Skoči na vsebino

Motohappening 29.-30.5.04


bobokrajnc

Priporočene objave

LP!

A namerava kdo iti na MOTOHAPENING konec tega meseca od 29-30.05, iz MB nas gre kar nekaj??? Morda kakšen nasvet ali naslov za spanje v Opatiji ali Rijeki???

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste mal manj fini pa kar v šotoru dol na koncu .)

a dobim en plac pa spalko :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dobim en plac pa spalko :naughty: :naughty: :naughty:

A ti kr dve stvari porsiš al kaj??? Pol pa še kako gretje al kaj?

Za plac ni blema .... hmmmm spalka bomo vidli ... gretje pa nevem če bom msel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kr dve stvari porsiš al kaj??? Pol pa še kako gretje al kaj?

Za plac ni blema .... hmmmm spalka bomo vidli ... gretje pa nevem če bom msel :lol1:

ne ne...gretje ne rabim....bom mela termoforček sabo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam ni odveč,si lahko komot šotor postavš na Grobniku samem.placa je dost pa še neč ne košta.Edin ropotanja je full,tko da neki naspat se glih ne morš,sem lani skor popizdu.Drgač pa to morte videt pa probat,take dirkaške fešte ne dožviš zlepa.Za druge podatke pa postavte konkretno vprašanje pa bom poskušu odgovort.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z besedami je težko opisati motohappening :yea2: ,sam jest bom šel letos avgusta,ker mam maturo zdej :angry:

kampiranje na Grobniku je pa zakon,ker spanca skoraj ni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

A namerava kdo iti na MOTOHAPENING konec tega meseca od 29-30.05, iz MB nas gre kar nekaj??? Morda kakšen nasvet ali naslov za spanje v Opatiji ali Rijeki???

LP Bobo B)

ja, jest nameravam iti (upam na lepo vreme), nasvetov pa nimam, hehe (pisteševidunism)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest nameravam iti

dol bomo spal .... ti mi boš pa par pirkov častu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam ni odveč,si lahko komot šotor postavš na Grobniku samem.placa je dost pa še neč ne košta.Edin ropotanja je full,tko da neki naspat se glih ne morš,sem lani skor popizdu.Drgač pa to morte videt pa probat,take dirkaške fešte ne dožviš zlepa.Za druge podatke pa postavte konkretno vprašanje pa bom poskušu odgovort.

A to kampiranje velja samo za udeležence dirk ali tudi za navadne obiskovalce???

Predvidevam da osnovne sanitarije na tem "kamp placu so", ali je to bolj znajdi se-Robinzonsko?? Zanima me, ker bi nekaj članov kluba rado kampiralo tam.

Pod drugo pa me zanima opcija "last minute", za tiste ki se prijavljajo neposredno pred pričetkom treningov, dirk..., kako zgleda ta opcija v praksi in kdo lahko sodeluje(vsi, po časih...)??

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bobo & all

Kampirajo lahko vsi ... seveda.

Fajn je pridet ze kar v petek, da si lahko najdes prostor, ki ti najbolj pase (mislim, da so najbolj cool placi ob strani - ob pisti ali ob hribu, kjer so pipe in imas tako pri sebi tudi vodo, lahko pa tudi elektriko). Trik prihoda v petek (proti veceru) je tudi v tem, da ti tako ni treba placati vstopnine, ki jo pobirajo v soboto in nedeljo .) .

Sanitarije :hmm: ... no ja, lahko bi bile boljse, ampak ni panike :P (tam je (vcasih oz. ponavadi :) ) celo topla voda za tusiranje <_< ).

Spanje - jahh, to se je treba pa kar sprijazniti - celo noc je frker ... ampak, meni je vsec :P B) - zato mene pac vedno najdete ravno na sredini "kamp" placa. :D

Nalepko za na pisto lahko kupis neposredno pred treningom, ponavadi sta dve kategoriji - "tahitri" in "tapocasni", razmejitev je, ce se ne motim, na 1:50 :? in se tretja kategorija - voznja po pisti, ki jo vodi instruktor, vcasih pa je tudi veteranska kategorija. Dirke - uvrstitve oz. rezultati se upostevajo in razvrscajo glede na tip motorja, kubaturo, veteranstvo ... Pogoj za treninge in dirko je popolna oprema (usnje), kako je pa s chekiranjem motorja, naj pa pove kdo, ki je te stvari ze dal cez ...

Sicer pa so Grobnikovi motohappeningi noro dobre feste :yea2: - tam vidis in ne mores verjet, kaj vse zmorejo motorji ... :notworthy: :OK:

Se vidimo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo iz okolice Novega mesta?

Verjetno bom šel že v soboto dopoldne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom šel že v soboto dopoldne....

No super. Jst bi mogoče šel že v petk popoldne.

Pa še moj sosed bi šel najbrš. Ti bom dal cifro pa se po mobiju zmenva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah vidim da imajo motorji prelepljene luči, blinkerje......z nekakšnimi lepljivimi trakovi, a to dobiš kar tam v boxih ali je treba met s sabo??? Ne bi namreč rad limal z navadnim trakom pol pa dol praskal....Zanima pa me tudi kako je z varnostjo na dirkališču, so baje kar dvema iz MB motorje ukradli :xx: , verjetno je pametno motor imeti skoz na očeh in pod ketno!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil enkrat dol ...celo noč sem imel motor ob sebi.

Ko sem šel spat sem dal spalko ob motor. So mi že ukradli eden motor. Nočem da mi šeenega. Sicer če te moti hrup, neboš nič spal :D

Za trakove nevem. Gume se mi zdi da so pa prodajal...vsaj mislim.

Sicer zakaj rabiš trakove? A boš derkal? Jaz sem se vozil po pisti(rekreativna vožnja) pa nisem imel čisto nič polepljenega.

Da ne ukradejo motorja je pa dobro da nas je več skupaj, pa vsaj eden ima na očeh naše'motorčke'

Popravljeno . Popravil franci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!