Skoči na vsebino

3. srečanje Solo riders


Manu

Priporočene objave

Iz preventivnih razlogov se išče:

ARAFAT.....tisto štiroglato nadstrešno čudo,na 4-ih palicah,največkrat bele barve,da vsaj na ta način zaščitimo kuhinjo in zvarke,ki se bodo tam pripravljali......drgač bodo preveč VODENI!!!!!!!!!

Če ma kdo.....naj pripelje,postavili bomo pa takoj......dokler bomo še tok trezni,da bo stal pokonc!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvari so se začele komplicirati :hmm:

-ne najdem termovelurja

-ne najdem zimskega modrca

-ne najdem smučarskih rokavic

-ne najdem kučme

-ne najdem planinskih štumfov

-ne najdem termovke za vroč čaj

Itak, da ne morm pridt.... :doze: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene mal zanima kok vas-nas misli spat pod kozolcem :P v šotoru oz. pod milim mokrim nebom ...... in tanajbolj utrujeni kar na klopcah ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem prespal v tisti lopi za muziko na odru. Je šlo.

Letos, pa ne vem. Saj niti ne vem, če naj pridem z motorciklom.

Z odločtvijo bom počakal do vremenske napovedi v petek zvečer.

V najslabšem primer pridem z avtotom, pa v sharanu zadnji dve vrsti sedežev doma pustim in imam avtodom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva prideva verjetno z avtom...in šotorom... če bo kriza, spiva v avtu (uuuuu, pa še zakleneva se lahko... pa kaj :wub: počneva.. :yea2: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsi lepi načrti so šli po vodi.

Tud cajta za treniranje hula-hop si nisem vzel. Ma saj še obroča nisem nabavil.

Tako da bo Manuelca zagotovo favorit.

:D

Ej, Ran. Nic ne skrbi. Jst sm hulahop tut nazadnje lani na 2.TSSSR vrtela. Sm do zdaj ze vse pozabla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat.

Saj v vseh tistih zimskih bundah in pancerjih in šalih in nahodni hulahopa ne bomo mogli vrteti.

Lahko ga pa kotalimo po dvorišču, če ne bo ravno zasneženo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Aha... če prav razumem situacijo mislite da je dobro, da imam na Twingici še zimske gume, ker je na Suziki prvi letošnji komplet gum že zelo dirkalnega izgleda??? No, fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva prideva verjetno z avtom...in šotorom... če bo kriza, spiva v avtu (uuuuu, pa še zakleneva se lahko... pa kaj :wub: počneva.. :yea2: ).

Nas bo več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko situacijo se mi zdi, da spanje v sobah pridobiva na popularnosti. Sem se danes pogovarjal s Hotschckotom in je rekel, da je še ena soba za 12 ljudi in da jo lahko vzamemo, če se najde 12 soboželjnih ljudi.

Torej: mislim, da je hanzi že izrazil svojo željo, jaz se prijavljam kot drugi.

Pa da ne bo smrčalcev v sobi! :lol:

Snorers will be shot.

Moonwalkers will be shot again.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se prjavla za dvanajst, pa sem (žal) že od vsega začetka prijavljena za malo manj spalcev. :)

Lanske izkušnje, ko je bilo v najinem šotoru okrog štirih zjutraj pravo malo jezero,

so me izučile. Menda. :unsure:

Glede na napovedane temperature bi se pa znalo zgodit, da bi jezero led postalo. :blink:

Drsalk pa ne mislim s sabo nosit. :doze:

:rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste kaj pomislili ,da bi prestavili termin,ker vreme res ni naklonjeno,in bi bilo v sončnem vikendu 100% boljše,pa brez zamere, če sem mimo usekal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi soloridersi se ničesar ne bojimo. :naughty:

Še najmanj hladnega piva. :beer1:

Gleden na to, da je to že 3. soloridersko srečanje in da jih imamo v načrtu najmanj še 100, obstaja verjetnostni račun, ki pravi da bodo nekatera srečanja minevala v lepem in sončnem vremenu, nekatera pa v malce slabših vremenskih pogojih. :devil:

Letos je verjetnost udarila na slabšo stran. Nič hudega, bo pa naslednjič boljše. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: mislim, da je hanzi že izrazil svojo željo, jaz se prijavljam kot drugi.

tretji !

baje so nad slovenskim igoricami in halozami postavli mreže, ki zadržijo tudi hladne fronte ! vse skupaj so jasno privezali na klopotce ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Ran. Nic ne skrbi. Jst sm hulahop tut nazadnje lani na 2.TSSSR vrtela. Sm do zdaj ze vse pozabla.

bo treba spet tam mal potrenirat :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo smrčalcev v sobi! :lol:

Snorers will be shot.

Moonwalkers will be shot again.

Ti pa moraš imeti zelo slabe izkušnje s smrčači........ :P

Ne vem no, pa tako malenkostni, pa saj, če se akustično povdari spanec pravičnega ja ne more biti hudo narobe B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste kaj pomislili ,da bi prestavili termin,ker vreme res ni naklonjeno,in bi bilo v sončnem vikendu 100% boljše,pa brez zamere, če sem mimo usekal

a si solorider in zato predlagaš to, ali kr mal natolcuješ? :afro1:

(če še nisi SR, se lahk zmer včlaniš pri Hotschkoju...)

a veš, kolk ljudi si je splaniral ta vikend in kako malo bi jih prišlo, če se stvar "prestavi" en dan pred samim dogodkom? Moraš vedet, da niso vsi iz Ljubljane, da bi jim bla to mišja kocina se na Janče privlečt ... eni si za to cel odopuste jemljejo, in to po 9 mesecev vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni si za to cel odopuste jemljejo, in to po 9 mesecev vnaprej!

:yea2: :yea2: :yea2:

Nekaterim pa po teh tradicionalnih srečanjih nato devet mesecev malce trebušček začne rast in potem so devet mesecev in še par dni spet na dopustu! :D

Ne, ne ,ne...res ne mormo prestavljat, klinc pa dež.... :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavračam vsako najmanjšo idejo, da bi lahko tudi spal. :yea2:

No fajn, boš pa kavo petnajst čez sedem zjutraj rihtaw! :rolleyes:

:D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič prestavljat.... Meni je Manu obljubila, da me bo po nagi riti... pa ja ne smem tega zamudit!!! :kva2: :P :D

Manu :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ima kovač klešče? Da bom sam, po noči na bojišču, svoje rane lizal - no fuckin' way...:)

Solorider vozi in uživa sam tolk časa, dokler je zmožen vse sam dojet, ko pa gre enkrat percepcija v maloro, "pa duša požene kozarec v roko (zoran boy) " (še dodaten :) ), tko da preostane samo fuuuukaaaaaattttt....klicu pa se odzovejo željne samice, katerim pa zjutraj ne preostane drugega kot poskrbet za kavo...za vse ostalo je prepozno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!