

Ko sem imel samo "hlače" in tisto malo cevi (do lonca), je zvok taki, ki bi ga imel, če bi ga lahko. RAKETA. Jebemti če bi vedu kaj vse bo iz tega bi ga posnel. Dream Sound....mmrrrrr verjemite.

Čulo se me je cca 3 km luft linije(v malo naselja in malo njiv), tako kolega (slika 5). Iz nule ven hoče kolo kar zasukat v prazno.

Samo je hec v tem, da se tam, kjer bi se veselje moralo začet (7.500 obr) tu lepo ustavi, in ne mrdne niti malo preko. Ne in ne.

Z piskrom pa sicer izgubiš zvok, dobiš pa končnih 3500-4000 obr, ki pomenijo tisto glavno, kar je moči.

Na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!